Do którego szpitala w Trójmieście...?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alla84
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 22 cze 2009, 23:00
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: alla84 » 25 mar 2011, 18:09

Z góry bardzo przepraszam,jesli to juz bylo. Niestety nie znalazlam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Kochani, mam problem. Od miesiąca zaostrzenie - najpierw wlewki z HC, potem dostałam encorton 20mg, ale niestety dalej biegunka z duza iloscia krwi ( chociaz nie jest tak zle bo z 5-6 razy). Mam uczucie, jakby coś mi siadło na klatkę piersiową od dwóch dni i strasznie ciężko mi się oddycha i boli.
Dzisiaj byłam u dr Wypych, dala mi skierowanie do szpitala. Szczerze to pierwsza taka moja sytuacja, wczesniej trafialam na oddział z izby bez skierowania, najczesciej w wyniku zaslabniecia etc. Nie wiem gdzie najlepiej sie udać, lezalam w szpitalu na Zaspie,ale nie wspominam tego dobrze ( mylili leki, dostalam kroplowke pani lezacej obok ;/)
Dziś jest piątek, p. gastro powiedziała,ze ciezko z miejscami. Czy moge podzwonic po szpitalach? Gdzie w Trojmiescie najlepiej sie udac? Czy moze lepiej poczekac do niedzieli niz pchac sie tam na weekend? Prosze poradzcie. Bede bardzo wdzieczna.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2016, 23:07 przez alla84, łącznie zmieniany 2 razy.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: Mamcia » 25 mar 2011, 21:32

jestem zdziwiona, bo skierowanie jest wystawione przez lekarza, który jest pracownikiem Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jeśli uważa, że powinnaś udać się do innego szpitala to powinien określić do jakiego i czy skierowanie jest na cito.
Gdyby skierowanie dał rodzinny lub gastro, który nie pracuje w szpitalu to co innego.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
alla84
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 22 cze 2009, 23:00
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: alla84 » 25 mar 2011, 21:39

Szczerze, ja tez sie zdziwilam. Spytalam, gdzie sie udac, ale nie uzyskalam odpowiedzi. Jedynie informacje, ze mam skierowanie i ze mam probowac gdzie chce ( i ze z miejscami ciezko) Nie powiedziala mi tez, co robic do momentu,az mnie poloza. W sumie moglam zapytac, ale jakos skolowalo mnie, wiec to tez moja wina. Proszę, jeśli ktoś sie orientuje w sprawie tematu niech sie podzieli informacjami. Dzwonilam do Szpitala Marynarki Wojennej na Polanki i powiedzieli,ze moge przyjechac w poniedzialek rano, ale nie daja gwarancji,ze bedzie miejsce.

Awatar użytkownika
alla84
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 22 cze 2009, 23:00
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: alla84 » 26 mar 2011, 22:05

Zdecyduje sie na AM, jak sie nie uda to MSWiA. Nie odpisujecie, a ja zaczynam sie niepokoic. Maz wyjechal, wraca jutro, a ja wlasnie zalatwilam sie jakimis dziwny kawalkami krwi - ni to skrzepy, ni to sluz, jakby kawalki sluzowki ( wkrecam sobie???).

Awatar użytkownika
alla84
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 22 cze 2009, 23:00
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: alla84 » 26 mar 2011, 22:28

Tylko to nie sa normalne skrzepy. Nawet juz ta biegunka sie papkuje, ale pomiedzy nia leci sama krew, czerwona, czysta, plus to coś, ale to nie sa skrzepy. To wyglada jak czerwona skora ( ogladalam na papierze ;/).Nie ma tego duzo - kwadraciki 0,5cm na 0,5cm.

[ Dodano: 26-03-2011 ]
Zenobius pisze:MSWiA w Wawie?
nie, nie. W Gdansku.

madelaine_de
Debiutant ✽
Posty: 41
Rejestracja: 17 mar 2011, 15:23
Choroba: CD
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: toruń/warszawa

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: madelaine_de » 26 mar 2011, 23:56

Alu, idz jak najszybciej do szpitala! Co do krwi i śluzu, mi lekarz mówił, że te objawy ostatnie ustępują w rzucie. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia! Trzymam kciuki
;)

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: ranka » 27 mar 2011, 22:26

alla84, mam nadzieje ze nie chodzi ci o szpital na ul. Kartuskiej?
Obrazek

Awatar użytkownika
alla84
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 22 cze 2009, 23:00
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: alla84 » 28 mar 2011, 14:36

Jestem już w szpitalu i czuję się o niebo lepiej. jak tylko mnie polozyli od razu poczulam,ze zdrowieje. Moja komponenta psychiczna działa widać dużo lepiej niż sterydy. Dziś na razie tylko dwa wyproznienia z domieszka krwi, hurrraaa!!!! Leze w Akademii Medycznej i muszę powiedziec, że jestem pod wrazeniem - warunkow, personelu i zyczliwosci. I jesc dostaje - a glodowki balam sie najbardziej. Jestem bardzo zadowolona ;) Dziekuje wszystkim za pomoc, a szczegolnie Zenobiusowi i rance.
Pozdrawiam ze szpitalnego lozka (maz przyniosl mi kompa, wiec pelen wypas! :) )
Pozytywnie nastawiona alla84 :D

Awatar użytkownika
justyna358
Początkujący ✽✽
Posty: 264
Rejestracja: 22 lis 2010, 09:05
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: justyna358 » 28 mar 2011, 19:56

I tak trzymaj :roll:

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: ranka » 28 mar 2011, 20:55

swietnie - teraz tylko powrot do zdrowia :)
Obrazek

Awatar użytkownika
alla84
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 22 cze 2009, 23:00
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: alla84 » 30 mar 2011, 19:33

Trzeci dzień za mną - muszę przyznać, że nadal jestem pod wrażeniem życzliwości i spokoju panującego na oddziale. Krew zniknęła :D:D Jak myślicie, jesli jeszcze dostaje kroplowki z HC to kiedy moge liczyc na wypis? Lekarza nie zapytam,bo boję się naciskać, wolę tu siedzieć, az do wyleczenia. Pozdrawiam! :)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: Mamcia » 30 mar 2011, 20:09

Odstawią dożylny i przejdą na doustny i jak będzie OK to wypiszą, ale nie licz, że na weekend będziesz w domu. Wiele zależy od wyników - niedoborów, które trzeba wyrównać.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
alla84
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 22 cze 2009, 23:00
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: alla84 » 30 mar 2011, 20:28

Mamcia pisze: ale nie licz, że na weekend będziesz w domu. Wiele zależy od wyników - niedoborów, które trzeba wyrównać.
Cichutko na to licze <wstydnis>, bo wszystkie wyniki w normie oprocz WBC. HGB az 12,5 <tanczy> :)

violaa
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2016, 22:46
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: violaa » 29 mar 2016, 11:55

Czy ktoś ma aktualne informacje na temat szpitala MSWiA, warto właśnie tam udać się na hospitalizację? A co sądzicie o GUMed? A czy w którymś szpitalu są toalety na salach, a nie na korytarzu? Z racji sensacji jelitowych troszkę się martwię o te kwestie :smutny:

Mjk
Początkujący ✽✽
Posty: 74
Rejestracja: 19 lis 2014, 12:01
Choroba: inna choroba jelita
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pomorze

Re: Do którego szpitala w Trójmieście...?

Post autor: Mjk » 13 kwie 2016, 10:11

Szpital MSWiA na Kartuskiej jest ok - oddział gastroenterologiczny po remoncie, sale 3 osobowe z łazienką (jedna dzielona na dwie sale), jest dosyć czysto. Lekarze dość różni, ja byłem przez jednego z nich ''ściągnięty'' z przychodni, więc głównie on się mną zajmował podczas pobytu. Pielęgniarki w większości bardzo fajne. Kolonoskopię wykonują w znieczuleniu. Z GUMedu znam jednego lekarza (średni), sam oddział pewnie nie jest zły, ale terminy przyjęć są z reguły bardzo odległe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „pomorskie”