Dobry lekarz ze Śląska

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ojusta
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2007, 14:45
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: czwa

Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: ojusta » 24 wrz 2007, 09:36

Czy ktoś może polecić mi dobrego lekarza ze Śląska? Mieszkam w Częstochowie i niestety leczenie od ponad roku u tutejszych lekarzy jakich odwiedziłam NIC nie daje! Pomóżcie!

beateczka
Początkujący ✽✽
Posty: 116
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:01
Choroba: CU
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: beateczka » 24 wrz 2007, 21:55

to chyba pozostaje pofatygować się do Katowic, chyba że Cholewka lub ktoś tam przyjmuje w zawierciu. Myślę że bardziej zorientowani w temacie na pewno się odezwą.
pozdrawiam :smile:

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: tom-as » 24 wrz 2007, 21:59

ojusta pisze:Czy ktoś może polecić mi dobrego lekarza ze Śląska?
polecam


---
ogolnie to na tym powyższym moglbym sie zatrzymac, ale ogolnie napisze, ze co do śląska to nazwijmy to 'mekką' w tym wojewodztwie (pomimo roznych opinii) jest katowickie CSK na ulicy medyków bodajże 14. Tam sie kilku gastrologow kreci wiec niewykluczone ze sa dobrzy w tym co robia ;-)

w katowicach jest tez jakas inna poradnia na innej ulicy, ale ja tam nie bylem wiec nie bede sie wypowiadal co do owej. Jak ktos cos wie wiecej na jej temat nich pisze :-)

na na rozgrzewkę zaprzaszam do przeczytania:
http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.php?t=1185

ESka

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: ESka » 24 wrz 2007, 22:03

tom-as pisze:w katowicach jest tez jakas inna poradnia na innej ulicy, ale ja tam nie bylem wiec nie bede sie wypowiadal co do owej. Jak ktos cos wie wiecej na jej temat nich pisze :-)
http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.php?t=3799 chyba chodziło o tą poradnię :wink:

SLIMTEX
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2007, 13:16
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: RYBNIK
Kontakt:

SZUKAM NAJLEPSZEGO LEKARZA NA ŚLĄSKU i okolic

Post autor: SLIMTEX » 24 wrz 2007, 22:15

Prosze o jakies namiary na najlepszy szpital i lekarz lokalizacja obojętnie okolice śląska obojetnie najlepiej prywatny wiadamo ze za co się płaci to odrazu innaczej traktują pacjenta i jego problemy
SZUKAM DIETY SZUKAM LEKARZA SZUKAM LEKARSTWA I SPOKOJU

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: tom-as » 24 wrz 2007, 22:25

@SLIMTEX - scaliłem z powodów oczywistych

Awatar użytkownika
Niki
Początkujący ✽✽
Posty: 145
Rejestracja: 31 mar 2006, 11:13
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: koło Katowic

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: Niki » 27 wrz 2007, 20:09

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi

danka
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 19 sie 2007, 00:49
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: danka » 28 wrz 2007, 08:30

Jest w wodzisławiu Śl. pani doktor Cinciała gastrolog- polecam jest bardzo dokładna i zawsze ma czas na pacjenta w przychodni, średnia wizyta w jej gabinecie wynosi ok. 30 min., nowy pacjent ok 1 godz. Jest to osoba która wie co mówi. Dzięki niej teraz nie wiem co to ból brzucha, ciągła biegunka jako jedyna z lekarzy u których byłam potraktowała mnie bardzo serio.




A co do doktora Cholewki to bardzo mnie zaskoczył -negatywnie. Pierwsza wizyta u niego trwała z wypisaniem skierowania ok. 8 min. Już się boję następnej.
Pozdrawia Danka&Michał

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: Shadowka » 28 wrz 2007, 10:17

danka pisze:A co do doktora Cholewki to bardzo mnie zaskoczył -negatywnie. Pierwsza wizyta u niego trwała z wypisaniem skierowania ok. 8 min. Już się boję następnej.
Ja o czym chyba pisałam miałam podbne doświadczenie z dr Cholewką i wiem,że więcej do Niego nie pójde. Po prostu olał mnie na całego. Jeżeli chodzi o Ligotę wracam do dr Tomasza Marek chyba tak, konkretny bez problemu z wynikami na oddział przyszłam to też poświęcił mi dobre 30 minut.
Prywatnie chodze do jednego lekarza , który wykłada na uczelni. Przyjmuje w Katowiacach i nie wiem jak dla innych, ale mnie traktuje bardzo miło, poważnie i zawsze dobrze doradzi. Chodze do Niego do prywatnej przychodni a czasmi zaglądne na oddział jak jestem akurat na Ochojcu. Jak ktoś będzie zainteresowany prywatnymi wizytami to dam dokładniejsze namiary :) Choć nie jest to lekarz znany jak Ci o których nie raz tutaj pisano.
Ja odkrywam nowe talenta :)
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: tom-as » 28 wrz 2007, 10:20

Shadowka pisze:Ja o czym chyba pisałam miałam podbne doświadczenie z dr Cholewką i wiem,że więcej do Niego nie pójde.
to ja Was pociesze.... jest jakiś nowy lekarz (nie mam pojęcia jak sie nazywa.. pieczątka sie rozmazała %-) ), na którego trafiłem przypadkowo bo zastępował dr. Marek. Bardzo miły i da sie z nim pogadać na luzie... tylko wizyta trwa tak z 25min/osoba wiec siedząc w poczekalni strasznie sie to dłuży :-)

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: Shadowka » 28 wrz 2007, 10:41

to ja Was pociesze.... jest jakiś nowy lekarz (nie mam pojęcia jak sie nazywa.. pieczątka sie rozmazała %-) ), na którego trafiłem przypadkowo bo zastępował dr. Marek. Bardzo miły i da sie z nim pogadać na luzie... tylko wizyta trwa tak z 25min/osoba wiec siedząc w poczekalni strasznie sie to dłuży :-)
To dowiedz się :) Ja jak dzwoniłam umówić się na wizytę do Ligoty to kobieta powiedziała, że mam dzwonić 15 grudnia się umawiać na przyszły rok bo na ten sezon już nie mam miejsc:) Tak więc masz sporo czasu ,żeby dać namiary na nowego lekarza :) Póki co ja targam na oddział pogadac sobie o moim IBS z krwią :)
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
Posty: 1303
Rejestracja: 23 wrz 2006, 19:44
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków, Gronków

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: Patryśka » 28 wrz 2007, 19:14

Ja jestem bardzo zadowolona z dr Cholewki..Poswieca mi tyle czasu ile potrzebuje..jest zawsze jesli mam jakis problem..Czy badania czy cos..Chyba ze kazdego traktuje inaczej :)

Awatar użytkownika
Agikkus
Początkujący ✽✽
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2007, 16:11
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: UK/Herts
Kontakt:

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: Agikkus » 28 wrz 2007, 21:11

Moj lekarz jest z Rybnika - dr. Kaznocha...a tymczasem borem lasem, juz od poczatku czerwca czekam na wizyte u gastrologa w uk i juz nawet mam termin - na 4 pazdziernika.

beateczka
Początkujący ✽✽
Posty: 116
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:01
Choroba: CU
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: beateczka » 28 wrz 2007, 21:45

ja na moją dr Reichert też nie narzekam. Przyjmuje w kilku miejscach w Katowicach i dla pacjenta zawsze ma czas :smile:

danka
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 19 sie 2007, 00:49
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Dobry lekarz ze Śląska

Post autor: danka » 29 wrz 2007, 21:47

Patryśka pisze:Ja jestem bardzo zadowolona z dr Cholewki..Poswieca mi tyle czasu ile potrzebuje..jest zawsze jesli mam jakis problem..Czy badania czy cos..Chyba ze kazdego traktuje inaczej :)
Dojezdzasz do niego do Ligoty? To kawał drogi.
Pozdrawia Danka&Michał

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”