Bielsko-Biała- poszukiwany dobry lekarz

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Habik
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 22 lip 2006, 23:20
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Bielsko-Biała- poszukiwany dobry lekarz

Post autor: Habik » 26 maja 2013, 21:26

MartynaT pisze:Znowu zmieniłam zdanie o Śliwińskim. Już którąś wizytę z rzędu trywializuje problem i twierdzi, że "taki mój urok' (więcej w wątku o wrzodziejącym zapaleniu jelita ograniczonym do odbytnicy).
Do Wosiewicza ciężko się dostać. Tydzień temu zaproponowano mi termin na koniec sierpnia...
To i tak było w miarę dobrze - teraz to już na drugą połowę października do dr. Wosiewicza zapisują. ;-)
CU z towarzyszącą pierwotną małopłytkowością immunologiczną

Biorę: Różne różności ;)

Awatar użytkownika
MartynaT
Początkujący ✽✽
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwie 2012, 23:32
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała- poszukiwany dobry lekarz

Post autor: MartynaT » 18 wrz 2013, 18:35

Jestem w trakcie testowania Wosiewicza - poszłam prywatnie, póki co jest nieźle
CU + zaparcia, zajęta tylko odbytnica. Pentasa 1+1g nie pomogła, nieudana próba z Asamaxem. Wlewki Corhydron + Pentasa 1+1 pomogły. Teraz próbuję Wlewki z Salofalku, długo trwało żeby uzyskać efekt

Martyna
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2014, 00:40
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała- poszukiwany dobry lekarz

Post autor: Martyna » 19 lis 2014, 00:54

Witam
Choruję od 2 lat na WZJG obecnie jestem na imuranie. Chcę starać się o dziecko dlatego potrzebuję dobrego lekarza gastroenterologa i ginekologa (nie chcę trafić byle gdzie i być dla lekarza królikiem doświadczalnym). Bardzo proszę, wręcz błagam :-( pomóżcie mi polećcie dobrych lekarzy z Bielska, którzy mogliby mnie poprowadzić.

Awatar użytkownika
krolik224
Początkujący ✽✽
Posty: 109
Rejestracja: 10 gru 2006, 19:03
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Żywiec

Re: Bielsko-Biała- poszukiwany dobry lekarz

Post autor: krolik224 » 28 sty 2016, 14:57

Znalazłam ten temat przez przypadek i przeczytałam i musze sie w nim wypowiedzieć PROSZĘ jeżeli możecie a chorujecie na CD omijajcie szerokim łukiem Krzysztofa Besztera ...nie polecam, poszłam do niego z zapytaniem czy przyjmie mnie z zdiagnozowana już chorobą Chrona do leczenia nie znając sie zupełnie na niej przyjął - szkoda że wtedy nie odesłał mnie do przychodni specjalistycznej - zbagatelizował mój przypadek tworzącej sie przetoki była wtedy bardzo malutka mówiąc mi że niestety tak musi być i musze nauczyć się z tym żyć....próbowałam już kilka lat wstecz z nim porozmawiać o leczeniu biologicznym że może mnie gdzieś skieruje bo widziałam w tym leczeniu mój ratunek to niestety powiedział wtedy do mojej mamy słowa że to zwykłe białko ze szczurów i nie widzi sensu podawania.....leczył mnie raz dodając sterydy raz je odejmując a mi przetoka się powiększała w końcu nie widziałam ratunku i poszłam do lekarza rodzinnego który skierował mnie na klinike i się zaczęło moje męczenie z mogącą już dawno być zamkniętą przetoką.

Nie podszedł poważnie do tematu, teraz leczę się poradni gastro i spotykam tam wiele osób które przychodzą bo są rozczarowani TYM lekarzem.
STAN OGÓLNY DOBRY. WYNIKI ZADOWALAJĄCE!!!

Leczenie biologiczne Remicade od 27.12.2012 - 15.11.2013.
I co dalej...? Crohn śpi ale czuwa !

Pentasa 2x1g
Salofalk 500 - czopki.

INFLECTRA 1 dawka - 13.07.2015 - i kolejne tygodnie....2 dawka - 27.07.2015 ; 3 dawka - 24.08.2015 ; 4 dawka - 19.10.2015 ; 5 dawka - zatrzymana ze względu na zmiany powstałe na twarzy.

Monika
Debiutant ✽
Posty: 47
Rejestracja: 14 gru 2015, 20:48
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała- poszukiwany dobry lekarz

Post autor: Monika » 28 sty 2016, 15:16

I gdzie teraz się leczysz?

Monika
Debiutant ✽
Posty: 47
Rejestracja: 14 gru 2015, 20:48
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała- poszukiwany dobry lekarz

Post autor: Monika » 28 sty 2016, 15:17

Martyna ja też jestem na tym etapie co Ty, ale obawiam się ze ciężko będzie znaleźć jakiegoś ginekologa co by się znał jakoś szczególnie na Crohnie. Ja leczę się u Kisiela (gastrolog) a ginekolog ten co dotychczas.

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”