Dlaczego warto przystąpić do Towarzystwa „J-elita”? Bo tworzą je sami chorzy na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i chorobę Leśniowskiego-Crohna i rodzice chorych dzieci. Co nas napędza? Satysfakcja i uśmiech pacjentów.
Ułatwienia dostępu
Dlaczego warto przystąpić do Towarzystwa „J-elita”? Bo tworzą je sami chorzy na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i chorobę Leśniowskiego-Crohna i rodzice chorych dzieci. Co nas napędza? Satysfakcja i uśmiech pacjentów.