Gastroenterolodzy z Poznania

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

Post autor: obyty.z.cu » 02 lis 2016, 18:48

tam jest wielu dobrych lekarzy, ale..zmieniaja sie .
Ja nie lecze się tam, choc dr Marcin Chmielewski do którego teraz chodze w Lesznie , a był tam na oddziale wiele lat, jest z Murowanej Gośliny i gdzieś tam przyjmuje.
O..on mi kiedys polecał stamtąd dr Mańkowską (w Poradni Przyszpitalnej). A z oddziału przecież jest i dobra dr. Szubert którą dobrze wspominam z pobytu na oddziale, czy dr Dobrowolska mocno polecana, tyle że nie wszystkim pasuje ,..
Dobrze by było znaleźć lekarza przyjmującego w Poradni Przyszpitalnej i pracującego na oddziale.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Aga72
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:52
Choroba: CD u dziecka
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Międzyrzecz

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

Post autor: Aga72 » 02 lis 2016, 22:39

Dziękuję za informację
Aga

Aga72
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:52
Choroba: CD u dziecka
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Międzyrzecz

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

Post autor: Aga72 » 08 lut 2017, 18:54

Witam, mój syn trafił do szpitala na Przybyszewskiego i trafił do młodego lekarza Marcina Gabryel. Czy ktoś może coś o nim słyszał? Miałam z nim kontakt i jest bardzo miły tylko nie wiem jakim jest lekarzem.
Aga

Damian89
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2017, 19:21
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Sprawdzony lekarz-kogo polecacie na nfz lub prywatnie

Post autor: Damian89 » 22 lut 2017, 16:23

Witam, czy ktoś może mi polecić dobrego gastrologa z Przybyszewskiego?Obecnie bylem na paru wizytach u dr H Klincewicza ale zastanawiam się czy go nie zmienić.
Damian

Awatar użytkownika
mosterdziej
Początkujący ✽✽
Posty: 190
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:12
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Nicość

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

Post autor: mosterdziej » 23 lut 2017, 14:29

Uciekaj od Klincewicza jak najdalej.

Włodzimierz Szczepaniak to dobry lekarz, ale on niestety przyjmuje w poradni bardzo rzadko (chyba że się coś zmieniło).

Kobieta158
Debiutant ✽
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2024, 08:18
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
miasto: Poznań

Re: Gastroenterolodzy z Poznania

Post autor: Kobieta158 » 18 lut 2024, 17:16

Nie rozumiem skąd pozytywne opinie o Beacie Klincewicz. Przecież to totalna sadystka. Odkąd tego potwora poznałam codziennie modlę się o to by straciła prawo do wykonywania zawodu. Latka minęły.. Aktualnie ma na koncie sporo perforacji i puszczania do domu tak uszkodzonych pacjentów po kolonoskopii z tekstem, że wszystko ok., a pacjenci ledwo odratowani. Blokuje też pielęgniarce podawanie obiecanego znieczulenia drąc się na nią. Dotarł człek do domu, zwątpił, że ok, zadzwonił do po karetkę, a tam.. okazuje się, że nie wiele brakowało do śmierci. no "super" lekarz.. Mnie osobiście jeszcze manipulowała i zastraszała, że mam zmienić lekarza prowadzącego na nią bo jak nie to mi nawet w połowie dokumentu z kolonoskopii nie wypełni i tak się stało. Taki horror, a ja nadal nie mam diagnozy na papierze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”