dr Katarzyna Bujak - zna ktoś?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
crohnkiller
Początkujący ✽✽
Posty: 69
Rejestracja: 31 maja 2011, 12:52
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: kalisz

dr Katarzyna Bujak - zna ktoś?

Post autor: crohnkiller » 04 sie 2012, 08:59

Dr. Katarzyna Bujak jest ordynatorem gastrologii w Starachowicach.
Niedługo czeka mnie kolonoskopia i mam wybór: prywatnie lub za darmo u niej w szpitalu w Starachowicach.
Nie mam szmalu na jeżdżenie do dużych miast więc albo Starachowice za darmo albo Kielce prywatnie.

Niefartownie szpital Starachowicki ma fatalną opinie, kumplowi tam (na gastrologii) straszną krzywdę zrobili ostatnio.
Nie znam tej lekarki a szpitala się boje.
Tylko czy jest sens robić badanie u jednego doktorka (prywatnie w Kielcach) a leczyć się u innego?

crohnkiller
Początkujący ✽✽
Posty: 69
Rejestracja: 31 maja 2011, 12:52
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: kalisz

Re: dr Katarzyna Bujak - zna ktoś?

Post autor: crohnkiller » 04 sie 2012, 13:19

Bo pół na pół mieszkam i pochodzę, teraz tutaj więcej.
Reumatolog mi polecił tą panią i jak zechcę będę miał szybkie przyjęcie i badania u niej .
No i nie muszę jeździć do Kielc.

Generalnie to zależy mi najbardziej na lekarzu który słucha co się do niego mówi i nie traktuje pacjenta jak kretyna.

W związku z tym że moja choroba ma trochę powikłań to lekarz musi być rozumny i elastyczny.
Dobrze żeby był doświadczony i podjął właściwe decyzje w sprawach leczenia łuszczycy i łzs .

No więc dlatego mam dylemat czy w Kielcach będę miał cokolwiek lepiej niż u dr Bujak.

Trochę to brzmi jak jakieś wielkie wymagania ale już parę razy miałem do czynienia z kompletnymi ignorantami i nie chcę takiej sytuacji ponownie, bo sprawa poważna a leki też poważne będą raczej.

Co do starachowickiego szpitala to nie każdemu tu kuku robią, to oczywiste, jednak opinie ma złą a to co zrobili mojemu ziomkowi to naprawdę był hard core.
Na szczęście w porę go do Wa-wy wywieźli bo by go tu zamęczyli na śmierć.

crohnkiller
Początkujący ✽✽
Posty: 69
Rejestracja: 31 maja 2011, 12:52
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: kalisz

Re: dr Katarzyna Bujak - zna ktoś?

Post autor: crohnkiller » 04 sie 2012, 17:32

Dzięki za info.
Nie wiesz czy dr. Bujak prywatnie gdzieś kolonke robi?

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: dr Katarzyna Bujak - zna ktoś?

Post autor: alate » 19 sty 2015, 19:47

odnawiam temat, bo chcę napisać o dr Bujak.
Leczę się u niej od początku tj.wrzesień 2014. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam , że to dobry specjalista i cudowny człowiek.Pani Doktor jest nadal(oby już zawsze!!!) ordynatorem na gastrologii, czyli Wewnętrznym II o profilu gastrologicznym w Starachowicach, oprócz tego przyjmuje prywatnie w Vivamedzie przy Kilińskiego.Zawsze pod telefonem, zawsze pomocna, nawet jak ma urlop to telefon odbiera, nieważne czy jest późno. Pomogła mi już wiele razy, bo moje leczenie Crohna jest skomplikowane, ze względu na nietolerancję Salofalku i Azy.
Robiła mi gastro- i kolonoskopię i mogę stwierdzić, że nie ma lepszego fachowca!!! Gastro to u Niej jak splunął, 5 minut, bez bólu, wymiotów, dosłownie przyjemność. Co do kolonoskopii zaś, robił mi ją już w starachowickim szpitalu inny lekarz, pan K. i takiego bólu i znęcania się nad pacjentem nikomu nie życzę, zaś moja Pani Doktor robi to badanie tak, że nawet zdrzemnąć w trakcie się można, serio !

Polecam kontakt z Panią Doktor wszystkim, którzy potrzebują lekarza z wiedzą, doświadczeniem i sercem !
Crohn ? Z tym da się żyć !

Anonymous_13ece955

Re: dr Katarzyna Bujak - zna ktoś?

Post autor: Anonymous_13ece955 » 19 sty 2015, 20:04

alate, wspaniale, że trafiłaś na takiego lekarza :roll: i wspaniale, że tacy są!

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: dr Katarzyna Bujak - zna ktoś?

Post autor: alate » 23 sty 2015, 14:19

matko, co tu tak pusto ???
jakby u nas, w świętokrzyskim w ogóle chorych nie było....
może ktoś się odezwie, bo mam pytanie:
ktoś się leczył na gastrologii w Końskich, u dr I. Detko ? pytam , bo mam tam skierowanie, na 6 lutego badania kwalifikujące do biologii
jak tam jest, i w ogóle...
czekam i z góry dziękuję za wszystkie odezwy
Crohn ? Z tym da się żyć !

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: dr Katarzyna Bujak - zna ktoś?

Post autor: Mamcia » 23 sty 2015, 20:32

Trudno oczekiwać odpowiedzi jeśli nawet nazwisko lekarki podaje się nieprawidłowo. czy chodziło ci o Igę Detka-Kowalską?
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: dr Katarzyna Bujak - zna ktoś?

Post autor: alate » 24 sty 2015, 15:08

Dziękuję Ci uprzejmie, rozmawiałam z Doktor telefonicznie i zapytałam czy dr Detko i wcale mnie nie poprawiała :wink: Widać nie jest drobiazgowa , bo i po co ? Z głosu słychać, że to miła i rzeczowa osoba
pozdrawiam Cię
Crohn ? Z tym da się żyć !

ODPOWIEDZ

Wróć do „świętokrzyskie”