Szpital H. Święcickiego na Przybyszewskiego w Poznaniu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
strange19
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 22 sie 2012, 11:20
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Szpital H. Święcickiego na Przybyszewskiego w Poznaniu

Post autor: strange19 » 15 lis 2012, 08:45

Czy ktoś się orientuje jakie są terminy przyjmowania na chirurgie na Przybyszewskiego? Wczoraj dostałem skierowanie na wycięcie guzka przy odbycie. Z tego co wiem, to bardzo dobry szpital i pewnieterminy są długie. Czy można sobie wybrać lekarza który będzie się zajmował sprawą? Strasznie się boje, ale chce już mieć to z głowy. Pozdrawiam
Marcin

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szpital H. Święcickiego na Przybyszewskiego w Poznaniu

Post autor: Natuśka » 15 lis 2012, 14:40

strange19 pisze:Czy ktoś się orientuje jakie są terminy przyjmowania na chirurgie na Przybyszewskiego?
Ja czekałam 8 miesięcy.
strange19 pisze: Z tego co wiem, to bardzo dobry szpital

Moim zdaniem dobry. Co prawda chirurgia nie jest oddziałem wyremontowanym, warunki mają jakie mają, ale opieka, personel jak najbardziej :wink:
strange19 pisze:Czy można sobie wybrać lekarza który będzie się zajmował sprawą?
Tego akurat nie wiem, bo ja podlegałam swojemu lekarzowi prowadzącemu, w sensie, który mnie leczy od 3 lat, bo tam pracował.
Z tego co wiem, to lekarze są kompetentni i nie grali ważniaków itp., więc myślę, że nie będzie problemu. Leżałam z babeczkami, które nie były z Poznania, trafiły tam w doskoku i były bardzo zadowolone z zaangażowania lekarzy w proces leczenia pacjenta :wink:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

strange19
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 22 sie 2012, 11:20
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Szpital H. Święcickiego na Przybyszewskiego w Poznaniu

Post autor: strange19 » 19 lis 2012, 07:53

Ja tyle czasu nie mam bo chyba zwariujej. Ten weekend był straszny. Myślałem, że umre z bólu. Biegunka, ból guza nie spałem dosłownie 3 dni. No może z jakieś 3 godzinki od piątku. A dziś w pracy mam wytrzymać 8 godzin:-(
Marcin

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Posty: 1475
Rejestracja: 03 lip 2008, 10:38
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Szpital H. Święcickiego na Przybyszewskiego w Poznaniu

Post autor: Miska Ryżu » 19 lis 2012, 09:05

a przez izbe przyjęć w ramach ktorej macie tam nocną pomoc lekarską nie dałoby rady jakoś szybciej? zawsze jest tez pogotowie w ostatecznosci. a przede wszystkim zadzwon do szpitala powiedz ze masz sikrowanie i zapytaj się na kiedy miałbys termin, im szybciej to zrobisz tym szybciej terminu doczekasz.
Smutno Ci? A może budyń? :)

strange19
Początkujący ✽✽
Posty: 50
Rejestracja: 22 sie 2012, 11:20
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Szpital H. Święcickiego na Przybyszewskiego w Poznaniu

Post autor: strange19 » 26 lis 2012, 11:32

Niestety szpital przyjmuje najpierw do przychodni, i na wizycie dopiero dobierany jest termin. Rejestrowac się można dopiero od 3 grudnia. Podobni najwcześniejsze terminy są 8 miesięczne. Pogotowie, nie przyjedzie, bo według nich, nie ma bezpośrednio zagrożenia życia. Przyjeżdzają przy zawałach i udarach. To jest jakas pomyłka. Jutro ide do prywatnej kliniki zapytać jakie są możliwości i koszty, bo już dostaje na łęb.
Marcin

Awatar użytkownika
panbubka
Początkujący ✽✽
Posty: 260
Rejestracja: 24 wrz 2012, 13:37
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Szpital H. Święcickiego na Przybyszewskiego w Poznaniu

Post autor: panbubka » 26 lis 2012, 13:45

A na pomoc doraźną do szpitala? Jak już nie mogłam wytrzymać i żaden szpital nie chciał mnie przyjąć (na Przybysza nie mają ostrych przyjęć więc ewentualnie mogłam czekać na planowe przyjęcie - ale nie czekałam z tym na umówioną wizytę tylko męczyłam tzw. własnego lekarza z przychodni) pojechałam na Szwajcarską - w przychodni chirurgicznej od razu wycięli mi ropnia (miałam na kostce u nogi) i za 2 dni przyjęli na oddział. jak już leżałam na oddziałe zadzwonili z Przybysza, że mogę się stawic - znaczy na przyjęcie czekałam ok. 2 tygodni. PS. zawsze warto wziąć ze sobą kogoś kto Cię będzie wspierał.

[ Dodano: 26-11-2012 ]
Można też uderzyć do dr Lisa. Prywatnie przyjmuje w MEDICU przy Grochowskiej a operuje na Lutyckiej. Chirurg - proktolog...

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”