GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
topost
Początkujący ✽✽
Posty: 288
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:03
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: topost » 31 lip 2015, 11:56

Tak, na Zagórskiej:
http://gastrolog-kielce.pl/
"Wstaję - upadam, upadam - wstaję. Przegrywam walkę kiedy się poddaję"

teresa256
Początkujący ✽✽
Posty: 144
Rejestracja: 03 cze 2014, 23:01
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: teresa256 » 31 sie 2015, 22:23

Przyjmuje też ŚCO na Artwińskiego

teresa256
Początkujący ✽✽
Posty: 144
Rejestracja: 03 cze 2014, 23:01
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: teresa256 » 31 sie 2015, 22:25

kamila12345, Dlaczego pytasz o lek z Kielc

Awatar użytkownika
wafelek
Debiutant ✽
Posty: 30
Rejestracja: 22 wrz 2015, 22:51
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: wafelek » 02 gru 2016, 09:21

alate, dzięki Twojemu postowi 3 m-ce temu trafiłam do doktor Detki na prywatną wizytę w Kielcach. Byłam w naprawdę kiepskim stanie. Po zmarnowanym roku, bezskutecznego leczenia w Częstochowie u doktora Janika byłam załamana. Rozpłakałam się na wizycie u Pani doktor :D. Trafiłam do szpitala w Końskich. Doktor ustawiła mi tam prawidłowe leczenie. Początkowo brałam Metypred 32mg-8mg-0mg, Sulfalazyna 500mg 4x2tabl., Azathioprine 50mg x1 oraz Kalipoz 2x1tabl. W tej chwili zeszłam już całkiem ze sterydu i biorę Sulfalazyna 500mg 3x2tabl., Azathioprine 50mg x1, no i suplementuję kwas foliowy. Muszę jeszcze tylko teraz zbadać poziom 6-tioguaniny i stężenie kalprotektyny i jeśli wyniki będą OK to będziemy mogli z mężem zacząć starać się o pierwsze dziecko :). Jestem szczęśliwa, nie pamiętam czasów, gdy czułam się tak dobrze. Z kilkunastu biegunek dziennie zostały mi 3-4 luźno uformowane stolce dziennie. Czyli chyba prawie pierwsza prawdziwa remisja?! :super:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: alate » 02 gru 2016, 11:48

wafelek,
bardzo się cieszę, że w jakimkolwiek stopniu mogłam Ci pomóc. Dla mnie Dr Iga jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce. Polecam Ją każdemu, kto szuka lekarza z wiedzą i wielkim sercem !
Crohn ? Z tym da się żyć !

Awatar użytkownika
wafelek
Debiutant ✽
Posty: 30
Rejestracja: 22 wrz 2015, 22:51
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: wafelek » 02 gru 2016, 14:40

Tak, to prawda!
alate, wybierasz się do Krakowa?
Ja miałam być w Warszawie, ale w końcu odpuściłam.
Teraz planuję wyjazd na Dni Edukacji do Krakowa 10-go grudnia. ;-)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: alate » 03 gru 2016, 11:38

niestety nie dam rady... Ale Ty jedź, baw się dobrze i edukuj :wink:
Crohn ? Z tym da się żyć !

Awatar użytkownika
Kocianna
Początkujący ✽✽
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:19
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
miasto: Kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: Kocianna » 20 wrz 2018, 13:19

topost pisze:
09 cze 2015, 12:25
Witam
Minął ponad rok od ostatniego posta. Może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami z lekarzami w Kielcach na dziś dzień? Leczycie się w ogóle tutaj czy jeździcie do innych miast?

Ja obecnie leczę sie u dr. Wollnego (prywatnie bo na NFZ pracuje w szpitalu na onkologii). W sumie trudno mi cokolwiek mówić o doświadczeniach gdyż są znikome - leczę się krótko. Jedyne co mi się na ten moment nie podoba to coraz większe problemy z zapisaniem się na wizytę. Już powoli zaczynają się cuda wianki jak do dr. Bartosza przez co spada komfort szybkiej wizyty w razie potrzeby.
Witam :) Ja się leczę u dr. Wollnego od 10 lat (prywatnie) i na razie nie narzekam, chociaż faktycznie mam trochę wrażenie, że jakość wizyt delikatnie spadła a cena wzrosła ;/ w 2015 r. wyszło u mnie dodatkowo PSC, co przy CU podobno często się zdarza (ale u kobiet niezwykle rzadko! sic!), i dr. Wollny z dnia na dzień załatwił mi miejsce w szpitalu na Radiowej, dzwoniąc przy mnie do swojej koleżanki która tam leczy - więc ogólnie na plus :)

Aha - w czwartek idę na wizytę po dłuższej przerwie, bo mam zaostrzenie, zobaczę jak to aktualnie wygląda i się odezwę jeżeli kogoś to interesuje :razz:

Awatar użytkownika
wafelek
Debiutant ✽
Posty: 30
Rejestracja: 22 wrz 2015, 22:51
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: wafelek » 20 wrz 2018, 14:02

Hej 😀
Ja nadal leczę się u doktor Igi Detki-Kowalskiej prywatnie w Kielcach, gdzie Pani doktor przyjmuje w czwartki. Doktor przyjmuje również w Końskich, gdzie jest kierownikiem oddziału gastroenterologii. Jestem mega zadowolona. Pani doktor Iga to wspaniały człowiek o wielkim sercu. To dzięki niej weszłam w pierwszą w życiu remisję, która trwa do dzisiaj. Obecnie jestem też szczęśliwą mamą 1-miesięcznej córeczki 😍. Mam kontakt telefoniczny z Panią doktor. Tak było też ostatnio, gdy myślałam że mam zaostrzenie, ale okazało się że to była sprawa ginekologiczna po porodzie. Potwierdził to również wynik kalprotektyny. Czas oczekiwania na wizytę można sprawdzić telefonicznie w rejestracji do Pani doktor. Pani w rejestracji zawsze bierze pod uwagę jeśli ktoś pilnie potrzebuje wizyty. Dzwoni zawsze w środę przed wizytą w celu potwierdzenia. Zdarza się, że ktoś zrezygnuje z wizyty i wtedy można wskoczyć na miejsce tej osoby. Szczerze polecam doktor Detkę. To najlepszy lekarz jakiego znam! Ma ogromne doświadczenie w leczeniu NZJ. Poza tym oddział w Końskich to jedyny ośrodek referencyjny dla NZJ w Świętokrzyskim. Tak przynajmniej było dwa lata temu.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
wafelek
Debiutant ✽
Posty: 30
Rejestracja: 22 wrz 2015, 22:51
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: wafelek » 20 wrz 2018, 14:11

Co do tego ośrodka referencyjnego to chyba coś poplątałam. 🤐 Lista ośrodków referencyjnych znajduje się na stronie http://www.chorobacrohna.pl./
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Kocianna
Początkujący ✽✽
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:19
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
miasto: Kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: Kocianna » 20 wrz 2018, 15:33

Wafelek bardzo miło słyszeć ze tak dobrze sie czujesz ☺ o dr. Detce słyszę już nie pierwszy raz, jak dr. Wollny w czwartek mnie zdenerwuje, to wiem już gdzie sie przenieść ☺

Awatar użytkownika
wafelek
Debiutant ✽
Posty: 30
Rejestracja: 22 wrz 2015, 22:51
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: wafelek » 20 wrz 2018, 15:46

Powodzenia 🙃
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

teresa256
Początkujący ✽✽
Posty: 144
Rejestracja: 03 cze 2014, 23:01
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: teresa256 » 24 wrz 2018, 20:43

wafelek i jak wizyta ? Kiedyś leczyłam się u Wollnego ale po jakimś czasie bardziej jak kolega mi odpowiadał nie lekarz i zmieniłam na Widachę .Od 7 lat w miarę spokojnie u mnie jest i mam nadzieję że tak jeszcze długo będzie więc Widacha też wiele do roboty przy mnie nie ma .Polecam go do gastroskopii rewelacyjnie robi .

Awatar użytkownika
wafelek
Debiutant ✽
Posty: 30
Rejestracja: 22 wrz 2015, 22:51
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: wafelek » 25 wrz 2018, 09:14

Teresa256 ja nigdy nie byłam u doktora Wollnego, nie znam go 🙃. Z tego co widzę powyżej to chyba Kocianna wybierała się do niego na wizytę w czwartek 😉. Tylko nie wiem czy była w zeszłym tygodniu, czy w tym dopiero będzie 🤔. Kocianna daj znać jak wrażenia po wizycie u Pana doktora?
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Kocianna
Początkujący ✽✽
Posty: 57
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:19
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
miasto: Kielce

Re: GASTROLOG W KIELCACH - rekatywacja tematu

Post autor: Kocianna » 26 wrz 2018, 21:59

Tak, miałam być w czwartek (jutro) bo jutro właśnie wraca z urlopu, ale nie chciałam tak dlugo czekać z zaostrzeniem i udało mi się awaryjnie dostać w poniedziałek do dr Pragacza (z tej samej "stajni" na ul. Przecznica) 😜 teraz czekam na efekty leczenia, ale dr Pragacz zdecydowanie bardziej się angażuje niż dr Wollny....

ODPOWIEDZ

Wróć do „świętokrzyskie”