Lekarze w kilinice w Katowicach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Posty: 602
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:07
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: kasia88 » 08 mar 2007, 01:11

Ja właśnie od tego roku chodze na Powstańców do dr. Marka :-)
Hanca pisze:a jaki okres oczekiwania?
Podobny jak w CSK, tyle że zawsze trafisz na tego lekarza do którego się zapisałaś i nie musisz przychodzić z rana i czekać, aż ktoś Cie w pośpiechu przyjmie popołudniu ;)
Ja osobiście mam już wyznaczony termin na lipiec, więc też pewnie będziesz musiała trochę poczekać... ale warto :-)
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

Hanca
Początkujący ✽✽
Posty: 95
Rejestracja: 01 sty 2005, 16:39
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Hanca » 08 mar 2007, 13:34

Na lipiec? chyba żartujesz.... Ktoś pisał o miesiącu. Zaraz tam zadzwonie.

Eh bez skierowania mnie nie zarejestrują, czyli muszę sie tam pofatygować osobiście.

Hanca
Początkujący ✽✽
Posty: 95
Rejestracja: 01 sty 2005, 16:39
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Hanca » 13 mar 2007, 21:14

Potrzebuje pilnej pomocy. Jaki numer ma ta przychodznia (numer domu), albo jak się nazywa, i czy ktoś móglby mi pomóc w ktorym miejscu ona dokłdanie jest na powstanców?bliżej francuskiej czy bliżej katedry? help!

danuta
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2004, 21:07
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: myszków
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: danuta » 13 mar 2007, 22:00

Witaj Hanca To jest Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych Katowice ul Powstanców 31 jest to blizej Katedry własciwie przy tej ul jest Katedra przychodnie troche dalej, w tym samym miejscu tylko po drugiej stronie ulicy przyjmuje Prof Nowak, który był dyrektorem tej kliniki do niedawna. W tej przychodni przyjmuje dr Rymarczyk w czwartek od 14,30-17,00; Dr Sliwinski we Wtorek 14,30-19,00 i dr Marek w poniedziałek 14,30-19,00, trzeba tam zadzwonic i zapisac sie na wizyte pani powie Ci co dalej tel 032 2552982 jak chcesz o cos zapytac to mój gg 3490214 jest aktualny i mail tez. powodzenia
danka

Hanca
Początkujący ✽✽
Posty: 95
Rejestracja: 01 sty 2005, 16:39
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Hanca » 14 mar 2007, 21:05

Zapisałam się do doktor Wieczorek ktoś coś o niej wie?

Graga
Początkujący ✽✽
Posty: 169
Rejestracja: 13 paź 2006, 18:49
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Graga » 15 mar 2007, 19:41

ja leczyłam się u niej w pierwszym okresie choroby, był to mój pierwszy lekarz i szczerze nie byłam zadowolona. Wiecznie narzekała, a szczególnie nie lubi jak ktoś pracuje. Nic konkretnego nie poradziła, szybko się przepisałam.

Awatar użytkownika
Jolcia
Początkujący ✽✽
Posty: 139
Rejestracja: 18 paź 2006, 19:26
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Jolcia » 16 mar 2007, 19:31

ja mam dobre wspomnienia z pobytu na III GE w Katowicach i dziękuję lekarzom i pielęgniarką z tego oddziału za tworzenie miłej atmosfery chorowania (choć wiem, że brzmi to głupio, ale dzieki ich życzliwosci przetrwałam trudne chwile zaostrzenia i mam się coraz lepiej - doradzali, rozmawiali, a czasem nawet pocieszali); nie mogę tego jednak powiedzieć o oddziale I tejże kliniki; Prof. Hartleb jest spoko, fajny gość, który potrafi docenić zdrowienie pacjenta i szczerze cieszyć sie gdy wszystko idzie ku dobremu :)
Każdy może być szczęśliwy, tylko od niego to zależy

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
Posty: 1303
Rejestracja: 23 wrz 2006, 19:44
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków, Gronków

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Patryśka » 17 mar 2007, 15:41

Dobrze Jolciu zauwazylas kiedy przychodzil na wizyte zawsze sie dopytywal a na ostatniej gdy dowiedzial sie ze juz mi lepiej i ze po sterydach ani sladu nie widac to powiedzial ze dumny jest... :wink:

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: tom-as » 17 mar 2007, 16:06

Jolcia pisze:Prof. Hartleb jest spoko, fajny gość, który potrafi docenić zdrowienie pacjenta i szczerze cieszyć sie gdy wszystko idzie ku dobremu
Patryśka pisze:Dobrze Jolciu zauwazylas
no to ja dla odmiany powiem ze za każdym razem jak byla wizyta z nim i sie mnie cos pytal to gdy ja mu zacząłem odpowiadac to on sie odwracał do jakiegos lekarza i sobie coś tam po cichu gadali... no to ja widząc że i tak mnie nei słucha natychmiast odpowiedź przerywałem, a on sobie dalej coś tam gadał po cichu.

Nie wiem jak Wy dziewczyny ale ja się jeszcze leczyłem za czasów prof. Nowaka... i o nim moge właśnie to powiedzieć co Wy o Hartlebie... podczas wizyty przychodzi i autentycznie sie interesuje pacjentem.. jak sie coś pyta o zawsze odpowiedzi wysłuchał... dopiero później jak już się dowiedział co chciał lub przekazał co miał do przekazania ustalał coś z lekarzem prowadzącym.

Gdzies też Jolcia (jak sie myle to poprawcie) pisała o Śliwińskim i Kohucie.
Co do Śliwinskiego to wiekszosc relacji sie pokrywa, ze kontrowersyjny (sa wyjatki).. natomiast co do Kohuta... pierwszy mój pobyt w katowicach wlasnie spedzilem na sali prowadzonej przez Kohuta... no coz.. rozmowny to on nie byl... wiele sie czlowiek nie dowiedzial.

natomiast milo wspominam (pisze tylko tych ktorzy mnie bezpośrednio prowadzili)
z damskiej części załogi: Alina (chyba tak ma na imię) (c)Hwist, Agata Plata, Budzyńska
z męskiej części to Roman Kaczor

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
Posty: 1303
Rejestracja: 23 wrz 2006, 19:44
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków, Gronków

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Patryśka » 17 mar 2007, 16:43

Moze go tylko dziewczyny interesuja :hyhy: tom-as co sie dziwisz :P

Adam

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Adam » 17 mar 2007, 17:04

Ja sie lecze u prof Nowaka

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: tom-as » 17 mar 2007, 19:09

Patryśka pisze:Moze go tylko dziewczyny interesuja :hyhy: tom-as co sie dziwisz :P
ja sie nie dziwie... mowie jak bylo :)
Adam pisze:Ja sie lecze u prof Nowaka
nie wiem czy sie odnosisz do mojej wypowiedzi czy nie, ale ja pisalem to w kontekscie takim, ze prof. Nowak mial piecze nad całym GE i chodził po obchodach.

zapewne od tamtego czasu sie nie zmienił

motylek
Debiutant ✽
Posty: 24
Rejestracja: 15 wrz 2006, 13:02
Choroba: CD
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: motylek » 04 kwie 2007, 21:20

No to ja wam uczciwie powie, ze pod niebiosa wychwalilabym adiunkt Nowakowska i mlodsza kolezanke Pani adiunkt dr Plate... rewelacyjne kobiety!!!! Takiej dokladnosci i delikatnosci, troski i wogole wszystkiego to ja sie nie spodziewalam... One sie mna zajmowaly na gastro teraz jestem na chirurgii po operacji i juz kilka razy byly u mnie zeby zapytac co jest i jak jest... Poza tym slyszalam wypowiedzi innych pacjentow, rowniez sa zachwyceni takze goraco polecam!!
"Chwila, która trwa...może być najlepszą z Twoich chwil..."

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: tom-as » 04 kwie 2007, 21:24

motylek pisze:pod niebiosa wychwalilabym adiunkt Nowakowska i mlodsza kolezanke Pani adiunkt dr Plate
nom .. zgadzam się :) dr Plata miala mnie pod opieka przez 6 tygodni i bardzo miło ten czas wspominam :)

adiunkt Nowakowska tez super

ESka

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: ESka » 26 lip 2007, 14:43

Czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego lekarza przyjmującego prywatnie w Katowicach :?:

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”