Sokołowski, Opole

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Edyta77
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:54
Choroba: CU u rodzica
województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Re: Sokołowski, Opole

Post autor: Edyta77 » 29 paź 2009, 14:00

Mnie w Opolu nie spotkało nic dobrego gdyż nie ma tu gastrologa dzieciecego a zachorowała moja córeczka. Pediatria w Wojewódzkim jest do bani niech nikt tam z dzieckiem nie idzie ja zapłaciłam swoją cenę że zaufałam pani ordynator nafaszerowała mi córke sterydami okazało się bardzo niepotrzebnie. Teraz leczymy sie we wrocławskiej klinice róznica o 180 stopni. Szczerze polecam Wrocław szczególnie dla dzieci :)
Eliza 9 lat CU w obserwacji - zaparcia czynnosciowe **

aga:)
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2010, 09:03
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: opolskie
Lokalizacja: Polska

Re: Sokołowski, Opole

Post autor: aga:) » 15 gru 2010, 19:40

Oj ja też nie polecam dr Sokołowskiego.Dziwny człowiek,pojechałam do niego z wielką nadzieją po pomoc,mam zanik kosmków pierwszego stopnia z wyniku (celiakia)-ponoć,a on już na dzień dobry w drzwiach pytał o karteczkę czy abym na pewno zapłaciła za wizytę u niego (gały mi wyszły ze zdziwienia),ale to nic,na pytanie co mam jeść -odpowiedział :,, czytać w internecie''.On nawet nie zrobił mi usg,ani nie spojrzał na mój brzuch jak balon o którym mu cały czas wspominałam.Przepisał leki-recepty dooość długo drukował.I tyle....a i jeszcze krzyknął za mną żebym za niedługo na pewno się pokazała.Wizyta też za tania nie była (bo to ponoć pierwsza wizyta,za kolejne już mniej).Pacjent na korytarzu wspomniał,że przychodzi tylko po receptę (nie chcę wymieniać sumy),może coś teraz się zmieniło.Jak dla mnie wielki żal.Osobiście nie polecam :smutny:

ODPOWIEDZ

Wróć do „opolskie”