lekarz w Trójmieście

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Artur

lekarz w Trójmieście

Post autor: Artur » 02 maja 2005, 06:58

Witam

Czy ktos może mi polecić dobrego specjalistę z Trójmiasta?


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 05 gru 2007, 20:01 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Małgosia
Początkujący ✽✽
Posty: 267
Rejestracja: 07 lis 2003, 15:41
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: Małgosia » 02 maja 2005, 08:23

Polecam dr Joann? Wypych - pracuje w AM i przyjmuje w czwartki w przychodni przy AM - to jest dzie? dla chorych na NZJ a pani doktor jest od tego specjalistk?. Na wizyt? trzeba sie zapisa? wcze?niej (konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego) - czeka si? niestety ok 3-4 miesi?ce.
Acha! Te wizyty s? w ramach NFZ.
Pozdrawiam :)
będzie dobrze :-D

Gość

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: Gość » 02 maja 2005, 10:02

Dzi?kuje za odpowied?

Czy ta Pani doktor przyjmuje równie? prywatnie? Niestety raczej nie uda mi si? przeczeka? 3 miesi?cy :(

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kamil86
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 19 mar 2005, 10:43
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Włocławek

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: kamil86 » 02 maja 2005, 10:27

Ja ja odwiedzam raz na pare miesiecy naprawde fajny lekarz. I z tego co mi wiadomo w nag?ych przypadkach przyjmuje bez rejestracji. Przynajmniej mi mowila, ze jak cos bedzie nie tak to zeby przyjezdzal i wchodze bez rejestracji.
pozdrawiam
Brak roweru powoduje raka i choroby serca !

Gość

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: Gość » 02 maja 2005, 12:45

Dzi?ki

Poszukuj? specjalisty który prawid?owo zdiagnozowa?by chorob?. Z du?ym prawdopodobie?stwem mog? przyj?? ?e jest to NZJ. Mia?em wi?kszo?c bada? poza kolonoskopi? i rektoskopi?. Lekarz u którego leczy?em si? dotychczas przyj?? ?e cierpi? na zespó? jelita nadwra?liwego. Niestety leki na t? dolegliwo?? nie przynosz? ?adnej poprawy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Małgosia
Początkujący ✽✽
Posty: 267
Rejestracja: 07 lis 2003, 15:41
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: Małgosia » 04 maja 2005, 07:27

Z tego co wiem Pani dr Joanna Wypych specjalizuje si? w?a?nie w CU i CD. Rzeczywi?cie mozliwe jest przyj?cie w przychodni prz AM w Gda?sku "z ulicy". Trzeba podej?? do niej do gabinetu (26C o ile dobrze pami?tam) i poprosi? o tak? wizyt? poza kolejno?ci?. Chyba najlepiej przyj?? z samego rana (gabinet jest czynnych chyba od 8:30 lub 9:00) i zaklepa? sobie takie dodatkowe miejsce. Z do?wiadczenia wiem ?e ko?o 13-tej pani doktor ma juz taki nadkomplet ?e zaczyna odmawia?.

Pani doktor przyjmuje te? w LUXMEDzie we wtorki od 15.00 do 20.00. Koszt wizyty 55z? (to dane z internetu).
Pozdrawiam :D
będzie dobrze :-D

Awatar użytkownika
kamil86
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 19 mar 2005, 10:43
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Włocławek

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: kamil86 » 04 maja 2005, 10:37

Kod: Zaznacz cały

Chyba najlepiej przyj?? z samego rana (gabinet jest czynnych chyba od 8:30 lub 9:00) i zaklepa? sobie takie dodatkowe miejsce. Z do?wiadczenia wiem ?e ko?o 13-tej pani doktor ma juz taki nadkomplet ?e zaczyna odmawia?. 
Pani doktor nigdy nie odmawia :? zawsze czeka do tad ile ma kartotek zarejestrowanych.... A najlepiej przyjsc na sam koniec bo jest wtedy najmniej ludzi. Od rana jest ich ca?a masa :p Wiem bo przyjezdzam do niej z daleka i wpadam sobie o 12:30 i sa z reuly 2-3 osoby.
Brak roweru powoduje raka i choroby serca !

Awatar użytkownika
Małgosia
Początkujący ✽✽
Posty: 267
Rejestracja: 07 lis 2003, 15:41
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: Małgosia » 04 maja 2005, 14:12

Ostatnio by?am u pani Wypych w marcu - i by?o ca?e mrowie ludzi. Wesz?am do gabinetu ko?o 13-tej a razem ze mn? wszed? ch?opak prosz?c o przyj?cie - i zosta? odprawiony z kwitkiem. Przyznaj? ?e by? to jedyny taki przypadek jaki widzia?am. Pani doktor jest super-mi?a i empatyczna. I rzeczywi?cie w zdecydowanej wi?kszo?ci przypadków nie odmawia.
Nie praktykowa?am jeszcze ?apania jej na oddziale - mo?e to jest jaka? droga (w inny dzie? tygodnia ni? czwartek kiedy jest do z?apania w przychodni).
Pozdrawiam :D
będzie dobrze :-D

Artur

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: Artur » 04 maja 2005, 22:32

Witam ponownie i dzi?kuj? wszystkim za ?yczliwe odpowiedzi.

Ostatecznie wyl?dowa?em dzisiaj u dr Wegnera w luxmedzie. W poniedzia?ek mam sigmoidoskopie. Je?li kto? z Was przechodzi? takie badanie to ch?tnie wys?ucham wskazówek jak je w miari? bezbolesnie prze?y? :) W zasadzie po trzech miesi?cach dolegliwo?ci zgodzi?bym si? chyba na ka?de badanie...

Pozdrawiam

Artur

Awatar użytkownika
kamil86
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 19 mar 2005, 10:43
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Włocławek

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: kamil86 » 05 maja 2005, 13:46

A na czym wogule polega to badanie? :>
Brak roweru powoduje raka i choroby serca !

Artur

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: Artur » 05 maja 2005, 13:53

Witaj

Z tego co uda?o mi si? wyczyta? to:
"Sigmoidoskopia pozwala za pomoc? gi?tkiego urz?dzenia zaopatrzonego w ?wiat?owód zbada? cz??? jelita grubego. Wykonuje si? to badanie w przypadku krwawienia z jelita grubego, zmian rytmu wypró?nie?, biegunek, zapar? bólów brzucha lub nieprawid?owo?ci stwierdzonych w innych badaniach diagnostycznych. Wykonuj?cy badanie lekarz mo?e obejrze? i zbada? jelito grube znajduj?ce si? po lewej stronie jamy brzusznej oko?o 1/3 d?ugo?ci ca?ego jelita grubego. W trakcie badania istnieje mo?liwo?? pobrania wycinków z podejrzanego miejsca".


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kamil86
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 19 mar 2005, 10:43
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Włocławek

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: kamil86 » 05 maja 2005, 23:00

Aha to dzieki za odp. W takim razie nie lepiej robic juz kolanoskopi?
Brak roweru powoduje raka i choroby serca !

Awatar użytkownika
Małgosia
Początkujący ✽✽
Posty: 267
Rejestracja: 07 lis 2003, 15:41
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: Małgosia » 06 maja 2005, 07:49

kamil86 pisze:Aha to dzieki za odp. W takim razie nie lepiej robic juz kolanoskopi?
Sigmoidoskopia to badanie tylko ko?cowego odcinka jelita - od odbytu do pierwszego zakr?tu - trwa wi?c krócej niz kolonoskopia i jest w zwi?zku z tym mniej bolesna. Je?li kto? ma zmiany w ko?cowym odcinku jelita - to sigmoidoskopia to wykryje. Gorzej je?li zmiany sa w dalszej cz??ci - wtedy tylko kolonoskopia mo?e to potwierdzi?. W moim przypadku zrobiono mi sigmoidoskopi? i okaza?o si? ?e mam zmiany w ko?cowym odcinku i na tej podstawie postawiono diagnoz? ?e to CU (oczywi?cie pobrali tez wycinki). Badanie trwa?o jakie? 5-10 minut. Oczywi?cie nie znaczy to ?e moje jelito gdzie? g??biej nie jest te? zmienione chorobowo - ale w?a?ciwie po co mi ta wiedza? Wystarczy ?e wiem ?e to CU, bior? leki, mam remisj?. Samo zajrzenie g?ebiej w jelito nic by nie zmieni?o. Pewnie za par? lat i mnie czeka kolonoskopia - jako badanie kontrolne, albo w zaostrzeniu, ale mam nadziej? ?e nie nast?pi to zbyt szybko.
Pozdrawiam :D
będzie dobrze :-D

Awatar użytkownika
kamil86
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 19 mar 2005, 10:43
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Włocławek

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: kamil86 » 06 maja 2005, 16:23

Ja mialem 2x kolanoskopie i wcale jej sie nie boje. Najgorsze ejst picie tej parafiny. A potem dostajesz narkoty i jestes z 20 min na pelnym hajuuuuuuuuuuu :D :P :P :P Nie mozesz chodzic a kafelki szpitalne sie ruszaja
smiejesz sie z byle czego POEZJA :d
Brak roweru powoduje raka i choroby serca !

Awatar użytkownika
arkadiusz27
Debiutant ✽
Posty: 14
Rejestracja: 24 paź 2005, 20:12
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: lekarz w Trójmieście

Post autor: arkadiusz27 » 25 paź 2005, 11:30

Witajcie.
Ja od roku leczę się u dr Stankiewicz-Wróblewskiej. Jest ona ordynatorem na Oddziale chorób wewnętrznych w AM. Naprwdę wspaniała kobieta, dzięki niej znalazłem się ostatnio w AM, ponieważ miałem zaostrzenie choroby. Przyjmuje prywatnie we Wrzeszczu, ale ulicy nie pamiętam :) Jak będę u niej następnym razem to podam dokładny namiar :)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „pomorskie”