kolektomia - kogo wybrać?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aga210
Początkujący ✽✽
Posty: 136
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:27
Choroba: inna choroba jelita
województwo: łódzkie
miasto: Piotrków Trybunalski
Lokalizacja: Piotrków Trybnalski
Kontakt:

Re: kolektomia - kogo wybrać?

Post autor: aga210 » 02 paź 2013, 23:19

A kiedy masz termin operacji?? 15 pazdziernika?? Ja mam do wyboru prof Dzikiego w Łodzi- u którego się lecze kilka lat, ale mam dosyć niemiłe wspomnienia z pobytu na tamtejszym oddziale:( I wiem,że niezbyt ciekawie się tam teraz dzieje:( albo Poznań, ale nie znam tu nikogo i mam dosyć daleko, dlatego ważne jest dla mnie jak lekarze podchodządo pacjenta i jak się nim zajmują

Awatar użytkownika
gabriella
Początkujący ✽✽
Posty: 419
Rejestracja: 22 mar 2010, 23:26
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: kolektomia - kogo wybrać?

Post autor: gabriella » 08 paź 2013, 10:50

aga210 pisze:A kiedy masz termin operacji?? 15 pazdziernika??
15 idę do szpitala, więc operacja kilka dni później pewnie.
aga210 pisze:Ja mam do wyboru prof Dzikiego w Łodzi- u którego się lecze kilka lat, ale mam dosyć niemiłe wspomnienia z pobytu na tamtejszym oddziale:( I wiem,że niezbyt ciekawie się tam teraz dzieje:(
ojjj, to różne opinie w są w takim razie, bo koleżanka też tam miała operację i jest bardzo zadowolona. Moja gastroenterolog mi bardzo polecała ten oddział w Poznaniu, bo jest wyremontowany i ponoć bardzo dobra opieka. No zobaczymy :roll:
Ale boję się, że sobie nie dam rady z akceptacją tego wszystkiego. Chociaż z drugiej strony mam tak wielką nadzieję, że w końcu będzie dobrze. Ech, ciężkie to wszystko. Najchętniej bym jeszcze przesunęła (tak w nieskończoność). Hehe, ale mam świadomość, że to najlepszy termin. Przynajmniej jest szansa, że na święta będę już w miarę dobrej formie ;)

Maciejj
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2014, 12:24
Choroba: CU u rodzica
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Lubin

Re: kolektomia - kogo wybrać?

Post autor: Maciejj » 14 maja 2014, 12:39

aga210 pisze:A kiedy masz termin operacji?? 15 pazdziernika?? Ja mam do wyboru prof Dzikiego w Łodzi- u którego się lecze kilka lat, ale mam dosyć niemiłe wspomnienia z pobytu na tamtejszym oddziale:( I wiem,że niezbyt ciekawie się tam teraz dzieje:( albo Poznań, ale nie znam tu nikogo i mam dosyć daleko, dlatego ważne jest dla mnie jak lekarze podchodządo pacjenta i jak się nim zajmują
Wiesz tak jest niestety praktycznie wszędzie.. dobry lekarz to teraz skarb ! Większość chce tylko kasę i jak najmniej się narobić. Nie zależy im na pacjentach na ich zdrowiu i samopoczuciu. A to jest ważne samo placebo czasem wyleczy więcej niż lekarstwa i operacje tak że powodzenia w poszukiwaniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”