Gastroenterolog Pomorze

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Alis » 15 wrz 2011, 20:09

Gottii pisze:nie, no chodziło mi ze pogotowie cie nie przywiozło i poszłaś sama w szlafroku do niej do gabinetu tak z ulicy ? to pewnie się Ciebie przestraszyła i dla tego krzyczała bo ja nigdy nie widziałem nikogo w szlafroku czekającego do lekarza (no chyba że w szpitalu z oddziału schodził) qrde albo sie pogubiłem ale tak zrozumiałem
Ha, ha, ha śmiejcie się, ciekawe jak was dopadną takie bóle kto się będzie śmiał. Tak przwiózł mnie tata samochodem w szlafroku bo nie byłam się w stanie ubrać!!! Wcześniej 2 razy przewróciłam się z bólu na chodniku, też śmieszne nie? i zabrało mnie pogotowie. Jak przyszłam do niej w szlafroku to nie krzyczała na mnie, tylko odmówiła skierownia na kolonke. Krzyczała i wydzierała się jak byłam po pół roku, przed wizytą u lekarza od leczenia bólu, w ubraniu byłam tak dla ścisłości... Dobrze, że Ciebie się nie przestraszyła, pewnie taki przystojniak z Ciebie, że sie jej spodobałeś to miła była. Ha ha ha ha :razz:

[ Dodano: 15-09-2011 ]
magda281, i Ty Brutusie przeciwko mnie??? :lol: :lol: uduszę Cię :wink:
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Gottii » 15 wrz 2011, 20:14

hehe czyli umiem czytać ze zrozumieniem ś.p. moja polonistka była by ze mnie dumna a mówiła że nic ze mnie bedzie bom osioł leser i lewus :):D

[ Dodano: 15-09-2011 ]
Alis pisze:pewnie taki przystojniak z Ciebie, że sie jej spodobałeś to miła była

nie no bez przesady ale przyznam jest na co oko zawiesić :):D

[ Dodano: 15-09-2011 ]
alis a pozatym w ostrych bólach jedzie sie na pogotowie a nie do lekarza do gbinetu po skierowanie przynajmiej u nas tak w pruszczu i gdansku jest
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Alis » 15 wrz 2011, 20:27

Gottii pisze:nie no bez przesady ale przyznam jest na co oko zawiesić
No to ja do Pruszcza muszę sie przejechac i zobaczyć to cudo :razz:
Gottii pisze:alis a pozatym w ostrych bólach jedzie sie na pogotowie a nie do lekarza do gbinetu po skierowanie przynajmiej u nas tak w pruszczu i gdansku jest

No byłam na pogotowiu a tam mnie przetrzymali przez noc, nafaszerowali przeciwbólowymi :roll: i kazali do lekarza w okolicy pójść. No to poszłam, już taka posłuszna jestem :lol: No każdy ma napewno jakieś przygody z tymi jelitami....A mówiłam wam jak mi pobierali wycinek z oka :lol:
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Gottii » 15 wrz 2011, 20:32

Alis pisze:No to ja do Pruszcza muszę sie przejechac i zobaczyć to cudo
przykro mi cudo zajęte trzeba by sie w kolejce ustawić z uwagi żem nie pierwszy lepszy to i pochodzic by sie przydało :)
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Alis » 15 wrz 2011, 20:44

Gottii pisze:
Alis pisze:No to ja do Pruszcza muszę sie przejechac i zobaczyć to cudo
przykro mi cudo zajęte trzeba by sie w kolejce ustawić z uwagi żem nie pierwszy lepszy to i pochodzic by sie przydało :)
No ja nie wiem co się ze mną dzieję, znowu napisałam nie składnie....chodziło mi o pogotowie w Pruszczu :razz: ha ha ha
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Gottii » 15 wrz 2011, 20:46

Alis pisze:No ja nie wiem co się ze mną dzieję
zakochałas się, rozkojarzyłaś może ...ah jak ja działam na te kobiety nawet na odległość :)
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

annap
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2008, 17:32
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: lębork

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: annap » 16 wrz 2011, 12:10

A czy ktoś leczy się lub leczył u dr dr Andrzej Skibiński lub Jerzego Wegnera?chcę zmienić lekarza i nie wiem którego wybrać, a decyzja musi być szybka.
anna

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Alis » 16 wrz 2011, 12:23

annap pisze:A czy ktoś leczy się lub leczył u dr dr Andrzej Skibiński lub Jerzego Wegnera?chcę zmienić lekarza i nie wiem którego wybrać, a decyzja musi być szybka.
O to ja mogę się wypowiedzieć, bo leczyłam się u nich. Czyli tak Jerzy Wegner, robił mi gastroskopie, bardzo sprawnie i bezboleśnie, ale nie pobrał wycinków i wszsyscy się o to czepiali, także będę musiała teraz powtarzać gastroskopie... Także jak będziesz robiła badanie to pilnuj tego!!! Co do wizyt, jak wszsyscy wiemy doktor przyjmuje za pieniądzę, no i co mi się nie spodobało, otóż jest małomówny, a jak np. coś się go pytam, to minie załóżmy 5 minut wizyty i on walnie taki tekst:I tak już za dużo powiedziałem, trzeba by następną wizytę wykupić. No i jak coś się działo, to jak się do niego dzwoniło, to kazał na wizytę przyjść, nie mógł nic poradzić. Mimo wszystko jest bardzo kulturalny bo podaje rękę na przywitanie, a po 5 minutach na pożegnanie, także chcąc nie chcąc musisz wyjsć....Jak dla mnie za szybkie tempo było na tych wizytach u niego. Co do drugiego lekarza dr Andrzeja Skibińskiego no on również przyjmuje prywatnie, ale jego plusy to, że jak jest problem, to wizyta u niego trwała nawet 40 minut, nawet raz jak miałam silne bóle to odrazu załatwił mi konsultacje chirurgiczną (za darmo). Ponadto ważne jest to, że jak coś się dzieje, to można do niego zadzwonić i on powie co i jak, dla mnie to było bardzo przydatne, bo ja zle toleruję leki. Naprawdę widać, że chce pomóc, no i jest szczery, bo np. powiedział mi że nie wie dlaczego mnie boli, poprostu nie ma pojęcia. Trochę ma bzika na punkcie diety....ale dzięki niemu dobrze się odżywiam, nawet bułeczki sobie piekłam, także nauczyłam się piec :razz: Także jeżeli chodzi o tych dwóch lekarzy to szczerze polecam dr Skibińskiego.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Gottii » 16 wrz 2011, 12:43

pierwszego nie znam tzn dr Wegnera, ale Skibińskiego tak i choć nie często się to zdarza zgodzę się z Alis i również polecę go :)
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

annap
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2008, 17:32
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: lębork

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: annap » 16 wrz 2011, 16:01

hmm,bardziej nastawiłam sie na Wegnera, dobre opinie w necie, tylko faktycznie niektórzy pisali że mało czasu poświęca, więc chyba go sobie odpuszczę, oprócz Skibińskiego ktoś godny polecenia w Gdyni?

[ Dodano: 16-09-2011 ]
Alis, masz duże doświadczenie z lekarzami, a u kogo teraz się leczysz?
anna

annap
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2008, 17:32
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie
Lokalizacja: lębork

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: annap » 16 wrz 2011, 17:03

stefanmalek, zgadzam się z Tobą co do dr Wypych:(ale dużo osób jest z niej zadowolonych
anna

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Alis » 16 wrz 2011, 17:25

stefanmalek pisze:Co do Dr. Wypych, to jest niezła, ale zbyt klasyczna. Zawsze po lekkiej poprawie każe odstawiać leki, co kończy się ciągłymi zaostrzeniami. Podobnie działają inni lekarze z GUM.
Zgadzam się z Tobą, odniosłam takie wrażenie, że lekarze z GUM podejmują jakiekolwiek leczenie kiedy jelito już maksymalnie krwawi i jest prawie do wycięcia...
annap pisze:Alis, masz duże doświadczenie z lekarzami, a u kogo teraz się leczysz?
No własnie Skibiński to jest mój lekarz prowadzący, dodatkowo chodzę do lekarki z Akademii Medycznej, bo to wizyty na NFZ i mogę liczyć na skierowania na podstawowe badania, więc tylko dlatego. No i ogólnie gdybym była zadowolna z leczeniu na pomorzu nie szukałabym pomocy w Warszawie. Powiem Ci tak, nie polecam Wegnera, bo on idzie na ilość, anie na jakość, a jednak pacjentowi trzeba poświęcić czas. Pani Baluty też nie polecam po moich przejściach, wizyty na NFZ u niej też trwają 5-8 minut, lekarzy z Akademii też nie polecam, myślałam że pani Wypych jest dobra, bo moja koleżanka sie u niej leczy, ale zdania są podzielone, a ja się nie będę wypowiadać bo nie byłam u niej (no na oddziale tylko). Ale widzę, że ty nie jesteś zadowolona. Szczerze polecam Ci dr. Skibińskiego, on jest w porządku, no i może Ci lekarze z Sopotu o których stefanmalek pisał. Sama osobiście byłabym skłonna iść na wizyte do dr. Drążka, Gottii go poleca i on wypowiadał się w telewizji, na naszej TVP3 z Gdańska, dobrze gadał w programie, także byłabym skłonna udać się do niego.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Gottii » 17 wrz 2011, 08:12

Dr. Kleczkowski i Horyński są jak najbardziej ok dr. Drążek również bardzo zaangażony jest w to co robi.
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Alis » 17 wrz 2011, 14:12

Gottii pisze:dr. Drążek również bardzo zaangażony jest w to co robi.
ale on przyjmuje tylko prywatnie, nie?
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Posty: 971
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:11
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Gottii » 17 wrz 2011, 18:37

a nie wiem
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Zablokowany

Wróć do „pomorskie”