dr Stanisław Skupień- co o nim myślicie?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tysia
Początkujący ✽✽
Posty: 79
Rejestracja: 16 maja 2007, 16:26
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

dr Stanisław Skupień- co o nim myślicie?

Post autor: tysia » 12 cze 2007, 16:18

Witam.
W koncu chyba znalazłam odpowiedniego lekarza.Słyszałam że jest w porządku. Fakt w moim miescie przyjmuje prywatnie ale trudno :-)
Chciałam się spytać czy miał z nim ktoś "do czynienia" i jakie są wasze opinie na Jego temat?

xx2xx4
Debiutant ✽
Posty: 22
Rejestracja: 06 lis 2013, 19:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: dr Stanisław Skupień- co o nim myślicie?

Post autor: xx2xx4 » 29 lis 2014, 20:59

Hejo ja jestem z Rydułtów tam przyjmuje na kase chorych....hmm opinie zalezy co ci dolega czesto zleca badania na wrzody mnie leczył 3 lata i zrobił mi w tym czasie chyba z 7 gastroskopii az w koncu poszłam prywatnie do innego któy zrobił mi kolonoskopie i się okazało, ze mam crohna zajęty już zały przewód pokarmowy wraz z dwunastnicą właśnie na którą leczył mnie 3 lata i nie wyleczył. Jeżeli chodzi o crohna to powiedział, że ma za małe kompetecję więc przepisywał mi tylko leki i pytał o samopoczucie....ale jak chodzi i zwykłe choroby typu refluks czy coś to okej :)

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: dr Stanisław Skupień- co o nim myślicie?

Post autor: obyty.z.cu » 29 lis 2014, 21:33

Wysłany: 12-06-2007 dr Stanisław Skupień- co o nim myślicie?
trochę czasu minęło od tego pytania,więc może się wyedukował już w leczeniu
xx2xx4 pisze:Jeżeli chodzi o crohna to powiedział, że ma za małe kompetecję więc przepisywał mi tylko leki i pytał o samopoczucie....ale jak chodzi i zwykłe choroby typu refluks czy coś to okej
hm..te "zwykłe choroby " to jakie ?
tak z ciekawości :wink:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”