dr Banasiewicz

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
daga0
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 09 paź 2011, 13:38
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

dr Banasiewicz

Post autor: daga0 » 17 lip 2013, 01:30

Jak w temacie, wielu z nas ma styczność również z lekarzami oddziału Chirurgii na Przybysza.. Potrzebuję dowiedzieć się jak najwięcej o dr Tomaszu Banasiewiczu.
Jakie ma podejście do pacjenta/przypadku/doświadczenia czy też umiejętności zawodowe wg Was na jakim poziomie
... ktokolwiek miał z nim do czynienia, chętnie wysłucham wszelkich doświadczeń i spostrzeżeń. Muszę poddać się operacji i sama nie wiem, który chirurg w Poznaniu najbardziej by się nadawał, bo chodzi o przepuklinę w bliźnie pooperacyjnej (szerokość 6-7 cm), do której przyrosły się niestety jelita. Jakby Crohn to w życiu było mało :P

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: dr Banasiewicz

Post autor: Natuśka » 17 lip 2013, 08:40

Tak więc ja leczyłam się przez 1,5 roku u Docenta. Podejście do pacjenta rewelacyjne, cierpliwy, nie bagatelizuje zgłaszanych dolegliwości, stara się jak najbardziej pomóc.
Jeśli chodzi o doświadczenie/wiedzę- na bardzo wysokim poziomie (czy jakby to nazwać).

Generalnie jako lekarz i "nie lekarz" :wink: bardzo pozytywnie, ale jest bardzo zabiegany, zdarza mu się o czymś zapomnieć i co za tym idzie zaniedbać pacjenta... co sama przerabiałam (z resztą nie ja sama na tym Forum) :neutral:

A jeśli chodzi o zabieg operacyjny to byłabym w stanie mu zaufać i dać się pokroić :wink:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

daga0
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 09 paź 2011, 13:38
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: dr Banasiewicz

Post autor: daga0 » 17 lip 2013, 16:33

Natuśka,

przez te 1,5 roku leczyłaś się u Niego proktologicznie czy jakieś chirurgiczne właśnie sprawy?
Dużo dobrego już słyszałam o dr Banasiewiczu, ale skoro operacja ma być zaplanowana, chcę póki mogę dowiedzieć się jak najwięcej :)

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: dr Banasiewicz

Post autor: Natuśka » 17 lip 2013, 22:00

daga0 pisze:przez te 1,5 roku leczyłaś się u Niego proktologicznie czy jakieś chirurgiczne właśnie sprawy?
Proktologicznie, od operacji się bronił, w sensie uciekał się do farmakologii, żeby nie operować. Wiem, że w Twoim przypadku chodzi stricte o zabieg operacyjny, więc tylko tyle ze swojej strony mogę powiedzieć, bo Docent mnie nie operował.
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

jolinek83
Początkujący ✽✽
Posty: 234
Rejestracja: 01 mar 2009, 16:34
Choroba: polipowatość rodzinna
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Re: dr Banasiewicz

Post autor: jolinek83 » 29 sie 2013, 08:26

Natuśka pisze:co sama przerabiałam (z resztą nie ja sama na tym Forum) :neutral:
niestety....

Więc ja zdecydowanie nie polecam!
Po co lekarz, który nie ma czasu dla pacjenta? Zapomina o tym do czego się zobowiązał?
NA dokumenty czekam 1,5 roku i co? NIC...

Też miałam mieć usuwaną przepuklinę, efekt był taki, że leżałam 4 dni i doc się nie doczekałam........

Ja jednak wolę kogoś kto ma mniej na głowie................
Polipowatość Rodzinna [FAP]

*kwiecień 2009- proktokolektomia odtwórcza
*wrzesień 2009 - przywrócenie ciągłości układu pokarmowego
*październik 2013 polipektomia zbiornika j-pouch i żołądka
*sierpień 2017 - usunięcie jajnika z powodu dużego potworniaka

Dodatkowo:
- desmoid przestrzeni zaotrzewnowej
- niedoczynność i stany zapalne tarczycy
- zwyrodnienie stawów kolanowych

daga0
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 09 paź 2011, 13:38
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: dr Banasiewicz

Post autor: daga0 » 28 wrz 2013, 16:29

No to jednak ja już polecam :)
Zdecydowałam się na operację u dr i bardzo sobie chwalę, podejście, fachowość, zainteresowanie. Fakt, jest zabiegany, ale zawsze udało gdzieś tam mi się Go uchwycić i wtedy na każde pytanie odpowiedział.
Operacja rewelacja, było wiele przerabianych możliwości jak to może wyglądać, mi oraz doktorowi zależało bez siatki... i udało się! :)
teraz tylko 8 tyg bez dźwigania niczego powyżej 1kg i będzie z górki :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”