Gastroenterolog - Rzeszów

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sitek
Debiutant ✽
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2010, 15:32
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Czarna Sędź/Rzeszów
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: sitek » 18 paź 2011, 22:29

Leczył się ktoś może u pani dr. Łucji Puszko ?
Jak tak to jakie zdanie macie na jej temat ?

martinkaskxx
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2016, 18:07
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Dębica

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: martinkaskxx » 23 sty 2016, 19:18

Ja stanowczo ją odradzam. Byłam u niej ze dwa, może trzy razy prywatnie, i strasznie nie przyjemna baba, do tego tylko by z człowieka zdzierała pieniądze. A pomóc nic nie pomogła.

Doris74
Debiutant ✽
Posty: 14
Rejestracja: 19 gru 2008, 19:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Doris74 » 13 kwie 2016, 01:16

Witam, aktualnie jestem na etapie zmiany szpitala. Córka wcześniej leczona w CZD w Warszawie, obecnie kończy 18 lat. Dotychczas była leczona Infliximabem, leczenie zostało zakończone na XV dawce. Czy ktoś ma może doświadczenia odnośnie dostępności leczenia biologicznego - kontynuacji dla pacjentów zmieniających szpital, którzy są w remisji ? Czy ktoś może podzielić się opinią nt lekarzy z Rzeszowa, mam na myśli Dr Roberta Staroń oraz Krzysztofa Gutkowskiego ?
Doris Oli

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: chrzanovy » 13 kwie 2016, 13:22

Doris74, nie ma sensu tam gdzie planujesz bo Szpital Nr 1 wcale nie ma leczenia biologicznego. Uderzaj do Szpitala Nr 2 w Rzeszowie i polecam Dr Radwan, oraz generalnie wiele zmian nowy Ordynator dr Filip, wszystko pozytywnie się zmieniło i jest biologia.
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: patkaas » 13 kwie 2016, 17:23

Tak jak pisze kolega chrzanovy. W Rzeszowie szpital na Lwowskiej i dr Karolina Radwan(prywatnie przyjmuje w Medicorze), która specjalizuje się w nzj. Leczenie biologiczne na Podkarpaciu jest dostępne tylko właśnie w tym szpitalu i Krośnie, ale w Rzeszowie lepiej się znają na tych chorobach. Nowy ordynator docent Rafał Filip jest bardzo w porządku. Gutkowski zaś jest bardziej od wątroby, no i na Szopena nie mają biologii.
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Doris74
Debiutant ✽
Posty: 14
Rejestracja: 19 gru 2008, 19:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Doris74 » 13 kwie 2016, 21:51

Paatkas, chrzanovy, dzięki za podpowiedź. W zasadzie bliżej mi do Krosna, ale myślę podobnie, że w Rzeszowie mają większy przekrój pacjentów.
Doris Oli

Tomeek
Debiutant ✽
Posty: 20
Rejestracja: 08 sie 2018, 17:03
Choroba: CU
województwo: podkarpackie

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: Tomeek » 11 sie 2018, 12:41

Czy dr Karolina Radwan pracuje jeszcze w Rz-owie? Bo jak próbuje znaleźć informacje to jest tylko Wa-wa.

chawratka
Debiutant ✽
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2020, 20:54
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
miasto: Lubaczów

Re: Gastroenterolog - Rzeszów

Post autor: chawratka » 13 maja 2020, 19:57

Witam,
planuje zapisać się do jakiegoś lekarza w Rzeszowie. Widzę, że od początku powstania forum były różne opinie o lekarzach w tym mieście, ale ja niestety nie mogę sobie pozwolić na wizyty np w Warszawie. Na dzień dzisiejszy to który jest najlepszy do CU? Co zleci podstawowe badania kontrolne, nawet jak w danym momencie nie mam żadnego zaostrzenia choroby, tylko chce być po prostu pod opieką jakiegoś lekarza. Wiem, że np w szpitalu na Szopena jest poradnia gastrologiczna- godna polecenia?
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
CU
pierwsze objawy listopad 2017,
diagnoza luty 2018
Remisja

ODPOWIEDZ

Wróć do „podkarpackie”