Iwona Krela-Każmierczak

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
stillo82
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2011, 16:11
Choroba: CU u partnera
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra

Iwona Krela-Każmierczak

Post autor: stillo82 » 01 lut 2011, 09:32

Witam. Chciałabym wiedziec czy ktos z was sie u niej leczy? co sadzicie? ile bierze za wizyte. A moze polecacie kogos innego w poznaniu? :?: :?:

Awatar użytkownika
dariah4
Aktywny ✽✽✽
Posty: 634
Rejestracja: 27 gru 2010, 10:38
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Iwona Krela-Każmierczak

Post autor: dariah4 » 06 lip 2011, 20:17

No właśnie też chciałabym się wybrać do tej pani doktor. Niby w internecie czytałam, że jest dobrym lekarzem, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej. Leczył się ktoś u niej?
Leki: Asamax 500 4x2

" [...] twoje blizny są twoją siłą."
Paul Coelho

Kędzior
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2011, 15:53
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Pleszew
Kontakt:

Re: Iwona Krela-Każmierczak

Post autor: Kędzior » 26 lip 2011, 16:12

Witam serdecznie, jestem pacjentką Pani Doktor od lutego tego roku.
Podczas wizyty nie jest wyczuwalny pośpiech (może przez to że dotychczas chodziłam prywatnie - wizyta 120 pln). Podejście do chorego ok, jeśli cos się dzieje natychmiastowa reakcja, łącznie z zaproszeniem w sobote do siebie do domku. Co do efektów leczenie to chociaż choruję stosunkowo niedawno bo od pańdziernika 2010, mogę już powiedzieć że to jest sprawa indywidualna.

Pozdrawiam

daga0
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 09 paź 2011, 13:38
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Iwona Krela-Każmierczak

Post autor: daga0 » 09 paź 2011, 14:11

Z dr Krelą - Kaźmierczak mam doczynienia już od ponad roku. Mogę sporo powiedzieć. Generalnie na + ! w porównaniu do innych lekarzy to wypada bardzo dobrze.
Byłam kiedyś w krytycznym momencie dla mojego zdrowia, Pani doktor bardzo się przejęła i pomogła. Ma serce do pacjentów. Domyślam się, że są różne opinie. Ja nie mogę narzekać na opiekę całego oddziału na Przybysza:)

Awatar użytkownika
wiolla
Początkujący ✽✽
Posty: 99
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:59
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Gniezno

Re: Iwona Krela-Każmierczak

Post autor: wiolla » 11 maja 2012, 13:57

Syn czeka na wizytę u Pani doktor . Terminy , terminy , na wizytę prywatną trzeba czekać 3 miesiące ,ale udało nam się wcisnąć na 21 maja , godziny późno wieczorne :cry: . Po wizycie zdam relację .

[ Dodano: 21-05-2012 ]
Przepraszam ,za post po postem ale obiecałam napisać po wizycie .
Gościliśmy w gabinecie równą godzinkę , uzyskaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na wiele pytań . Pani doktor , konkretna , cierpliwa i bardzo sympatyczna . Zajęła się synem na medal . Pierwsza wizyta 130 zł , każda następna 120 . Mamy sporo nowych leków , rozpisaną dietę i wiele przydatnych wskazówek . Polecam .

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”