Gastroenterolog Pomorze

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Posty: 1591
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:59
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: z Polski

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Alis » 22 sty 2013, 17:28

TommyD pisze:Dr Korybalski przyjmuje również prywatnie w Gdyni w Lekarskiej Spółdzielni Pracy
Widziałam go z daleka :mrgreen: bo ja tam do dr Korth Piotrowskiej chodzę, ona też jest spoko, mojemu tacie w szpitalu kolonke tak dobrze zrobiła, że tata był zachwycony, nic nie bolało go i też w tej samej przychodni przyjmuje. Dobrze wiedzieć, że Korybalski też w porządku :wink:
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
TommyD
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 08 sty 2010, 12:14
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: TommyD » 24 sty 2013, 15:19

deth pisze:spoko, w sensie - ludzki, ale w podejściu profesjonalista, z wiedzą, wolą, umiejętnościami, zaangażowaniem, no i siłą sprawczą ;)
Myślę, że tak mógłbym go opisać :smile:

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: pupa22 » 07 kwie 2013, 00:07

16 kwietnia będę mieć badanie u dr. Wypych... miałem dużo szczęścia gdyż akurat była w szpitalu kiedy pytałem o lekarza który będzie wykonywać kolonoskopie. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że to będzie akurat ona! Chcę aby ta pani mnie prowadziła... na razie diagnozy nie mam aczkolwiek przypuszczam, że to IBS jednak i tak chcę się regularnie badać. Przy spotkaniu tej pani wydała mi się bardzo miła i rzeczowa:) Jestem raczej krytycznie nastawiony do lekarzy... a ona wydała mi się na prawdę bardzo miła.

kasinp
Znawca ❃❃
Posty: 2418
Rejestracja: 19 cze 2007, 17:48
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: kasinp » 07 kwie 2013, 12:41

pupa22, nie mogłeś lepiej trafić ...

pupa22
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 18 paź 2008, 08:56
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: pupa22 » 07 kwie 2013, 13:29

To się cieszę. :roll:

Smysery
Debiutant ✽
Posty: 38
Rejestracja: 04 sie 2012, 12:09
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3miasto

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Smysery » 27 lip 2013, 20:29

ainoh pisze:witam

choruję dopiero od wrzesnia tego roku ale miałam okazję na bliższy kontakt z wieloma lekarzami "specjalnistami"
po 3 pobytach w szpitalu przypadkiem trafiłam do dr Zygmunta Adricha, uwazam że nalezy tu o nim wspomnieć gdyz jeszcze nie spotkałam się z lekarzem tak zaangażowanym w leczenie pacjenta

jedynym problemem jest to że przyjmuje tylko prywatnie a koszt wizyty to 200 zł - poza tym PROFESJONALISTA w każdym calu

usunięty zdublowany post
Potwierdzam w 100% :)
Pierwszy lekarz który dobrał odpwiednie leki, wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości, wytłumaczył skąd wiele objawów mojej choroby, dokladnie przebadał, omówił wyniki badań i co najważniejsze... zaczyna mi się poprawiać . Jestem po 2 wizycie.. za około miesiąc kolejna. Każda wizyta trwała prawie 1,5 h.. i mimo że koszt każdej to 200 zł to warto :)

[ Dodano: 27-07-2013 ]
pupa22 pisze:16 kwietnia będę mieć badanie u dr. Wypych... miałem dużo szczęścia gdyż akurat była w szpitalu kiedy pytałem o lekarza który będzie wykonywać kolonoskopie. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że to będzie akurat ona! Chcę aby ta pani mnie prowadziła... na razie diagnozy nie mam aczkolwiek przypuszczam, że to IBS jednak i tak chcę się regularnie badać. Przy spotkaniu tej pani wydała mi się bardzo miła i rzeczowa:) Jestem raczej krytycznie nastawiony do lekarzy... a ona wydała mi się na prawdę bardzo miła.
Ja akurat jakoś nie mogłam sie z Panią Doktor dogadać.. czułam się nieswojo na wizytach, ale wszyscy lekarze zgodnie twierdzą, że Dr Wypych jest najlepszym specjalistą w 3miescie od naszych chorób. Ja chodziłam do niej bardzo dawno temu... ale teraz widzę, że gdybym od niej nie uciekła pewnie już dawno czułabym sie lepiej. Przeniosłam się do gastrologa który mi nie pomogł przez pół roku. Potem trafiłam do Dr Adricha który sprawił że zaczynam normalnie funkcjonować i porównując leki przepisane przez niego i kiedys przez dr Wypych widzę, że oboje mieli takie same założenia na moje leczenie.

Podsumowując... na pewno Ci pomoże :)

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: ranka » 08 sie 2013, 21:03

ja praktycznie chodze do dr Wypych od poczatku choroby i mysle ze chyba rutyna ja "zjada", ale twierdze ze jest bardzo dobrym lekarzem.
Czeka mnie kolonoskopia we wrzesniu ale nie bede niestety robic w UCK bo dowiedzialam sie u zrodla ze nie podaja tam nic p/bolowego, w zwiazku z czym chyba bym uciekla ze stolu.
Obrazek

Awatar użytkownika
kaczor
Początkujący ✽✽
Posty: 214
Rejestracja: 25 sty 2013, 21:32
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: kaczor » 09 sie 2013, 11:15

Ja byłem też u doktor Wypych , Obecnie z wielu względów dr.Piotrowicz w MSWiA w Gdańsku.
ranka, Jak jesteś u nich na oddziale w szpitalu to też ze znieczuleniem robią nie wiem jak jest jak czeka się w domu i tylko robi się samo badanie.
Pentasa 3x1
Azathioprne 3x1,
encorton sześliwy bo bez niego :)
i jakieś tam witaminki :P

Od 30.09.2013 na Humirce(adalimumab)
Od 17.06.2016 druga kuracja na humirce
179cm,93kg,

2008 Rozpoznanie pierwsza wizyta w szpitalu.
2013 Chyba dojrzałem do zaakceptowania Choroby i podejścia poważnie do tego tematu

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: ranka » 03 lis 2013, 19:55

mialam kolonoskopie w moim macierzystym szpitalu gdzie pracuje tylko przy podawaniu fentanylu ale bolalo jak cholera, wiec nastepna kolono bedzie juz w znieczuleniu.
niestety wyniki niezbyt pomyslne bo mam cale mjelito grube zajete do tego czesc juz zblinowaciala, teraz doktor mowila ze moje samopoczucie jest nieadekwatne do wygladu mojego jelita.
Obrazek

Awatar użytkownika
kaczor
Początkujący ✽✽
Posty: 214
Rejestracja: 25 sty 2013, 21:32
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: kaczor » 04 lis 2013, 00:10

ranka, Spoko ja też tak długo miałem ze samopoczucie nieadekwatne do stanu faktycznego choróbska ale obecnie wszystko chyba idzie w dobrym kierunku :) i zdrowie a samopoczucie jeszcze fajniejsze :D

A Gdzie miałaś to Badanie ??
Pentasa 3x1
Azathioprne 3x1,
encorton sześliwy bo bez niego :)
i jakieś tam witaminki :P

Od 30.09.2013 na Humirce(adalimumab)
Od 17.06.2016 druga kuracja na humirce
179cm,93kg,

2008 Rozpoznanie pierwsza wizyta w szpitalu.
2013 Chyba dojrzałem do zaakceptowania Choroby i podejścia poważnie do tego tematu

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Posty: 3958
Rejestracja: 18 gru 2005, 17:53
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3 city
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: ranka » 04 lis 2013, 06:01

W Elblągu:)
Wiem ze w MSWiA tez mozna miec ze znieczuleniem ogolnym
Obrazek

mimcia
Początkujący ✽✽
Posty: 65
Rejestracja: 13 sty 2014, 15:01
Choroba: CD
województwo: pomorskie
miasto: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: mimcia » 14 sty 2014, 10:43

Marek Doborsz - Gdańsk !!! ;)

Promyk Słońca
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 25 cze 2008, 11:41
Choroba: CU
województwo: pomorskie
miasto: Gdańsk
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gastroenterolog Pomorze

Post autor: Promyk Słońca » 02 lut 2014, 22:39

Witam.
Ja leczyłam się wcześniej u dr Chełstowskiej w Szpitalu na Zaspie, ale w 2013r. niestety nie dostali kontraktu z NFZ, więc postanowiłam szukać od 2014r. nowego lekarza, a szkoda bo byłam tam bardzo zadowolona. W styczniu br zapisałam się do dr Wypych na AM w Gdańsku i za kilka dni mam pierwszą wizytę. Właściwie jestem w trakcie remisji, ale muszę mieć dostęp do lekarza na NFZ w razie co. Czytałam na forum różne opinie na temat tej lekarki i trochę mam mieszane uczucia. Zobaczymy.

[ Dodano: 11-02-2014 ]
Byłam kilka dni temu w AM i niestety dowiedziałam się, że dr Wypych nie przyjmuje w Poradni Gastroenterologicznej , ale może jest jeszcze na oddziale w AM w Gdańsku. Jakoś dziwnie jest w tej poradni, dużo lekarzy, jakieś grafiki wywieszone na drzwiach tylko na bieżący miesiąc, może się zdarzyć, że przyjdziemy i za każdym razem trafimy do innego lekarza. W sumie ja mam remisję choroby i tylko potrzebuję recepty i w razie co skierowania na badania. Cieszę się, że jestem teraz pacjentem tej poradni bo jakby co to mam dostęp do specjalistów na NFZ.
koniec roku 2011 remisja, w remisji pozostaję na: Asamax 500 - 1*2tabl, czopki Pentasa 1szt co 2dni.
-------------------------------------------------------
Niech promyki słońca dodają Wam uśmiechu każdego dnia.

Pozdrawiam,
Gosia

Zablokowany

Wróć do „pomorskie”