Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Elana
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:35
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: sanok
Kontakt:

Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: Elana » 26 cze 2006, 15:50

Witam juz od kilku lat leczę się u dr. Lejprasa!!! Jest świetnym specjalistą i jeszcze tak na uszko powiem że rektoskopia i kolonoskopia u niego wcale nie wygląda tak strasznie. Nie wiem czy sa tu jakies osoby na tym forum z podkarpacia, ale jeżeli ktoś z was mieszka w okolicach sanoka lub rzeszowa, polecam doktora Lejprasa!!!

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: Mamcia » 27 cze 2006, 10:39

Na górze jest lista lekarzy i najlepoiej ją uzupełnić.
Mamcia

Awatar użytkownika
martineden
Debiutant ✽
Posty: 26
Rejestracja: 11 lut 2006, 17:18
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Sanok

Re: Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: martineden » 09 lip 2006, 12:43

Ela hej ja tez z sanoka:D

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: Szaraja » 09 lip 2006, 15:07

No właśnie, wpiszcie miasta, bo potem ciężko dojśc skąd kto jest.
pozdrawiam Sanok
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
martineden
Debiutant ✽
Posty: 26
Rejestracja: 11 lut 2006, 17:18
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Sanok

Re: Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: martineden » 09 lip 2006, 20:34

Pozdrawiam Łancut :D bylem tam na zamku pare razy.

Elana
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 26 cze 2006, 15:35
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: sanok
Kontakt:

Re: Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: Elana » 10 lip 2006, 10:16

pozdrawiam, ale fajnie że ktos sie ujawnił z moich okolic:) szkoda że ta choroba nas spotkała, no ale lepiej człowiekowi na duszy gdy nie jesteśmy sami:)


U kogo sie leczysz?

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: Szaraja » 10 lip 2006, 16:18

Elana, proszę napisz coś o swoim lekarzu- nie wiem czy dotarło moje pw, ale jesli jest faktycznie tak dobry, to podziel się wiedzą , bo ludzie z podkarpacia nie mają do kogo chodzić i leczenie tez przebiega różnie.
Pozdrawiam
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
martineden
Debiutant ✽
Posty: 26
Rejestracja: 11 lut 2006, 17:18
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Sanok

Re: Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: martineden » 10 lip 2006, 16:29

Leczyłem sie u dr Lejprasa byłem kolo 2 tyg na oddziale wew w sanoku pod jego opieka. Musze powiedziec ze byla poprawa:D. Doktor powiedział ze moge jest wszystko ... no i sobie zamówiłem pamietam pewnego dnia duża pizze na czyste kiszki(byłem wtedy po badaniu radiologicznym przewodu pok.)No i trafiłem na stół z objawami niedrozności. :D hehe mało co brakowało i bym pewnie egzystował poza ciałem. W trybie ostrodyzurowym zostałem przewieziony na blog operacyjny to była niedziela okolo 18.00 ;) Bo mi kiszki mało co nie pękły:D Tu fachowością popisał sie bardzo dobry chirurg dr n med Skibinski oraz Gorczyński;). Po operacji zyje do dzis. Nie biore nic i jest wporzo!
Pozdrawiam ;)
PS od tamtego dnia na pizze nie moge patrzec :D
A u ciebia jak sytuacja?
Ile masz lat w ogóle i jak długo sie leczysz?

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: Szaraja » 10 lip 2006, 23:11

Jak byś poczytał informację , to bys wiedział. ja nie choruje , ale moje dziecię- jest leczona w prokocimiu. Zaskoczyłeś mnie informacją, że nie bierzez żadnych leków. Czy to twoja decyzja czy lekarza, bo jesli lekarza to stawia pod znakiem zapytania jego fachowość. Dość czętso na forum można spotkac stwierdzenie, że leki nalezy zapobiegawczo brać cały czas. Oczywiście sciśle określone. Ale może nie mam racji?
Pozdrawiam
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: doelli » 18 paź 2009, 22:32

Dopiero teraz widzę tego posta, ja byłam na oddziale dr Lejprasa dwa razy w 2004 roku i nie poznał się, co mi jest, skończyło się operacją w Krośnie, tak już było ze mną źle... niestety im dalej od centrum Polski tym trudniej o speca, który dobrze i szybko postawi diagnozę w naszych chorobach, a przeżyłam z niezdiagnozowanym i nie leczonym Crohnem 17 lat i dopiero po operacji powiedzieli, co mi naprawdę jest...
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

basiulka75
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2013, 17:22
Choroba: kolagenowe zap. j.
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Krosno

Re: Dobry lekarz na podkarpaciu!!!

Post autor: basiulka75 » 27 kwie 2013, 17:39

cześć wszystkim, ja cierpię na kolagenowe zapalenie jelita grubego. Zdiagnozowane przez dra Pelczarskiego w Krośnie w lutym tego roku, a problemy z jelitami mam od około dwóch lat. Jestem w kropce, bo mam uczulenie na sulfasalazynę. Od kilku dni biorę Asamax, ale potwornie zaczęły mnie boleć mięśnie, stawy, dostłam dreszczy, jak przy grypie, dzwoniłam do mojego lekarza,lekko się zszokował, ale kazał odstawić poczekać aż wszystkominie i spróbować jeszcze raz. Nie zażywam od dwóch dni Asamaxu, ale dalej bolą mnie mięśnie. Może ktoś z was miał podobne objawy, proszę o jakiekolwiek informacje!!!

Zablokowany

Wróć do „podkarpackie”