Klinika Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Poznań

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Angelo
Debiutant ✽
Posty: 48
Rejestracja: 26 kwie 2007, 22:13
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów

Klinika Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Poznań

Post autor: Angelo » 22 lip 2009, 10:53

Witam ;-)

Przed paroma dniami wyszedłem ze szpitala w Gorzowie w stanie no powiedzmy że przyzwoitym chociaż nie bardzo mieli jak mi tam pomóc ze względu na fakt, że w jelicie porobił się niezły rozgardiasz, przewężenia, jakieś zagrożenie kolejną przetoką etc. Zrobiono mi tam niepełną kolonoskopię ( właśnie ze względu na te przewężenia w niektórych odcinkach jelita ) była też fistulografia i górny pasaż przewodu pokarmowego. Niestety powiedzieli mi, że pomimo zrobieniu kilkunastu zdjęć RTG dalej nie są pewni co i jak bo w moim jelicie jest taki burdel, że sami nie wiedzą gdzie się ono zaczyna a gdzie kończy. Skierowali mnie do w/w Szpitala w Poznaniu celem dalszej diagnozy i leczenia - chodzi zdaje się o możliwość badania tomografem. Dostałem wypis z zaleceniami, dostałem zdjęćia RTG, opis i to skierowanie właśnie..

Teraz moje pytanie - czy ktoś w ogóle kojarzy ten szpital? Ma na niego jakieś telefoniczne namiary? Chciałbym wiedzieć jak to teraz będzie wyglądać - czy mógłbym ustalić jakiś termin telefonicznie bo podejrzewam, że z marszu mnie nie przyjmą a troszkę szkoda mi jechać ~250-300 KM tylko po to żeby zamienić dwa zdania i dowiedzieć się że mam przyjechać za kilka tygodni..

Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś jest z Poznania lub wie jak się tam skontaktować z tym szpitalem ;-)
Ad maiora natus sum.

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”