Lekarze w Elku i Bialymstoku

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agnieszka2
Początkujący ✽✽
Posty: 212
Rejestracja: 14 gru 2006, 21:15
Choroba: CD
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Bruksela
Kontakt:

Lekarze w Elku i Bialymstoku

Post autor: Agnieszka2 » 07 wrz 2007, 23:12

Hej! Szukam lekarza dla mojego kuzyna.Mieszka w Elku. Robil kolonoskopie ale nie wie co mu jest, lekarz go zbyl,a on czuje sie zle i chudnie. Pomozecie???????
Aga
Przyjazn jest najdelikatniejszym kwiatem, ktory rozwija sie z wzajemnych kontaktow miedzyludzkich. Jezeli nie dbamy o niego cierpliwie i niestrudzenie,więdnie i usycha, zanim otworzy wszystkie swe paki.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lekarze w Elku i Bialymstoku

Post autor: Mamcia » 08 wrz 2007, 17:32

http://www.chorobacrohna.pl/pacjenci/archiwum/4 - tam jest lista ośrodków referencyjnych. Jaki jest wynik kolnoskopii?
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Agnieszka2
Początkujący ✽✽
Posty: 212
Rejestracja: 14 gru 2006, 21:15
Choroba: CD
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Bruksela
Kontakt:

Re: Lekarze w Elku i Bialymstoku

Post autor: Agnieszka2 » 09 wrz 2007, 09:18

Wiem tylko ze ma krwawienie z przewodu pokarmowego i na moje oko podchodzi pod crohna(ale moze go widze u kazdego). Dostal junokom czy jakos tak - nie pamietam bo rozmawialam z nim w wakacje jak bylam w Polsce. Wiem, ze ten lek wogole mu nie pomaga.
Aga
Przyjazn jest najdelikatniejszym kwiatem, ktory rozwija sie z wzajemnych kontaktow miedzyludzkich. Jezeli nie dbamy o niego cierpliwie i niestrudzenie,więdnie i usycha, zanim otworzy wszystkie swe paki.

ewuunia
Początkujący ✽✽
Posty: 85
Rejestracja: 06 wrz 2006, 18:40
Choroba: CD
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Lekarze w Elku i Bialymstoku

Post autor: ewuunia » 11 paź 2007, 19:47

Agnieszko udaj się do dr. Skrodzkiej przyjmuje w poradni gastroenterologicznej przy ul. Waszyngtona w Białymstoku

wyrzyko
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2009, 04:27
Choroba: CD
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Chicago

Re: Lekarze w Elku i Bialymstoku

Post autor: wyrzyko » 25 paź 2009, 14:08

Witajcie.
Ja jestem z Elku i niedlugo bede potrzebowala dobrego lekarza z mojego miasta lub okolic. Jezeli ktos moze mi kogos polecic bede wdzieczna. Moze ktos na forum jest z Elku? Dziekuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „podlaskie”