Gastroenterolog - Rzeszów

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: agnieszkad » 11 lis 2008, 13:01

Ja bylam na prywatnej wizycie na Ursynowie w Centrum Europejskim czy jakos tam. Czekalam na nią 3 i pol miesiaca. Zapisy na kolejne prywatne wizyty dopiero w 2009 roku!!!

pozdrawiam
aga
agnieszkad

Wiktoria

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Wiktoria » 15 lis 2008, 19:21

Wybaczcie ja nie chciałam wrzeszczeć na forum, tylko mi się włączyły duże literki.
A co do Rzeszowa to ja się tam nie leczę to nie naskakujcie na mnie bo troszkę już wiem wiem o tym miejscu,po prostu mam znajomą która się tam leczyła to coś wiem....chciałam tylko pomóc :cry:

henex
Debiutant ✽
Posty: 17
Rejestracja: 22 paź 2008, 19:53
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: jasło

dlaczego nie rzeszów?

Post autor: henex » 30 lis 2008, 10:09

wiatm, padło stwierdzenie iz w rzeszowie nie ma dobrego specjalisty, iz np. dr. jacek huk jest słabym lekarzem, moje spostrzeżenia sa odmienne, nie wiem co tam komus zawinił ale mnie napewno pomógł, mija piaty rok jak rozpoznano u mnie crohna zanim wpadli na to niby najlepsi lekarze z jasła musiałem przecierpiec 3 zabiegi usuwania ropnia kołoodbytniczego, zaznaczam iz udałem sie prywatnie do najbardziej wychwalanego chirurga w jaśle, niestety postawienie diagnozy zajeło mu pół roku nie mówie juz o przetoce której sie nabawiłem, dopiero wtedy wpadli na pomysł zrobic kolonoskopie!!!! wracając do tematu dr. huk postawil mnie na nogi,obeszło sie bez operacji przetoki, zapomnialem o ropniach,ogolnie lepiej sie poczułem,rozważal u mnie leczenie biologiczne ale póki co nie wymagam tego poniewaz dobrze reaguje na dotychczasowe leczenie,napewno sa dobrzy i lepsi odnośnie leczenia ale ja jestem zadowolony iz lecze sie u niego, kazdemu znajomemu poleciłbym własnie jego,

marzenciaz4
Debiutant ✽
Posty: 18
Rejestracja: 19 lut 2009, 18:39
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: marzenciaz4 » 21 lut 2009, 19:36

cześc proszę podajcie mi namiary na dobrego lekarza w Przemyślu lub okolicach.
Marzena

henex
Debiutant ✽
Posty: 17
Rejestracja: 22 paź 2008, 19:53
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: jasło

dr.huk

Post autor: henex » 22 lut 2009, 12:42

mam wrazenie czaem czytajac na róznych forach ze każdy próbuje szukac jakiegoś cudownego lekarza uzdrowiciela itd, ja jestem z jasła woj. podkarpackie i faktycznie nie ma u mnie w mieście żadnego specjalisty, paru chirurgów ktorzy poniekąd nie maja większego pojecia o crohnie, dlatego szukałem kogos z polski, polecono mi dr. Jacka Huka, jestem z niego bardzo zadowolony, dziwie sie Tobie iz mieszkając w przemyslu nie znasz tego lekarza, on własnie pochodzi z przemysla fakt mieszka w łańcucie a przyjmuje prywatnie w przychodni koło szpitala woj. w rzeszowie na ul. lwowskiej, mam numer kom. ale niestety nie moge ci podac , poszukaj w google dla ułatwienia jest ordynatorem gastroenterologi w tym ze szpitalu, osobiście go moge polecić, jak potzrebujesz cos konkretniej wiedziec o tym dlaczego tak mysle prosze pisac na pw ( pisanie i powielanie opini o jakiejs pani doctor z warszawy jest co namniej dziwne, najskuteczniejsze leczenie na dzisiejsza chwile to podanie leków biologicznych, mam taka mozliwośc lecząc sie w rzeszowie, ciekaw jestem co inni super specjaliści ze stolicy maja na crohna? psychicznie sie pewnie lepiej ktos czuje lecząc sie w szpitalu MSWiA z niektórych postów wynika że tylko tam lecza crohna, smieszne)
pozdrawiam wszystkich

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Posty: 584
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Artur rodzic » 22 lut 2009, 15:49

Być może masz rację, że i w małym ośrodku można się leczyć, z całego serca życzę ci długiej Reemisji i abyś nigdy nie miał zaostrzenia. Jednak ja nie zaryzykowałbym leczenia mojego syna w małym ośrodku i dlatego leczę go w Krakowie (próbowałem także Warszawy) choćby z powodu większej ilości leczonych tam także trudnych przypadków, a co za tym idzie większego doświadczenia lekarzy prowadzących (wg. mnie dostęp do nowoczesnych leków jest tam także większy), lecz każdy może mieć swoje zdanie.
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

Misia

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Misia » 22 lut 2009, 16:01

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

marzenciaz4
Debiutant ✽
Posty: 18
Rejestracja: 19 lut 2009, 18:39
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: marzenciaz4 » 24 lut 2009, 16:38

henex dzieki za informacje, od niedawna konkretnie zdiagnozowano chorobę, dlatego niemam zielonego pojęcia gdzie sie udac.
Marzena

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Szaraja » 25 lut 2009, 08:19

Marzencia, czy dostałaś moją wiadomość na pw?
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

marzenciaz4
Debiutant ✽
Posty: 18
Rejestracja: 19 lut 2009, 18:39
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: marzenciaz4 » 25 lut 2009, 13:05

Tak i bardzo Ci dziekuje,
Marzena

leszekx
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:49
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: rzeszów

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: leszekx » 02 sty 2010, 21:58

Ja polecam doktora Witolda Wiktora. Jest moim lekarzem prowadzącym w szpitalu nr 2 w Rzeszowie. Polecam go, naprawdę potrafi leczyć tą chorobę. Poza tym jest bardzo miły i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. U mnie Crohna zdjagnozował rok temu i odkąd mnie leczy moje zdrowie cały czas się poprawia. Obecnie dostaje co 2,3 miesiące dawki Remicade, oraz w domu przyjmuję lek Imuran(Azothiopryna).
Uważam również że ogólnie oddział w gastroenterologii w szp.nr 2 miło i profesjonalnie podchodzi do chorych i pomaga w przezwyciężeniu strachu i obaw związanych z tą chorobą.

-asia-
Debiutant ✽
Posty: 17
Rejestracja: 09 gru 2007, 14:48
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: -asia- » 16 lut 2010, 10:21

Witam,
ja leczyłam się w Krośnie - porażka. Do Rzeszowa trafiłam w ciężkim stanie i spędziłam miesiąc na oddziale. Prowadził mnie doktor Huk i naprawdę mi pomógł. Teraz wyjeżdża, więc przeniosę się do doktór Puszko, która wywarła ma mnie bardzo dobre wrażenie podczas 2 moich pobytów na oddziale. Bardzo dużo mi wytłumaczyła, podpowiedziała z jakimi specjalistami mogę jeszcze skonsultować moje inne objawy. Myślę, ze przy naszych chorobach to ważne żeby móc porozmawiać z lekarzem otwarcie, a nie tylko zaliczyć wizytę dostać recepty i koniec. Dlatego rozumie Cię leszekx, że wybrałeś doktora Wiktora. To bardzo sympatyczny lekarz, chwalony przez ludzi leczących się u niego.

elwik18
Początkujący ✽✽
Posty: 96
Rejestracja: 09 gru 2010, 18:49
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: G...

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: elwik18 » 15 sty 2011, 19:52

Witam
Od miesiąca mam zdiagnozowane wrzodziejące zapalenie jelita grubego i zaczynam poszukiwania lekarza, który mógłby przeprowadzić mnie przez tą chorobę.
Jak na razie szukam lekarza z Rzeszowa lub okolic (czyli tak do 60 km).
Na pierwszej wizycie byłam końcem roku 2010 i udało mi się dostać tylko do dr Dmitruka w Przychodni na ul. Warzywnej.

Proszę osoby z podkarpackiego o pomoc - czy możecie mi kogoś polecić?
I jeszcze jedno pytanie, lekarza o jakiej specjalizacji mam wybrać: proktologa czy gastroenterologa?
Dzięki - Elwira

marcin=tbg
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2011, 17:32
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: marcin=tbg » 08 lut 2011, 23:20

Jestem nowy na forum i na tej stronie dla scisłosci mam lesniewskiego-crohna zostałem zdiagnozowany 2009 od 2010 lecze sie u doktora Rusielewicza w Sandomierzu powiem wam Kogo bym sie nie spytał czy to w szpitalu czy też u osób które maja jakies powikłania jelitowe każdy kierował mnie do niego Po sobie wiem że człowiek ten zna sie na rzeczy i pomaga polecam Przyjmuje w przychodni Medical w sandomierzu

grzegorzkos
Debiutant ✽
Posty: 46
Rejestracja: 01 lut 2007, 00:15
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszow

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: grzegorzkos » 05 mar 2011, 19:41

witam,

ja zaczolem leczenie u Pana Witolda Wiktora z MSWIA w Rzeszowie a teraz Warszawa

pozdrawiam
kazik

ODPOWIEDZ

Wróć do „podkarpackie”