Przejdź do treści

NZJ grupa wsparcia

INFORMUJEMY, ŻE SPOTKANIA GRUPY WSPARCIA ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE!


 


Zdiagnozowano u Ciebie wrzodziejące zapalenie jelita grubego, chorobę Leśniowskiego -Crohna lub inną formę nieswoistych zapaleń jelit? Potrzebujesz informacji, wsparcia lub chcesz podzielić się swoim doświadczeniem?

Weź udział w spotkaniu grupy wsparcia on- line, które odbywa się raz w miesiącu, w czwartek o godzinie 20:00.

Udział w grupie wsparcia  polega na dzieleniu się własnymi doświadczeniami z innymi jej członkami, słuchaniu, nawiązywaniu kontaktu, dzieleniu się informacjami, udzielaniu sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego. Aktywne uczestnictwo w grupie wsparcia pomaga w pracy nad sobą, w osobistym rozwoju, a także w radzeniu sobie z codziennymi trudnościami.

DLA KOGO:

Dla członków Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita „J-elita”
Dla osób chorych na NZJ
Dla osób w zaostrzeniu
Dla osób w remisji
Dla osób mających w swoim otoczeniu bliskich doświadczających NZJ
Dla osób świeżo zdiagnozowanych
Dla osób chorujących już długo

PO CO:

ZNAJDZIESZ TU ZROZUMIENIE I WSPARCIE: w odnalezieniu się w nowej sytuacji w lepszym radzeniu sobie ze stresem i trudnymi emocjami w oswajaniu lęku przed nieznanym w budowaniu poczucia nadziei i bezpieczeństwa. Otrzymasz wsparcie, poczujesz się wysłuchana/y, doświadczysz wspólnoty, tego, że nie jesteś sama/sam. Będziesz wsparciem dla innych, podzielisz się swoimi doświadczeniami, poznasz inne punkty widzenia a tym samym może inaczej spojrzysz na swoją sytuację. Dowiesz się jak chorobę przeżywają inni chorzy ale też osoby im bliskie.

Spodobał Ci się ten wpis? Podziel się nim!