dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Marchwia75
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 06 lip 2011, 10:43
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

Post autor: Marchwia75 » 11 mar 2014, 13:05

Bardzo Was proszę o opinie o dr Waksmundzkim. Mam termin prywatnie do niego ale mało jest opinii w necie. Może ktoś z Was się u niego leczy?

Z góry wielkie dzięki.

smutasek
Początkujący ✽✽
Posty: 77
Rejestracja: 06 lut 2014, 12:34
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Re: dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

Post autor: smutasek » 08 lip 2014, 01:49

Ja ogólnie byłam diagnozowana w jego klinice Gastro-med w Katowicach, prowadzi tą klinikę z żoną. Bardzo rzeczowy, fajny lekarz. Zresztą sama klinika jest przyjemna (jakkolwiek to brzmi) Kolonoskopia i gastroskopia z wycinkami zrobiona bardzo dokładnie, narkozę miałam na własne życzenie. Gdy popłakałam się przed badaniem personel mnie pocieszał, wspierał. I co najważniejsze, co muszę dodać ,jest to jeden z tych lekarzy ,którzy chcą leczyć nawet mikroskopowe zapalenia jelit, a to dla mnie bardzo ważne, bo zdarzają się tacy co twierdzą, że mikroskopowe zapalenie ma każdy i leczyć nie trzeba. Polecam z czystym sercem, mam bardzo miłe wspomnienia ,bo to dzięki jemu i całej klinice poznałam skąd moje problemy. Planuję się do niego umówić w te wakacje na kolejną wizytę ;)
Od jednego lekarza do drugiego.
Podejrzenie choroby Crohna.
_________
FOTOBLOG: www.determinujaca.fbl.pl

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
Posty: 462
Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:40
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląskie

Re: dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

Post autor: Nibiru » 22 lip 2014, 11:40

Marchwia75 pisze:Bardzo Was proszę o opinie o dr Waksmundzkim. Mam termin prywatnie do niego ale mało jest opinii w necie. Może ktoś z Was się u niego leczy?
Dziewczyna robiła u niego gastroskopię, stwierdziła że to najgorsza gastroskopia jaką przeżyła. Może doktorek miał zły dzień.

Awatar użytkownika
Mimi2
Aktywny ✽✽✽
Posty: 778
Rejestracja: 24 lip 2012, 16:32
Choroba: inna choroba jelita
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Rsko
Kontakt:

Re: dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

Post autor: Mimi2 » 26 lip 2014, 10:24

Koleżanka do niego chodzi i jest bardzo zadowolona. Zdiagnozował jej CU i nawet przyzwoicie ją prowadzi.
K55.2 Angiodysplazje jelita grubego&dolichocolon
Waga 54kg Wzrost 166cm stan: remisja :)
Łykam probiotyka i nic się flaka nie tyka!

Michał
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 29 lip 2015, 10:48
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: dr Waksmundzki Grzegorz - opinie

Post autor: Michał » 15 paź 2015, 16:40

Po roku leczenia i braku efektu zrezygnowałem, miły człowiek, sprzęt w klinice pożądny i nowoczesny, ale mnie nie dał rady. Szkoda po lubiłem wizyty, wiedziałem że nie będzie stresu. Może wróce jak troche się podlecze na kontrolne badania.
Długość trwania minuty zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”