Poznań - szukam lekarza do CU i PSC

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
George85
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2018, 17:52
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
miasto: Poznań

Poznań - szukam lekarza do CU i PSC

Post autor: George85 » 20 mar 2018, 18:08

Witam wszystkich!

szukam pomocy w znalezieniu stałego lekarza w Poznaniu. Mam obecnie lekarza w Bydgoszczy - dr Rudzińskiego, jednak muszę się przenieść do Poznania, a do tego po 14 latach CU doszło mi PSC (pierwotne stwardniające zapalenie dróg żółciowych) - yupi! Widzę, że mój doktor nie bardzo ogarnia temat PSC, ponieważ to bardzo rzadkie paskudztwo.

Czy ktoś może polecić mi lekarza w Poznaniu, który poradziłby sobie z prowadzeniem CU i PSC? Zależy mi na tym, żeby oprócz praktyki prywatnej, działał także w szpitalu, gdyby trzeba było wykonać jakąś hospitalizację, badania itp. Często poleca się doktora Mazura, jednak on działa tylko prywatnie.
Za konsultację mogę jeszcze zapłacić 150-200 zł, ale badania wolałbym robić już na NFZ, bo to są już większe koszty - kolonoskopia, ale przede wszystkim endoskopie przewodów żółciowych, fibroscan... (+ leki na PSC, których cena poraża).
Zrobiłem wstępnie rozeznanie i chyba najlepiej związać się ze szpitalem na Przybysza, ale do kogo udać się prywatnie, żeby jakby co mieć opcję na oddział?
Słyszałem dobre informacje o prof. Dobrowolskiej, ale gdyby ktoś miał doświadczenie z PSC, to byłoby super.

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Posty: 3607
Rejestracja: 16 lis 2008, 22:17
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Holandia/Helmond
Kontakt:

Re: Poznań - szukam lekarza do CU i PSC

Post autor: Anette28 » 22 mar 2018, 18:55

~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Lukasz lukasz82
Debiutant ✽
Posty: 18
Rejestracja: 30 sie 2018, 21:12
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
miasto: Poznań

Re: Poznań - szukam lekarza do CU i PSC

Post autor: Lukasz lukasz82 » 30 sie 2018, 22:26

Ja lecze się u dr.Dobrowolska więc jak coś to pisz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”