Dr Sicińska

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zielona201
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2010, 10:41
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: opolskie
Lokalizacja: opole

Re: Dr Sicińska

Post autor: zielona201 » 13 sty 2010, 23:16

Tomy pisze:Nie sądzę, aby tak mała dawka sterydu odpowiadała za wszystkie objawy, które opisujesz. Raczej winił bym nadczynność tarczycy. Domyślam się, że u Ciebie nadczynność musi być duża i trwać już dość długo. Przy nadczynności utrata wagi jest częstym objawem, tak samo zaburzenia snu. Też kiedyś miałem dużą nadczynność (choroba Gravesa - Basedowa). Waga też szła w dół, ze snem nie miałem problemów, za to była ogólna trzęsawka, tachykardia i jeszcze parę innych bonusów. Po prostu trzeba znaleźć dobrego specjalistę, który ustawi odpowiednio leki, aby wyrównać poziom hormonów tarczycy.
A dlaczego w ogóle bierzesz ten Metypred ? Bo raczej nadczynności się chyba sterydami nie leczy.
Tomy, a u jakiego lekarza sie leczyłeś? widzę że mieszkamy niedaleko ode mnie, podaj namiary na lekarza który ciebie wyleczył z Basedova.
Biorę Metypred aby uniknąć wytrzeszczu

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dr Sicińska

Post autor: Natalka » 13 sty 2010, 23:29

w sprawie lekarzy piszemy w dziale Lekarze :smile: a to jest wątek o Metypredzie.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Tomy
Doświadczony ❃
Posty: 1162
Rejestracja: 07 sty 2006, 13:46
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Polska

Re: Dr Sicińska

Post autor: Tomy » 13 sty 2010, 23:44

Ja leczyłem się u dr. Sicińskiej - Werner. Polecił mi ją mój lekarz gastro. Jest naprawdę dobra w te klocki. Pracuje w WCM na Witosa, więc jakby co, to z badaniami nie ma problemu. Ja chodziłem do niej prywatnie, miała gabinet w przychodni "Centrum" w Opolu na Kościuszki. To było kilka lat temu więc nie wiem, czy to jeszcze jest aktualne. Jak zadzwonisz do WCM-u to na pewno Cię pokierują.

Wiesz, z Basedova mnie nikt nie wyleczył, to raczej samo tak się dzieje. Brałem długo leki na nadczynność a ta choroba ma to do siebie, że jest zmienna. Może przechodzić z nadczynności w niedoczynność lub ustabilizować się na poziomie hormonów uznawanym jako "w normie". Ja miałem to szczęście, że zeszła z nadczynności i zatrzymała się już kilka lat temu na poziomie "w normie", choć teraz zbliża się znowu do granicy niedoczynności. Ale warto to zbadać dokładnie. Mnie dr. Sicińska robiła w WCM-ie punkcję tarczycy i z hist-patu wyszło co to jest.

ps. Natalko - Złotko - proszę przenieś te posty gdzie trzeba :)

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Dr Sicińska

Post autor: Raysha » 14 sty 2010, 00:33

phi!
Byłam szybsza :P
Wydzieliłam.

Zastanawiałam się tylko nad województwem

ODPOWIEDZ

Wróć do „opolskie”