Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Monika
Debiutant ✽
Posty: 47
Rejestracja: 14 gru 2015, 20:48
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

Post autor: Monika » 14 gru 2015, 23:30

Witam

Poszukuję lekarza który pomoże mi z Crohnem najlepiej z Bielska-Białej lub okolicy ew Tychy. Podzielcie się swoimi opiniami proszę. Byłam póki co na wizycie u dr Józef Kisiel w Bielsku, i mam mieszane uczucia.

Awatar użytkownika
Jarczyslaw
Początkujący ✽✽
Posty: 396
Rejestracja: 10 lip 2012, 22:05
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

Post autor: Jarczyslaw » 15 gru 2015, 00:30

Jeśli nie uda Ci się załatwić tego gdzieś bliżej, spróbuj może tutaj: http://horzela.eu/kontakt.html. Jest mail, można napisać do lekarza o co chodzi i zapytać czy masz w ogóle co szukać w jego gabinecie :)
[center]Trzymajmy się ramy, to się nie posramy![/center]

Zaspana
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2015, 14:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
Lokalizacja: Tychy

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

Post autor: Zaspana » 17 gru 2015, 14:59

Hej, Spróbuj w Tychach w Dea Salus, tam przyjmuje lek. Sebastian Kulski. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

Post autor: -Ania- » 18 gru 2015, 10:16

Moim zdaniem crohna najlepiej leczyć tam gdzie lekarze się na tym dobrze znają, tam gdzie jest i leczenie biologiczne i możliwosc uzupelnienia żelaza przy anemii, i leczenie żywieniowe i opieka bardzo dobrego ordynatora. Moim zdaniem CKS w Katowicach- Ligocie spełnia te wymagania, nie mają darmowego wifi oraz nie pozwalają J-elicie na pozostawianie informacji. Nie mówie, że ten szpital jest najlepszy, bo są lepsze, ale jest na tyle dobry, że warto zaufać.

Przez długi okres czasu leczyłam się w Warszawie, gdyby nie opieka tam to już dawno miałabym stomię, byłabym pewnie po kilku operacjach i leczyłabym się kisielami... to ostatnie to żart.

Dlatego lepiej leczyć crohna w tzw referencyjnych ośrodkach- tam gdzie się na nim znają, a nie tam, gdzie mam blisko. Bo jak mi powiedzieli w szpitalu w moim mieście "my crohna nie leczymy bo mało się na nim znamy". Lepiej dojechać godzinkę, dwie, niż mieć świadomość że np. "jednak udało by mi się uniknać tego_i_tego gdybym leczyła się biologicznie..."

Ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

beatka234
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:51
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mazańcowice

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

Post autor: beatka234 » 11 sty 2016, 18:14

Ja obecnie leczę się u dr Kisiela i też nie do końca jestem zadowolona bo mam wrażenie ze więcej czasu poświęca komputerowi niż pacjentowi (wypisywanie recept itp...)chociaż jako diagnosta jest dobry ale polecam panią dr. Aleksandrę Dońską Wyporek
Beata

beatka234
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:51
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mazańcowice

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

Post autor: beatka234 » 11 sty 2016, 18:24

Chociaż tak sobie myślę że skoro się leczysz u dr. Kisiela to zostań bo jest dobry
Beata

Awatar użytkownika
krolik224
Początkujący ✽✽
Posty: 109
Rejestracja: 10 gru 2006, 19:03
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Żywiec

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

Post autor: krolik224 » 12 sty 2016, 15:20

teraz wszyscy lekarze bardziej w komputer patrzą bo tak mają nakazane z góry...znam dr. Kisiela jest dobrym fachowcem, ja leczę się u pani dr. Aleksandry Dońskiej-Wyporek i za nic na świecie nie zamieniłabym juz lekarza.
STAN OGÓLNY DOBRY. WYNIKI ZADOWALAJĄCE!!!

Leczenie biologiczne Remicade od 27.12.2012 - 15.11.2013.
I co dalej...? Crohn śpi ale czuwa !

Pentasa 2x1g
Salofalk 500 - czopki.

INFLECTRA 1 dawka - 13.07.2015 - i kolejne tygodnie....2 dawka - 27.07.2015 ; 3 dawka - 24.08.2015 ; 4 dawka - 19.10.2015 ; 5 dawka - zatrzymana ze względu na zmiany powstałe na twarzy.

Awatar użytkownika
Habik
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 22 lip 2006, 23:20
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

Post autor: Habik » 22 sty 2016, 13:34

Jeśli mógłbym coś polecić to przychodnię pod orłem - http://www.orzelmedcentrum.pl/index.php?link=poradnie . Ja tam leczę się u dr. Wosiewicza i jest ok ;)
CU z towarzyszącą pierwotną małopłytkowością immunologiczną

Biorę: Różne różności ;)

Mryk
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2016, 19:22
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała i okolice ew Tychy

Post autor: Mryk » 14 lut 2016, 19:33

Zdecydowanie odradzam dr. Kisiela a w szczególności Szpital Wojewódzki w B-B. Co prawda dr. Kisiel cos tam wie o Crohnie, ale zignorował zły stan zdrowia nie wspominając już o podejściu do pacjenta.. Polecono mi dr. Wosiewicza. Leczę się u niego od półtora roku i jestem bardzo zadowolony. W B-B powiedziano mi, że nie kwalifikuję się do leczenia biologicznego, a w Katowicach- Ligocie okazało się, że takiego problemu nie ma.
Omijajcie Szpital Wojewódzki szerokim łukiem, chyba że macie dużo pieniędzy by dać w kopercie to inaczej będą z Wami rozmawiać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”