Poszukuję dobrego Chirurga

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smutnajustin
Początkujący ✽✽
Posty: 86
Rejestracja: 04 sty 2011, 13:01
Choroba: CD
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Poszukuję dobrego Chirurga

Post autor: smutnajustin » 05 sie 2014, 22:48

Hej mam pytanie może ktoś zna jakiegoś chirurga co by mnie leczył ? Mam problemy ze stomią , pupa mnie boli , resztki jelita grubego itp. Wiem jak ciężko jaką kol wiek pomoc jeśli chodzi o leczenie . Ehhh mi już ręce opadają i nie wiem co mam robić , gastrolog mnie zbywa tylko mi dala skierowanie na rezonans a on przyszłym roku a mnie boli tam w środku strasznie. Prawdopodobnie mi się przetoka jakaś robi tak lekarze uważali w szpitalu ale mnie też już się pozbyli chyba już limit ich dopadł . I tak jestem zostawiona na pastwę losu. A potrzebuje jakiegoś lekarza co by mi jakaś pomógł bo na razie co mi zostało iść na pogotowie jak będzie bolec mocno a jak tab nie pomogą przeciw bólowe.

[ Dodano: 05-08-2014 ]
Czy jest w Olsztynie jakiś chirurg co się zna na stomii lub wykonuje takie operacje proszę o odpowiedź. Mam problem ze stomią owrzodzenia, krwawienia , odparzenia itp. Gastrolog się na tym nie zna i nie mogę się dostać do pielęgniarki stomijnej ( lekarz rodziny nie może mi wypisać skierowania, gastrolog tez nie może wypisać z powodu nie wiedzy jaki lekarz tam przyjmuje czy tylko lekarz onkologii itp. ) jeszcze raz proszę o odpowiedz jestem w tragicznej sytuacji.

Zmieniłam tytuł tematu.
Ostatnio zmieniony 01 lis 2016, 10:56 przez smutnajustin, łącznie zmieniany 1 raz.
CD od 2005 roku.
Ileostomia od 30.07.2012 ( całkowita resekcja jelita grubego , pozostawiony kikut przy odbycie 18 cm)
Asamax 2x2 , Mekapturyna 1x1 , Metypred 32mg , Ketonal forte , Nospa forte , i na uspokojenie jakieś ziołowe :P
waga:40kg
"Crohn's disease no sleep"

Awatar użytkownika
Orzelek
Doświadczony ❃
Posty: 1246
Rejestracja: 30 kwie 2012, 15:22
Choroba: CD
województwo: śląskie
miasto: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Poszukuję dobrego Chirurga

Post autor: Orzelek » 06 sie 2014, 23:28

Hej.

Może sprawdź jakie szpitale mają oddziały chirurgii ogólnej. Następnie spróbuj pójść do któregoś chirurga na konsultację. Nie chce mi się wierzyć, że w mieście wojewódzkim nie ma kogoś, kto nie robił operacji wyłonienia stomii i Ci nie pomoże.
25.11.2011 - ileostomia
01.12.2011 - kolostomia
21.11.2012 - usunięcie ileostomii

Bez leków !!

:tak: Remisja :tak:

1 % z PITa wspomaga Jelita

Pozdrawiam :roll: :flowers: :przytul: :*

grześ1986
Początkujący ✽✽
Posty: 78
Rejestracja: 10 paź 2010, 09:44
Choroba: CD u dziecka
województwo: lubuskie
Lokalizacja: gorzów

Re: Poszukuję dobrego Chirurga

Post autor: grześ1986 » 07 sie 2014, 12:58

Czytam i aż nie wierzę .Lekarz rodzinny ma obowiązek wypisać skierowanie do Poradnii Stomijnej oraz do chirurga bo on na tych chorobach i powikłaniach się nie zna. Chirurg ma za...... y obowiązek Tobie pomóc . Gastrolog powinien podpowiedzieć gdzie masz się udać .W przypadku bólu idziesz na SOR i niech tam ocenią co sie dzieje i skierują Ciebie gdzie trzeba.A skoro masz powikłania pooperacyjne to proponuję poszukać dobrego proktologa nawet prywatnie.Trzymam kciuki za szybkie leczenie .
mama grzesia1986

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Poszukuję dobrego Chirurga

Post autor: Mamcia » 07 sie 2014, 19:45

Skontaktuj sie z Oddziałem Warmińsko-mazurskim J-elity
tel.: 793 572 029
e-mail: oddzial.warminsko-mazurski@j-elita.org.pl
lum z PolIlko w Olsztynie

Grupa wsparcia dla pacjentów ze stomią w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie,

al. Wojska Polskiego 37, tel. 89 539 8451,
mgr Marta Ustach i mgr Emilia Piskorz-Jary,
e-mail: psychologszpitalny@poliklinika.net.

Szczególnie ci drudzy powinni udzielić ci wskazówek i natychmiastowej pomocy, nie tylko psychologicznej. Moim zdaniem wskazana jest zmiana lekarza rodzinnego na osobę bardziej kompetentną i skorą do współpracy.
Poza tym jeśli coś się dzieje to lekarz, który robił operację ma obowiązek zająć się pacjentem. Po prostu możesz udać się do tego ośrodka i każą się sobą zając.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
pralf1
Początkujący ✽✽
Posty: 51
Rejestracja: 14 wrz 2009, 10:19
Choroba: polipowatość rodzinna
województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice śląskie
Kontakt:

Re: Poszukuję dobrego Chirurga

Post autor: pralf1 » 31 paź 2016, 19:39

Podepne się pod temat. Gdzie w warmińsko-mazurskim zrobić można kolonoskopie na znieczuleniu. Szukam również dobrego lekarza Gastroenterologa z prywatną praktyką.
Pozdrawiam
Totalna śródbrzuszna kolektomia .Ileostomia na stałe

ODPOWIEDZ

Wróć do „warmińsko- mazurskie”