Psycholog

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Psycholog

Post autor: Raysha » 12 kwie 2011, 17:37

Mhm, witam.
Chciałam zapytać, czy znacie dobrego psychologa z rejonie śląska. Najlepiej, gdyby był klinicznym psychologiem. Szukałam po forum, ale tylko temat był poruszany w obrębie małopolski, niestety mnie nie stać, by jeździć kilka razy w miesiącu do Krakowa, toteż pytam o rejon śląska. Fajnie by było, gdyby nie był prywatnie i wypróbowany przez innych userów.
Znacie kogoś dobrego?

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Psycholog

Post autor: -Ania- » 13 kwie 2011, 08:48

Mikrusia, u nas w Jaworznie - Szczakowa - Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodziezy (tak to sie kiedyś nazywało), zaraz za skrętem przy Kościele, tam przyjmuje (mam nadzieje, ze przyjmuje nadal) psycholog kliniczny - bardzo miła i rzeczowa kobieta. Free.

Nazwiska tej pani dr nie pamiętam, ale chyba jest tylko jedna o tym tytule.
Gabinet miała po lewej stronie od Rejestracji.

U mnie wyglądało to tak - wywiad, rozmowa, analiza przeszłości, cała historia o crohnie i skupianie się na walce ze stressem, nawet zaproponowała mi zajęcia z cyklu walki ze stressem. Wizyta trwała około godziny, bez pośpieszania, w przyjaznej atmosferze.


ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Psycholog

Post autor: Raysha » 12 sie 2012, 23:01

Ponawiam pytanie, czy ktoś zna dobrego Psychologa/Psychoterapeutę na terenie Jaworzno/Sosnowiec/ewentualnie Katowice. Byłam tam gdzie Ania proponowała, ale jednak nie jestem zachwycona.

ODPOWIEDZ

Wróć do „śląskie”