gdzie gastrolog na nfz

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
igf
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 01 lis 2014, 20:26
Choroba: inna choroba jelita
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: wwa

gdzie gastrolog na nfz

Post autor: igf » 09 lis 2014, 13:28

czesc, moze ktos polecic jakiegos gastrologa na NFZ?
wiecie moze, czy mozna isc do przychodzi przyszpitalnej ?
chodzi mi o jak najszybsze terminy :cry:

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Posty: 1053
Rejestracja: 16 lut 2008, 18:49
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: gdzie gastrolog na nfz

Post autor: kasia38 » 09 lis 2014, 14:41

Można iść, ale terminy odległe. Ja leczę się od lat w poradni przy MSW i zapisywałam się tydzień temu na ...... 17 marca !!!, ale to do poradni jelitowej, może do gastrologicznej jest szybciej
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

Anonymous_13ece955

Re: gdzie gastrolog na nfz

Post autor: Anonymous_13ece955 » 09 lis 2014, 16:59

ja zapisywałam się do poradni gastro w MSW w MAJU tego roku i termin dostałam na listopad. 2015.

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Posty: 1053
Rejestracja: 16 lut 2008, 18:49
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: gdzie gastrolog na nfz

Post autor: kasia38 » 09 lis 2014, 19:55

no to jeszcze lepiej
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

Anonymous_13ece955

Re: gdzie gastrolog na nfz

Post autor: Anonymous_13ece955 » 09 lis 2014, 20:01

tak, po prostu bez komentarza.

oczywiście potoczy się inaczej, bo już mam cito i generalnie czekają mnie niezłe kwiatki, ale szczerze współczuję pacjentom 'za zdrowym'.

igf
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 01 lis 2014, 20:26
Choroba: inna choroba jelita
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: wwa

Re: gdzie gastrolog na nfz

Post autor: igf » 09 lis 2014, 20:55

o rany, to czemu nie szukaliście terminu bliżej? ja kiedyś praktycznie dostałem w tydzień skierowanie na kolonoskopie, bo miałem niewyjaśnione wzdęcia. trzeba szukać gdzie bliżej. myślałem, że ktoś będzie znał przychodnie w której są w miarę bliskie terminy

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Posty: 1053
Rejestracja: 16 lut 2008, 18:49
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: gdzie gastrolog na nfz

Post autor: kasia38 » 09 lis 2014, 22:41

takie są terminy jak jest wszystko w miarę ok. Jak miałam kiedyś zaostrzenie takie' że w tydzień było mnie 5 kg mniej' to dzwoniłam do lekarza w pn' a we wtorek jechałam na wizytę, a w czwartek byłam już w szpitalu :)
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

Awatar użytkownika
Orzelek
Doświadczony ❃
Posty: 1246
Rejestracja: 30 kwie 2012, 15:22
Choroba: CD
województwo: śląskie
miasto: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: gdzie gastrolog na nfz

Post autor: Orzelek » 09 lis 2014, 23:30

Widzę, że dane z oficjalnego systemu https://kolejki.nfz.gov.pl , w porównaniu z tym, co piszecie mają się nijak do rzeczywistości :( Zawsze myślałem że te oficjalne liczby pomimo ciągłej aktualizacji odzwierciedlają stan rzeczywisty.

Najlepiej wywiesić białą flagę :(
25.11.2011 - ileostomia
01.12.2011 - kolostomia
21.11.2012 - usunięcie ileostomii

Bez leków !!

:tak: Remisja :tak:

1 % z PITa wspomaga Jelita

Pozdrawiam :roll: :flowers: :przytul: :*

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: gdzie gastrolog na nfz

Post autor: obyty.z.cu » 10 lis 2014, 09:57

Orzelek pisze:Zawsze myślałem że te oficjalne liczby pomimo ciągłej aktualizacji odzwierciedlają stan rzeczywisty
tylko że ustalony termin ,nie zawsze oznacza przyjęcie !!
Ja miałem gastroenterologa zarejestrowanego w czerwcu na 27 listopad,a tu kilka dni temu miałem telefon z rejestracji,że skończył się limit NFZ tegoroczny i ustalono mi nowy termin na luty.
Czyli Poradnie nie traktują terminu jako ostateczne...zmieniają bo ktoś załatwił sobie poza kolejką.
Pewnie że mogą to być przypadki "na ostro",ale... to jak znam życie,pierwsza wizyta prywatnie ,a następna na NFZ.
Jak wszędzie.
Uczciwość niestety nie jest pierwszym przykazaniem Polaków,wolimy kombinować kosztem innych.Wszyscy,i pacjenci,i lekarze,i dysponenci czyli właściciele poradni.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

masterdark
Początkujący ✽✽
Posty: 258
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:04
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie

Re: gdzie gastrolog na nfz

Post autor: masterdark » 25 wrz 2019, 19:39

Anonymous_13ece955 pisze:
09 lis 2014, 20:01
tak, po prostu bez komentarza.

oczywiście potoczy się inaczej, bo już mam cito i generalnie czekają mnie niezłe kwiatki, ale szczerze współczuję pacjentom 'za zdrowym'.
Wcale nie trzeba być "za zdrowym", żeby nie mieć cito.
Z moich doświadczeń ze służbą zdrowia wynika, że cito rządzi się "swoimi prawami" i to czy pacjent jest pilny czy nie, nie zawsze jest zależne od tego, w jakim jest stanie. Można być w o wiele lepszym stanie zakwalifikowanym na cito, a wo wiele gorszym odmówią cito.

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”