dr Waldemar Kaznocha

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Diabol
Debiutant ✽
Posty: 19
Rejestracja: 18 lis 2009, 22:13
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Sygontka/Częstochowa
Kontakt:

dr Waldemar Kaznocha

Post autor: Diabol » 22 lis 2009, 20:28

Witam, szukałem na forum ale nie znalzałem żadej informacji na temat p. doktora. Chciałem zapytać czy ktoś go zna może leczy się u niego i może przekazać jakieś opinie na temat w/w lekarza

Awatar użytkownika
martynka154
Debiutant ✽
Posty: 18
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:43
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: dr Waldemar Kaznocha

Post autor: martynka154 » 10 cze 2010, 14:51

Hej, ja leczę się u niego od pół roku. Poszłam do niego z powodu bólu brzucha i krwawieniami w stolcu. Wykrył u mnie CU i od razu w tym dniu wysłał mnie do szpitala. Robiłam u niego gastroskopię, rektoskopię i wczoraj kolonoskopię. Wg mnie bardzo dobry lekarz, konkretny i wyrozumiały. Polecam, choć cenowo to tani on nie jest:)

Awatar użytkownika
Jarczyslaw
Początkujący ✽✽
Posty: 396
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:05
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: dr Waldemar Kaznocha

Post autor: Jarczyslaw » 29 sie 2012, 22:59

Pora odkopać wątek. Czy dostanę złotą łopatę? Zawsze chciałem coś wygrać :wink:

Ja do doktora Kaznochy chodzę już dłuższy czas. Zgadzam się z opinią, że wizyta u niego zbyt tania nie jest (względne pojęcie, szczerze powiedziawszy to nie orientuję się w cenach u sąsiednich lekarzy) i na chwilę obecną wynosi 100zł w wersji podstawowej a dodatkowe przyjemności kosztują odpowiednio więcej. Ja lekarza oceniam jednak bardzo pozytywnie szczególnie ze względu na to jak w jego gabinecie przeprowadzona została gastroskopia i sigmoidoskopia na moich bebechach. Poszedłem na te badania z marszu i okazało się, że więcej w tym było mojego strachu niż faktycznych nieprzyjemności. Jeśli będę miał kolejną okazję goszczenia w sobie endoskopu to ucieszę się jeśli za jego sterami będzie siedział doktora Kaznocha (no i pielęgniarka, która mu towarzyszyła, która zdecydowanie poprawiła mój komfort psychiczny przed w trakcie i po badaniu).

Póki co mam zdiagnozowane ZJD, wskazania dietetyczne oraz szereg leków. Dalsze badania pewnie dopiero przede mną :wink:

Sam lekarz oszczędny w słowach ale zapytany o cokolwiek odpowiada bardzo obszernie dlatego również ze względu na kontakt, doktora Kaznochę oceniam jak najbardziej w porządku.
[center]Trzymajmy się ramy, to się nie posramy![/center]

Awatar użytkownika
Mimi2
Aktywny ✽✽✽
Posty: 778
Rejestracja: 24 lip 2012, 16:32
Choroba: inna choroba jelita
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Rsko
Kontakt:

Re: dr Waldemar Kaznocha

Post autor: Mimi2 » 30 sie 2012, 13:37

A czy ktoś z pacjentów mógłby mi na PM podać namiary i aktualny cennik dr? Długo sie czeka na wizytę ?
K55.2 Angiodysplazje jelita grubego&dolichocolon
Waga 54kg Wzrost 166cm stan: remisja :)
Łykam probiotyka i nic się flaka nie tyka!

aneane
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2014, 18:16
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik

Re: dr Waldemar Kaznocha

Post autor: aneane » 24 lis 2014, 15:46

Zrobię jakiegoś update po pierwszej wizycie, mam w połowie grudnia niestety dopiero (ale obłożenie na prywatnego uoo). O doktorze słyszałam same dobre opinie:)

Dradel
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2014, 21:55
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Lokalizacja: Racibórz

Re: dr Waldemar Kaznocha

Post autor: Dradel » 25 lis 2014, 20:47

Sam byłem już kilka razy u tego lekarza i pozostaje mi go jedynie pochwalić oraz polecić. Potrafi wysłuchać, a to ostatnio rzadkość wśród lekarzy na których natrafiałem.

aneane
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2014, 18:16
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik

Re: dr Waldemar Kaznocha

Post autor: aneane » 15 gru 2014, 14:38

U mnie po pierwszej wizycie.(: Na razie trudno mi powiedzieć, dopiero ustalił leczenie i badania dodatkowe. Wizyta z USG kosztuje 120zł, w cenniku wizyta z receptą 20zł.(: Gastroskopia bez znieczulenia z przygotowaniami i innymi tymi wokół chyba coś ponad 200zł

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”