Lekarze w kilinice w Katowicach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Posty: 602
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:07
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: kasia88 » 23 mar 2006, 23:06

Własnie szukam jakiegos dobrego lekarza w Katowicach (klinice), lekarka poleciła mi ten szpital ale nie wskazała konkretnego doktora. Do kogo najlepiej się udać? A kogo raczej unikać (oprócz dr nowaka).
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Szaraja » 24 mar 2006, 00:00

Kasia, masz 17 lat, czyli możesz leczyć się w szpitalu dziecięcym. Może pomyslałabyś o Prokocimiu. Ja jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że Daria ma jeszcze kilka lat do pełnoletności. Oddział gastrologii moge polecic w ciemno. Zarówno warunki jak lekarzy i pielęgniarki. Jesli chcesz szczególy, jak się dostać, itp, to odezwij się. Jak skończysz 18, to bedziesz może mogła jeszcze z rok pociągnąc w klinice. Ja tez słyszałam , że Katowice są niezłe- zwłaszcza w leczeniu remicade. Byc może będę mieć więcej danych na ten temat za jakiś czas
pozdrawiam Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Szaraja » 24 mar 2006, 00:09

Oj, teraz przeczytałam Twoje posty w powitaniu i zrozumiałam. jak będę miec jakieś namiary i konkrety to dam znać. Nie dla siebie, ale tez tam szuklam lekarza
Szaraja :oops:
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
kasia88
Aktywny ✽✽✽
Posty: 602
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:07
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: kasia88 » 24 mar 2006, 15:17

ok mam jeszcze ponad miesiac :)
"Kobieta nie słowami mówi prawdę, lecz ciałem."

danuta
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2004, 21:07
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: myszków
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: danuta » 11 kwie 2006, 18:34

Cześć wam.
Czy ktoś z Was leczy sie u dr Rymarczyka z śl.AM w Katowicach Ligocie na ul Medyków. Chciałabym wiedzieć czy przyjmuje on moze prywatnie , moze macie jakieś namiary na niego gdzie przyjmuje ,ile bierze za wizyte prywatną, i jaki jest w kontaktach z chorymi. Ostatnio byłam u niego w przychodni na Ligocie i wydawał sie wporządku ale nie wiem jak bedzie dalej,Choruje na CU juz ok 6lat i szukam stałego lekarza bo u mnie w mieście nie ma dobrego specjalisty. W przychodni w katowicach byłam juz u kilku lekarzy ale zaden nie przypadł mi do gustu.
danka

mariola
Debiutant ✽
Posty: 37
Rejestracja: 04 paź 2004, 19:23
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: mariola » 29 kwie 2006, 14:15

ja lecze sie u dr.rymarczyka.wprawdzie nie jest on gastrologiem tylko lekarzem chorob wewnetrznych ale mnie odpowiada jako lekarz.tez chodze do niego na oddzial.wiem ze przyjmuje w rudzie sl.prywatnie,jak potrzebujesz konkretnych namiarow daj znac na gg lub maila.pozdrawiam

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: ranka » 29 kwie 2006, 14:28

gastroenterologia nalezy do chorob wewnetrznych :mrgreen:
Obrazek

mariola
Debiutant ✽
Posty: 37
Rejestracja: 04 paź 2004, 19:23
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: mariola » 29 kwie 2006, 21:49

chodzilo mi o roznice miedzy lekarzem chorob wewnetrznych(podstawowa dziedzina medycyny)a gastroenterologiem(szczegolowa dziedzina medycyny).

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: ranka » 01 maja 2006, 11:33

aahaaaa....no tak :mrgreen:
Obrazek

Hanca
Początkujący ✽✽
Posty: 95
Rejestracja: 01 sty 2005, 16:39
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Hanca » 09 maja 2006, 16:03

Czy ktoś się orientuje jaka jest kolejka w Katowicach? Nie wiem wogóle jak to tam wygląda, w Rybniku jest por. gastroenterologiczna przy szpitalu. Skierowanie powinnam wyłudzić od rodzinnego, tylko nie wiem jakie są kolejki. W Rybniku 2 miesiące. I jest ktoś kogo polecacie?

danuta
Początkujący ✽✽
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2004, 21:07
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: myszków
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: danuta » 09 maja 2006, 20:32

Ja chodze do Kliniki w Katowicach, do przychodni trzeba mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, ale są bardzo długie kolejki najlepiej zadzwonić do przychodni i prosić panią żeby Cie zapisała do lekarza, podaje telefon do przych.032kier 7894000 na centrale prosic z przych gastroenterologiczną -ostatnio byłam u dr Rymarczyka jest ok, wcześniej przyjmował tam dr Śledzinski okropny cham, jest też w przych dr Roj czy coś koło tego to pani dr ,młoda. ja ostatnio byłam w marcu i zapisałam sie na nastepną wizyte aż na 7,07,06
danka

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: tom-as » 09 maja 2006, 20:52

danuta pisze:ale są bardzo długie kolejki
to fakt, tak 3 miesiące czekania jak nic

danuta pisze:ostatnio byłam u dr Rymarczyka jest ok, wcześniej przyjmował tam dr Śledzinski okropny cham, jest też w przych dr Roj czy coś koło tego to pani dr ,młoda
z tego co wiem to lekarze z poradni zmieniają się i podczas "robienia sobie kolejki" można poprosić o termin do konkretnego gastrologa (przynajmniej w kwietniu jeszcze tak było). A odnośnie samych gastrologów to do wypowiedzi @danuty wkradł się chochlik klawiaturowy :mrgreen: mianowice ten
danuta pisze:dr Śledzinski okropny cham
tak naprawdę nazywa się Śliwiński. Dość kontrowersyjny w swym podejściu do pacjęta :?

Nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy, ale w przychodzni przyjmowali jeszcze: dr. Budzyńska oraz dr. Kohut. Podczas rejestracji warto się o nich zapytać.

Hanca
Początkujący ✽✽
Posty: 95
Rejestracja: 01 sty 2005, 16:39
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Hanca » 10 maja 2006, 13:33

3 miesiące?? No pięknie!

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: Szaraja » 10 maja 2006, 15:25

A może którys z tych lekarzy przyjmuje prywatnie. wtedy możeszpójśc pierwszy raz w ten sposób, a może dalej uda się przyspieszyć wizytę.
Pozdrawiam Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

IWA
Początkujący ✽✽
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2006, 21:58
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: Lekarze w kilinice w Katowicach

Post autor: IWA » 11 maja 2006, 17:06

Mogę podać aktualne namiary na lekarza, który mnie zdiagnozował, jestem z niego bardzo zadowolona, ponieważ jest bardzo kulturalny i potrafi rozmawiać z pacjentem. Pracuje w klinice na Ochojcu na oddziale wewnętrznym i reumatologii, przyjmuje w Arkamed sp.z o.o. w Tychach ul. Zofii Nałkowskiej/numeru teraz nie pamiętam/,tel 0-32-326-22-00, spólka ma podpisaną umowę NFZ, według dzisiejszej informacji zapisy są na koniec czerwca, prywatna pierwsza wizyta kosztuje 70 zł., pandoskopia 120 zł., kolonoskopia bez znieczulenia 220 zł. Kolnoskopię bez znieczulenia oraz pobranie wycinków przeżyłam bez większych problemów , większe problemy miałam po każdej narkozie - np.po operacji tarczycy nie mogli mnie obudzić!
Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”