Grzegorz Matylla

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
MonnRiver
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 04 mar 2013, 12:44
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznan

Grzegorz Matylla

Post autor: MonnRiver » 04 mar 2013, 13:55

Czy ktoś miał do czynienia z tym lekarzem. Szukam dobrego lekarza, który przeprowadzi mi prywatnie gastroskopie. Ten lekarz dysponuje podobno tym aparatem do gastroskopii przez-nosowej. Opinie w internecie ma mieszane ale wiadomo,t am każdy może napisać- wolałabym wiec opinie z tego forum.

daga0
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 09 paź 2011, 13:38
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Grzegorz Matylla

Post autor: daga0 » 17 lip 2013, 01:02

Miałam u Niego gastroskopię przez nosową i na pewno badanie znosi się dużo lepiej niż zwykłą (gdzie ja np. nie potrafiłam zapanować nad odruchem wymiotnym).
Lekarz jest specyficzny - albo się go lubi, albo nie... tylko na ile ważne jest by kogoś "lubić" ?
Jest kompetentny, rzetelny, dociekliwy, wysłucha i doradzi, a jak trzeba to i postraszy, gdy ktoś bagatelizuje chorobę(niektórym może się to nie podobać). Ja mu wiele zawdzięczam i w sumie od wielu znajomych słyszałam o Nim same dobre rzeczy, a nawet słyszałam, że jak prywatne badania w Poznaniu gastro czy kolono, to tylko u Niego :)

Yucami
Początkujący ✽✽
Posty: 85
Rejestracja: 14 lis 2011, 15:10
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Grzegorz Matylla

Post autor: Yucami » 14 lis 2013, 18:01

a ile kosztuje taka gastroskopia przeznosowa? Czy wówczas można pobrać wycinki?

daga0
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 09 paź 2011, 13:38
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Grzegorz Matylla

Post autor: daga0 » 15 lis 2013, 00:34

Yucami pisze:a ile kosztuje taka gastroskopia przeznosowa? Czy wówczas można pobrać wycinki?
Z tego co pamietam ok 250 zł i normalnie sa pobierane wycinki, tylko rurka jest węższa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”