Szukam lekarza w Olsztynie.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anka :)
Początkujący ✽✽
Posty: 94
Rejestracja: 08 wrz 2009, 17:14
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: ...

Re: Szukam lekarza w Olsztynie.

Post autor: Anka :) » 19 lut 2011, 05:09

Moja opinia na temat dr Nowak i dr Arłukowicza jest całkiem inna niż Twojaulkaaa. Zastanawia mnie fakt, że dr Nowak całkiem inaczej podeszła do mnie niż piszesz (od razu badania kontrolne, wizyta co miesiąc i zgłaszać się jakby coś się działo). Co do dr Arłukowicza _"tłumaczy swoje postępowanie" dlaczego taka dieta, leki. A to co mówi jest racjonalne i znajduję potwierdzenie tego na forum. Możliwe, że dlatego nie odebrałam tego jako apodyktyczność.

Każdy ma inne zdanie, dla mnie dr Arłukowicz jest dobrym specjalistą, miłym człowiekiem i podchodzi do pacjenta (mnie) ze zrozumieniem.

Nie wiem czy to Ci coś da, ale ja przenosiłam się z innego miasta do Olsztyna. Do dr Nowak potrzebowałam tylko skierowanie od rodzinnego. Karty nie przenosiłam bo miałam wszystko pokserowane i dr Nowak dołączyła.

tomasz85
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2011, 10:42
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztyn

lekarze z Olsztyna

Post autor: tomasz85 » 03 lis 2011, 20:48

No dla mnie lekarze mogą być oziębli apodyktyczni , ważne ze dobrze leczą. dr Nowak przyjmuje w przychodni na żołnierskie 18a , wcześniej zarejestrować ytelefonicznie , po przybycie zgłosić się jeszcze do rejestracji w okienku aby pielegniarka zaniosła twoja karte (jesli masz juz) a za pierwszym razem założyc w recepcji kartoteke. recepcja czynna 8-14. Arłukowicz jak byłem w szpitalu robił zawsze rano obchód z lekarzami - jest spoko , treściwy , prosto tłumaczy . w sumie nie musi byc miły , wyrozumiały bo to nie przedszkole dla dzieci. Ogólnie ma opinie dobrego specjalisty.

Awatar użytkownika
^m^
Debiutant ✽
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2010, 21:38
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Węgorzewo
Kontakt:

Re: Szukam lekarza w Olsztynie.

Post autor: ^m^ » 16 mar 2012, 18:42

Polecam dr Arłukowicza, jest lekarzem, który jako pierwszy nawiązał ze mną kontakt jako z żywą osobą, która, myśli, czuje, ma rodzinę, przyjaciół. Na wizycie poświęcił mi tyle czasu ile to było konieczne. Wyjaśnił wszystkie znaki zapytania, nie spieszył się (mimo że za drzwiami czekali kolejni pacjenci, mimo, że przychodnia była już zamknięta). Bardzo mi się to spodobało, poczułam, że w końcu ktoś chce mi pomóc, ale tak szczerze, od serca. Takich lekarzy już nie ma w dzisiejszych czasach...
Do czego może się przydać jeden kawałek puzzli? A z drugiej strony - czy ktoś odważyłby się go wyrzucić?

bryk
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2012, 11:12
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: łódzkie
Lokalizacja: stąd

Re: Szukam lekarza w Olsztynie.

Post autor: bryk » 15 gru 2015, 17:39

Czy ktoś coś słyszał o gastrologi Jerzym Jędrzejczyku ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „warmińsko- mazurskie”