Lekarze w SOPMED w Sopocie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Lekarze w SOPMED w Sopocie

Post autor: kasinp » 26 lip 2007, 18:39

Czy zna ktos lekarzy w SOPMEDZIE w Sopocie ? Szukam kogos kto mnie przyjmie na dniach a moze uda mi sie tam kogos znalesc, jakie macie doswiadczenia!

martyś
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:00
Choroba: CU
Lokalizacja: Gdynia/Malbork
Kontakt:

Re: Lekarze w SOPMED w Sopocie

Post autor: martyś » 27 lip 2007, 10:26

a dlaczego akurat w sopocie?jesli jestes z 3 miasta to idz do najlepsz.lek. Ja tez meiszkam teraz w sopocie,do SOPMEDU chodze ale do innych lek. (ogolny i dermatolog)ale gastro to Dr Wypych -jak pisalam wczesniej. moje zdanie jest takie ze jest najlepsza (lub jedna z najlepszych zeby nikogo nie urazic)w 3 miescie. przyjmuje normalnie w akademi med ale..no przez te strajki to wiadomo co sie dzieje, Ja chodze do niej na prywatnei do ETER-MEDU w gdansku gl. ul. Zabi kruk. Wizyta jest droga bo kosztuje teraz 100 zl ( a kosztowala 50). Tez jestem zla ale..jak mi zalezy i knicznie chce sie szybko z nia skontaktowac to nie mam wyjscia. Jesli to zaostzenie i cos powaznego to idz. A tak wogole to szukasz dopiero lekarza czy chcesz zmienic?o co dokladnie chodzi?
martyś;))

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Lekarze w SOPMED w Sopocie

Post autor: kasinp » 27 lip 2007, 10:36

martyś, ja bylam zapisana do dr Wypych na wizyte na26 lipca ale pojechalam i przychodnia zamknieta do odwolania i ternin przepadl . Chce pogadac z jakims lekarzem odnosnie lekow bo nie wiem jak dalej brac , to moja pierwsza wizyta miala byc ale nie doszla do skutku . Tez wiem ze dr Wypych jest dobrym lekarzem ale jak nie moge sie z nia skontaktowac to co mam robic??

martyś
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:00
Choroba: CU
Lokalizacja: Gdynia/Malbork
Kontakt:

Re: Lekarze w SOPMED w Sopocie

Post autor: martyś » 27 lip 2007, 10:59

o boze..powaznie?w eter medzie nei przyjmuja? teraz to mnie zmartwilas!takiej syt jeszcze nei bylo. to bardzo nie dobrze bo ja tez mialam sie niedlugo do niej wybrac i...co tyeraz. Wlasnie najgorsze ze nie ma jak sie z nia skontaktowac. Jak bylam u niej pod koniec czerwca to narzekala mi na sluzbe zdrowia wiadomo itd. i wspomniala mi cos ze..wlasnie niedlugo moze bedzie pracowala w SOPMEDZIE ale nei wie czy wogole i kiedy. i jakby co to zeby tam sie dowiadywac i jej szukac. Ona tez mieszka w sopocie;-)takze..moze faktycznie zadzwon tam i sie dowedz..a jak jeszcze nie to porazka.sama tez musze pomyslec co dalej.jak bede cos wiedziala to dam znac;-)ty tez;-)dzieki
martyś;))

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Lekarze w SOPMED w Sopocie

Post autor: kasinp » 27 lip 2007, 11:05

w etermedzie niewiem czy przyjmują ja bylam w AM w Gdansku na Dębinki i tam na pewno nie przyjmuje , zle mnie zrozumialas dzis dowiem sie po poludniu kto przyjmuje w sopmedzie to dam znac

martyś
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:00
Choroba: CU
Lokalizacja: Gdynia/Malbork
Kontakt:

Re: Lekarze w SOPMED w Sopocie

Post autor: martyś » 27 lip 2007, 11:11

no..to dobrze. sluchaj to w etermedzie napewno przyjmuje.jak juz cos nie tak to idz do niej tam. ale..w pt juz chyba nie przyjmuje(bo ostatnio jej nie bylo)i wtedy w pon i sr. Jak cos powaznego sie dzieje to nie warto czekac chyba prawda. A w sopmedzie to ciekawe;-)dla mnie to by bylo nawet lepiej :roll:
martyś;))

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: Lekarze w SOPMED w Sopocie

Post autor: ranka » 28 lip 2007, 21:02

ja poczekam.nie chce placic takiej kasy praktycznie za wypisanie recepty.no ale ja nie mam zaostrzenia to moge sobie czekac :roll:
Obrazek

włoszka
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2008, 19:15
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z domu xP

GASTROLODZY Z SOPMEDU W SOPOCIE

Post autor: włoszka » 01 lip 2008, 20:03

LECZĘ SIE U NICH. MNIE SPŁAWILI.CYTAT-JAK BĘDZIE GORZEJ , TO TRZEBA DO SZPITALA. BRAK INFORMACJI I WYJAŚNIEŃ. MOŻE CHODZI IM O KOLEJNE 100 ZŁ?

Promyk Słońca
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 25 cze 2008, 11:41
Choroba: CU
województwo: pomorskie
miasto: Gdańsk
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Lekarze w SOPMED w Sopocie

Post autor: Promyk Słońca » 09 lip 2008, 13:44

Ja w Sopocie robiłam kolonoskopię w przychodni Nowy Chełm na osiedlu Sopot Przylesie i mogę ją polecić do tego badania. Jest nowocześnie, czysto i badanie przeprowadza gastroenterolog. Krótkie terminy czekania z NFZ. Jedyny minus, że bez znieczulenia. Można wykupić zastrzyk rozkurczający jelita za 50zł - troszkę mi to pomogło.
Natomiast osobiście leczę się w Szpitalu na Zaspie w Poradni Gastroenetologicznej u dr Chełstowskiej. Bardzo miła Pani, konkretna, spokojna i podejmuje szybkie trafne decyzje, co do leczenia. Jak mi Pentasa przez tydzień nie pomogła to zmieniła na wlewki ze sterydami i tabletki Asasamx 500 i po 2 dniach były efekty - brak krwi!!! Myślę, że każdy z naszą chorobą powinien być zapisany do gastroenterologa, żeby była historia choroby i w razie nawrotu odpowiednie leczenie czy nawet łóżko w szpitalu.
koniec roku 2011 remisja, w remisji pozostaję na: Asamax 500 - 1*2tabl, czopki Pentasa 1szt co 2dni.
-------------------------------------------------------
Niech promyki słońca dodają Wam uśmiechu każdego dnia.

Pozdrawiam,
Gosia

mar
Początkujący ✽✽
Posty: 96
Rejestracja: 11 gru 2007, 15:48
Choroba: CU u rodzica
województwo: pomorskie
Lokalizacja: pomorskie

Re: Lekarze w SOPMED w Sopocie

Post autor: mar » 14 paź 2009, 22:43

Akurat sama sie nie leczę w Sopmedzie, ale dr Marek Horynski ma bdb opinię...i też nie latwo sie do niego dostać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „pomorskie”