Kolonoskopia- Leszno

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
karolcia909
Debiutant ✽
Posty: 15
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:25
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Polska

Kolonoskopia- Leszno

Post autor: karolcia909 » 17 mar 2014, 14:46

Czy ktoś miał robioną kolonoskopie w Lesznie? Polecacie jakieś placówki, lekarzy?

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Kolonoskopia- Leszno

Post autor: obyty.z.cu » 17 mar 2014, 17:25

karolcia909 pisze:kolonoskopie w Lesznie?
miałem w szpitalu,w poradni,przez dr Wasilicowa,kilka razy przez ostatnich 20 lat.
W zależności od stanu jelita było różnie,a fachowość ok. plus dobra pielęgniarka p.Bogusia,a to się liczy i to bardzo. W sumie bez zastrzeżeń.KLIKS też jest ok.są opinie ,ze jest dobrym operatorem i diagnostą.

Ja ostatnio miałem kolonkę w Ventriculus-ie,przez dr.Chmielwski,bardzo dobry i jako lekarz i jako operator.Miałem ją amulatoryjnie z małym przeciwbólowym zastrzykiem,niestety ze wzgl.na stan jelita doszedł tylko do 40 cm i się wycofał,czyli nic na siłe,a to się liczy :)
POlecałbym go jako fachowca,z tym że w Ventriculusie omijaj Baranowskiego,to już inna sprawa.
Innych lekarzy tam nie znam,więc się nie wypowiadam.
No i trzeba przyznać,że sprzęt mają lepszy niż w szpitalu.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”