Gastroenterolog - Rzeszów

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Ela
Początkujący ✽✽
Posty: 279
Rejestracja: 21 kwie 2003, 21:05
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Ela » 24 kwie 2007, 22:03

Szukam dobrego lekarza znającego się na wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego. Potrzebuję tego dla kogoś, kto jest chyba w dość silnym zaostrzeniu, więc sprawa jest pilna. Może możecie kogoś polecić w Rzeszowie lub okolicy.
CU, j-pouch

klaudi
Początkujący ✽✽
Posty: 134
Rejestracja: 29 kwie 2007, 20:25
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Polska

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: klaudi » 03 maja 2007, 11:13

W Rzeszowie nie ma nikogo kompetentnego. Broń Boże trzymaj się z daleka od dr.Jacka Huka bo zaczniesz kwiatki od spodu wąchać. Z własnego doświadczenia wiem co mówie bo się u niego leczyłam.pozdrawiam

agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Ja tez ucieklam

Post autor: agnieszkad » 10 maja 2008, 23:29

Bylam raz i cale szczescie. Tragedia. Porazka. Zreszta u pozostalych w Rzeszowie tez. Nie ma tu nikogo godnego polecenia.

pozdrawiam
agnieszkad

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: doelli » 11 maja 2008, 09:23

Ja też zrezygnowałam z Rzeszowa, byłam w Warszawie u prof. dr Rydzewskiej.
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: agnieszkad » 12 maja 2008, 08:50

Ja ostatnio telefonowalam do MSW i powiedziano mi ze do prof. Rydzewskiej nie ma zapisow. Zapisalam sie wiec do Brodnowskiego szpitala. Jak dostajecie sie do Rydzewskiej?

pozdrawiam
agnieszka
agnieszkad

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: doelli » 12 maja 2008, 13:13

Byłam prywatnie. Przyjmuje w Warszawie, ale wiadomo, że po jednej wizycie nic się nie powie, więc dostałam skierowanie do szpitala na badania.
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: agnieszkad » 20 maja 2008, 08:42

Wlasnie prywatnie nie ma zapisow.
agnieszkad

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Szaraja » 20 maja 2008, 21:38

Zadzwoń do sekretariatu oddz. gastroenetrologii MSWiA w warszawie, jest przecież poradnia chorób jelit, mimo, że nie musisz trafic na prof. Rydzewska, ale chodzi o to by zrobili porządnie badania i dobrze leczyli. lekarze są nieźli na tym oddziale. Pogadaj sobie też ze Smerfetką lub Anią Admin. Może coś doradzą.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

wojtek77
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2008, 21:02
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: dynów

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: wojtek77 » 08 lip 2008, 17:19

Witam, jestem nowy na forum. ja lecze sie u doktora Małka chirurga w rzeszowie i sobie go chwale.oklo poltora roku temu to cholerstwo dopadlo mnie w Londynie mowa o CU ostry rzut i poczatek choroby,zajete cale jelito,mialem anemie schudlem 20 kilogramow itd.trafilem tam do szpiytala,pozniej lezalem w rzeszowie na szopena wydz. wewnetrznym pare dni bo bylo ze mna zle.Po wyjsciu ze szpitala przez znajaoma trafilem do dr MAłKA,byle jeszcze u paru innych lekarzy ale uwazam ze w tych stronach jest on najlepszy.J prawda jest ze jak sie zachoruje na podkarpaciu to nie wiadomo do kogo sie udac dlatego to pisze bo sam mialem dylemat.dodam jeszcze ze po powrocie z Anglii z ta choroba rok temu, to w moim miasteczku ludzie prorokowali za moimi pleca ze odejde do krainy wiecznych łowów koncem ubieglego roku,to przez to jak schudlem,20 kg, ale nic z tego stanałem na nogi do tego stopnia ze dzisiaj pracuje na budowie juz przeszlo od 2 miesiecy i do tego chodze na silownie w wolnych chwilach. a na ponad setke budowlancow pomimo ze mam ta swinstwo CU naleze do jednych o najwiekszej posturze i niemam na mysli zbednych tluszczy ale miesnie.wiem ze to troche szalone ale tak jest no i za cos trzeba kupowac leki, a na budowie dorze ostatnio placa.A chorych w tych stronach odsylam do dr chirurga MaŁka bo to jego tez zasluga ze wrocilem do sil z przed choroby i mam remisje od roku, dobre leczenie jest wazne.pozdrawiam wszystkich walczacych na frontach z CU i CD.w tej wojnie moznecie miec ogromna przewage nad wrogiem.nie dajcie sie.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Szaraja » 05 sie 2008, 22:37

Że jest dobrym chirurgiem, to wiem, ze zajmuje sie nzj, nie wiedziałam. Pozdrawiam krajana
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

ella
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 07 lis 2008, 20:59
Choroba: kwasochłonne zap. j.
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: ella » 08 lis 2008, 17:24

Post usunięty
Ostatnio zmieniony 09 lis 2008, 21:20 przez ella, łącznie zmieniany 1 raz.

Wiktoria

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Wiktoria » 09 lis 2008, 15:20

DR MAŁEK JEST ORDYNATOREM NA ODDZIALE CHIRURGII W SZPITALU WOJWEÓDZKIM NR 2 TO SZPITAL TZW."NA GÓRCE"
KTOŚ PISAŁ TU KIEDYŚ NA FORUM ZE MA ON PRYWATNY GABINET, ALE GDZIE TO JUZ NIE WIEM.
Z TEGO CO WIEM TO PRZEZ PEWIEN CZAS PRZYJMOWAŁ W PRZYSZPITALNEJ PORADNI ALE TERAZ NIE WIEM BO WYPROWADZIŁAM SIĘ W OKOLICE KRAKOWA I TYLKO OKAZJONALNIE BYWAM W RZESZOWIE.
ZDRÓWKA ŻYCZĘ :)

agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: agnieszkad » 10 lis 2008, 21:58

Rzeszów? O nie. Dziękuję.


polecem prof. Rydzewską. Niestety w Warszawie.
agnieszkad

ella
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 07 lis 2008, 20:59
Choroba: kwasochłonne zap. j.
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: ella » 11 lis 2008, 09:54

Widzę, że też masz "pozytywne" zdanie o Rzeszowie. Ja już tu też trochę przeszłam, zapewne jak większość z nas ( 4 lata zmarnowane na leczeniu i pieniądze i dalej nic konkretnego nie wiem). Mniej więcej już czytałam o p. doktor Rydzewskiej pozytywy, ale nie wiem czy potrzeba skierowanie? Na wizytę trzeba sie tam umawiać telefonicznie? POzdrawiam!

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Szaraja » 11 lis 2008, 09:59

Smerf, leczy się u prof. Rydzewskeij, jak masz czas, zadzwoń do MSWiA chyba na oddz. gastroenetrologii i zarejestruj do poradni naj, nie musisz trafić na p. profesor, ale tak czy inaczej będziesz juz tam leczona. Skierowanie jak zwykle do poradni gastroenterologicznej, bez miasta od rodzinnego. Jest druga opcaj- prywatnie, poszukja na forum, w wyszukiwarce, Zeno chyba był prywatnie.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

ODPOWIEDZ

Wróć do „podkarpackie”