szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
funia
Aktywny ✽✽✽
Posty: 521
Rejestracja: 25 sty 2006, 11:30
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: funia » 21 lis 2007, 23:07

mam pytanie odnośnie dr Mazura

czy ktoś moze cos więcej o nim powiedziec? moja Pani dr rodzinna go poleca, moze WY tez macie jakies doswiadczenia ?

viola311
Debiutant ✽
Posty: 17
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:14
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: viola311 » 25 lis 2007, 19:22

A mnie polecono Doktora Wójtowicza, ponoc to też dobry specjalista, przyjmuje i na kasę chorych i prywatnie,ale nie wiem czy pracuje w szpitalu.
Nie polecam jednak doktora kasprzaka ,ma gatke,wie jak podejśc do pacjenta, ale mnie zraził do siebie ilościa przepisywanych leków i tym ,że nie pobrał wycinków podczas kolonoskopii.
Z tego co się zorientowałam to przepisuje leki na wszystko metodą prób i błędów a nóż utrafi w chorobę ,a chyba nie tędy droga:(

Sonia67
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2009, 14:30
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: Sonia67 » 17 mar 2009, 14:32

zetta pisze:Adres prywatny:
ul.Porazińskiej 29 (os.Bajkowe jakos te okolice )
rejestracja: tel.868-44-88
i godz:poniedz, środa, piatek 16-19 (w razie potrzeby godz te są naprawde ruchome :D )
Wizyta nie nalezy do najtanszych bo to 100 zł, ale tak jak pisałam w moim przypadku te pieniadze wróciły sie z nawiązka w szpitalu.

pozdrawiam


...zetta...
Czy te dane są aktualne? Dzwonie i dzwonię na ten telefon i nikt nie odbiera. :smutny:

czapras
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2009, 10:43
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: czapras » 18 lip 2009, 13:24

Witam Osobiście mogę polecić dr Macieja Mazura. Chodzę do niego prywatnie, ale w razie potrzeby można być z nim w stałym kontakcie telefonicznym lub "złapać" go w szpitalu na Lutyckiej. Czytając poprzednie posty zauważyłem, że jednym z wyznaczników dobrej opinii o doktorze jest ilość czasu spędzonego u niego. :wink: Ja osobiście nie jestem zbyt wylewny i cenię sobie konkretne i rzeczowe rozmowy. Moim zdaniem jest to lekarz, który potrafi z jednej strony wysłuchać pacjenta, pomóc mu a z drugiej nie cacka się z nim jak z jajkiem. Na pewno jest bardzo dobrym fachowcem i mogę go szczerze polecić
"Choroba jest klasztorem, który ma swoją regułę, swoją ascezę, swoje cisze i swoje natchnienia."

korins
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2009, 14:30
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: korins » 15 sie 2009, 19:04

dr Stachowiak z Przybyszewskiego mam u niego wizyte prywatną 24 sierpnia , bo niestety do poradni kazano mi dzwonić w połowie grudnia i dopiero w przyszłym roku zapisują masakra prosze o wskazówki.
korins

22andzia2222
Debiutant ✽
Posty: 46
Rejestracja: 06 sie 2009, 14:09
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: gostyn
Kontakt:

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: 22andzia2222 » 16 wrz 2009, 18:45

ja bylam u doktor zachwieji dobrowolskiej bardzo jestem z niej zadowolona.po ok7miesiacach leczenia sie u chirurga po wypisie na kase chorych caly czas krwawilam z dwoma krotkimi przerwami .stwierdzono u mnie CU.ja jestem zadowolona bardzo,ma podejscie wie co i jak i sie zna a tym.co prawda zwiekszyla dawki wszystkich lekow i wlewki ale jest dobrze ..mowi ze jak sie zobacze z nia jeszcze raz to bedziemy zmniejszac leki...

[ Dodano: 16-09-2009 ]
aha bierze co prawda 150zl za wizyte ale jest ok ,puki mam kasiorke to co jakis czas smigm.minusem jest ze biore wlewki salofalk ale nie ma dostepnosci w aptekach i kupuje bardzo broga pentase

Awatar użytkownika
Jaras
Debiutant ✽
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2009, 22:20
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Kontakt:

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: Jaras » 02 paź 2009, 14:47

A czy ktoś może miał styczność bądź leczył się u dr Grzegorza Matyli, gabinet na ulicy strusia, z tego co wiem to chyba lekarz ten pracuje w Klinice św. Rodziny ale pewny nie jestem:/ robiłem u niego Kolonoskopie i bardzo zadowolony jestem, wstępna diagnoza postawiona przez tego lekarza dość szybko (co prawda histopatologia nie potwierdziła CU ale zmiany zapalne w jelitach w czasie kolono były i póki co dr powiedział że nie ma potwierdzenia CU ale wszystko wskazuje na colita), nie wiem czy leczyć się u niego czy szukać kogoś innego, póki co leczy mnie reumatolog bo choruje na ZZSK co zostało zdiagnozowane wcześniej i nawet o Colitis dowiedziałem się więcej od reumatologa niż od gastro, który robił mi kolono:-(
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.......

genus
Początkujący ✽✽
Posty: 378
Rejestracja: 26 lis 2007, 10:04
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Poznan

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: genus » 07 paź 2009, 13:25

Ja z leczenia u pana G.Matylli nie byłam zadowolona, podczas kolonoskopii nie pobrał wycinków, przez co diagnoza opóźniła się o wiele miesięcy. natomiast myślę że ogólnie jako lekarz jest ok, bardzo sympatyczny człowiek.

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3162
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:26
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: obywatel świata
Kontakt:

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: maggie0278 » 09 paź 2009, 00:01

Z mężem byliśmy u dr Macieja Mazura w P-niu ( było już o nim coś na forum ) i mąż był zadowolony , na miejscu pan doktor wykonał videosigmoidoskopię, usunął polipy ( które posłużyły jako wycinki do bad. histopatologicznego ), ocenił stan odbytnicy i ok.50 cm jelita grubego i ogółem wizyta trwała ok. godziny i można było zasięgnąć wszystkich informacji.

Jedyny minus, to taki, że była to wizyta prywatna, ale nie było innego wyjścia, bo mąż na nic nie chorował nigdy a zrobiła mu się boląca i nadmiernie sącząca szczelina i nie wyobrażał sobie czekać w tym stanie ponad miesiąc na wizytę w ramach NFZ w poradni.

Jakbyś był zainteresowany Jaras , to mogę dać namiary na PW lub GG
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

marzenna69
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2010, 19:28
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: marzenna69 » 26 sty 2010, 17:48

ja polecam z czysytym sercem dr Mańkowską z Pszybysza-jest super ale przyjmuje tylko prywatnie

Awatar użytkownika
Aras
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 12 paź 2008, 16:18
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: z Poznania
Kontakt:

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: Aras » 09 sie 2010, 14:43

Witam , choruję od kwietnia 2007 , leczę się w Szpitalu na Przybyszewskiego w Poznaniu nazwiska które wymieniacie to są bardzo dobrzy lekarze , piszecie że wizyty prywatne no nie stety w przychodniach nie ma już terminów na wizyty :( ja chodzę prywatnie do Dokotora Marcina Chmielewskiego leczy na Przybyszewskiego tam gdzie Profesor Linke , Zachwieja Dobrowolska , Mańkowska,Szmeja,Klincewicz i wielu innych bardzo dobrych lekarzy ale z tego co się dowiedziałem to chorych na CU,CD przybywa w bardzo szybkim tępie ponoć chcą stworzyc oddzielny oddział szok , Sam profesor Linke powiedział mi , że ludzi chorych na układ pokarmowy będzie przybywać :smutny: smutne to stwierdzenie ale prawdziwe
Aras

Colizanka
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2006, 07:14
Choroba: CU
Lokalizacja: Poznań

Też polecam Przybyszewskiego

Post autor: Colizanka » 15 wrz 2010, 19:31

Najlepiej wspominam stamtąd mojego lekarza prowadzącego - Marcina Chmielewskiego. Bardzo zdolny lekarz, a jaki przystojny ;)
Teraz leczę się u dr Dobrowolskiej - moim zdaniem, b. kompetentna, a przy tym miła osoba, co przy moich nie najlepszych doświadczeniach z lekarzami jest nader cenne. Przyjmuje prywatnie na Ogrodowej, terminy czasem nawet do miesiąca, ale w nagłych wypadkach można dzwonić.

easy
Początkujący ✽✽
Posty: 128
Rejestracja: 20 paź 2009, 00:12
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Luboń

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: easy » 27 wrz 2010, 07:55

ja jakoś nie lubię przybyszewskiego to miejsce jest dla mnie przytłaczające i lekko przestarzałe ale dr Chmielewski -zgadzam się-warto :)to on wytłumaczył mi wszystko o tej chorobie i powiedział jak się leczyć-chemoprewencja żeby zaleczyć...

rena
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2010, 11:39
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kobylin

Gastroenterolog w woj. wielkopolskim

Post autor: rena » 02 paź 2010, 11:48

Leczę się od 2 lat na Leśniewskiego-Crohna i nadal nie czuję się dobrze, nie wiem, czy jestem dobrze leczona. Czy ktoś może mi polecić dobrego i sprawdzonego gastroenterologa w woj. wielkopolskim?

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: szukam dobrego lekarza w Poznaniu

Post autor: obyty.z.cu » 02 paź 2010, 12:46

W Lesznie ordynator oddz.wew. szpitala -Wasielica ,polecam !
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/187 ... log/Leszno
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”