Dr Baczewska MSW?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Dr Baczewska MSW?

Post autor: agnieszkad » 07 sie 2008, 13:48

Podpowiedzcie prosze, jezeli ktos byl i zna. Chyba, ze zle uslyszalam i nazwisko zdeformowalam. Ide w poniedzialek prywatnie do tej poradni obok MSW. Tzn zastanawiam sie czy isc. W rejestracji powiedziano mi , ze ta lekarka pracuje na oddziale.


pozdrawia
Agnieszka
agnieszkad

Awatar użytkownika
biedronka24
Aktywny ✽✽✽
Posty: 663
Rejestracja: 09 wrz 2007, 21:02
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: podlaskie
Lokalizacja: białystok

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: biedronka24 » 07 sie 2008, 14:05

Pracuje. Była moim lekarzem prowadzącym jak leżałam ostatnio.
Salofalk 500 2 x 3 tabl., Contracid 40 mg, Telfexo 180, Cortare 250, Oxodil, Ventolin.

agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: agnieszkad » 07 sie 2008, 15:14

To dobrze. To skoro "jest blisko" Rydzewskiej to moze cos mi pomoze.


Dziekuje i pozdrawiam
agnieszka
agnieszkad

agnieszkad
Początkujący ✽✽
Posty: 330
Rejestracja: 02 sty 2008, 18:43
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Bylam

Post autor: agnieszkad » 14 sie 2008, 11:28

Z trudem powstrzymywala sie od glupich komentarzy. Stwierdzila, ze jej zdaniem jest to dysbakterioza i objawy refluxu. Dostalam duzo trillacu, enterolu i controloc. Jednak zasugerowala, ze nie objdzie sie bez calkowitej kolonoskopii. Mialam juz pare recto i sigmo, wiec nie wiem po co. Nie mam crohna , tego jestem pewna. Po to, aby wyciagnac 500 zl. za badanie? Czekam, wiec na prywatna wizyte u profesor, koniec pazdziernika!!!.
Na tych lekach czuje ogromna poprawe.

podrawiam
agnieszka
agnieszkad

ewuunia
Początkujący ✽✽
Posty: 85
Rejestracja: 06 wrz 2006, 18:40
Choroba: CD
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: ewuunia » 14 sie 2008, 11:56

Z mojego doświadczenia dużo mówi ale jak się zabierze do pacjenta to wszystko doprowadzi do końca w przeciwieństwie do niektórych innych lekarzy

nemezis
Początkujący ✽✽
Posty: 194
Rejestracja: 24 kwie 2007, 21:50
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: nemezis » 21 sie 2008, 22:38

ja ją bardzo lubię i szanuję jako lekarza. Na początku sprawia wrażenie takiej ostrej, mało uśmiechającej się i serdecznej osoby, ale tylko na początku. Jest świetnym fachowcem i powiem Wam, że mało który lekarz tak interesuje się swoimi pacjentami. Prowadzi mnie z Cd (prawdopodobnie, bo to do sprawdzenia jeszcze, ale to już po porodzie, jestem w 9. miesiącu :roll: ) od samego początku ciąży, zajmowała się mną na oddziale i naprawdę ją interesuje jak się czuje, a jak się nie zgłoszę na wizytę, bo np. coś mi wypadnie, albo zapomnę czy co, to dzwoni dowiedzieć się czy wszystko ok. Bardzo polecam, naprawde fajna kobieta i ludzka. A przy okazji, co najważniejsze, ufam jej całkowicie. No i ciążę, która zaczęła się fatalnym zaostrzeniem, pod jej okiem (wciąż niestety na sterydach, ale już maleńka dawka, do porodu ma być odstawienie) znosze śpiewająco :roll:

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Posty: 1053
Rejestracja: 16 lut 2008, 18:49
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: kasia38 » 04 maja 2009, 23:39

ja miałam nie miłe doświadczenia :(
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

paulinkaa_x5
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2009, 11:29
Choroba: CD
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: paulinkaa_x5 » 08 lis 2009, 10:14

Leczę się w MSWiA juz ponad 5 lat, poznałam tam naprwde duzo lekarzy jednak dr Baczewska jest jedyna osoba ktorej mozna bez obaw zaufac. Fakt poczatkowo sprawia wrazenie bardzo surowej kobiety - to tylko pozory. Jako lekarz jest sumienna konkretna i przede wszytstkim to profesjonalistka w swej dziedzinie. Jest niesamowitym opaciem dla swoich pacjentow, podchdzi indywidualnie do potrzeb kazdego. Usmechnieta pelna energii kobietka. Oddalam się calkowicie w jej rece i byla to moja najlepsza decyzja jaka podjełam w ciagu tych bardzo ciezkich 5 lat...
164cm/50kg Entocort ,Euthyrox, Pentasa, Azatiopryna, Metronidazol,Trilac, Lanzul,Amotaks

Awatar użytkownika
magdusia
Początkujący ✽✽
Posty: 368
Rejestracja: 31 lip 2008, 23:16
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Ząbki k.Warszawy
Kontakt:

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: magdusia » 08 lis 2009, 22:19

paulinkaa_x5 pisze:Fakt poczatkowo sprawia wrazenie bardzo surowej kobiety - to tylko pozory.
oj,racja,racja...ostatnio jak byłam na oddziale to była moim lekarzem prowadzącym
Magda,CU & Celiakia (Marsh IIIa).
Leczenie:
Vedolizumab
Asamax tabl.3x2,
Imuran 125mg,
Remicade(III dawki),
Budenofalk rectal foam,
dieta bezglutenowa.W KOŃCU REMISJA
Lekarz prowadzący:szpital MSWiA W-wa

Awatar użytkownika
Jacquelina
Początkujący ✽✽
Posty: 263
Rejestracja: 28 mar 2009, 22:48
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: Jacquelina » 11 lis 2009, 01:03

zabawna niewiasta ;]
leki:Salofalk 2*2/controloc/ azathiopiryne 1*2/
_______________________

Marzenna15
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2008, 19:39
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: Marzenna15 » 11 lis 2009, 10:51

Ostra,czasami zbyt .Pracuje 24-h. na dobę.Jeśli coś zaczyna to nie zostawi.Ale w kontakcie jest trudna.

tomeczek1
Debiutant ✽
Posty: 20
Rejestracja: 31 sie 2009, 14:05
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: tomeczek1 » 23 sty 2010, 21:30

spoko lekarka byłem uniej drugi raz i dała mi skierowanie do szpitala na lutego ;/zeby ustalić czy mogą mi podać leczenie biologiczne aja niemam pojecia co to jest może ktoś mi wyjasnic bardzo bym prosil pozdrawiam :)

Olimpijka

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: Olimpijka » 24 sty 2010, 12:04

Mam do Pani dr wizyte na 25 marca. Stresuje sie troche, ale mam nadzieje, ze sie nie zraze skoro juz mam jechac 300 km ;)

monika84
Początkujący ✽✽
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2009, 14:08
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: monika84 » 02 kwie 2010, 17:42

Dr. Baczewska jest świetna. Ja ją uwielbiam, prowadzi mnie w poradni.

Ostra, czasem wręcz niemiła. Sieje postrach na oddziale. Ale bardzo dobry specjalista. Dba o swoich pacjentów. Ostatnio byłam świadkiem jak szukała swojej pacjentki, która miała się stawić na badania, dzwoniła po jej rodzinie bo okazało się, że ta dziewczyna podała numer telefonu ciotki zamiast swój. Który lekarz szukałby tak pacjenta?

A mi też bardzo pomogła. Mogę powiedzieć, że uratowała moją ciążę. Żaden ginekolog nie umiał mi pomóc, a ona pomogła. Hmmm... może powinnam dać córce na imię Dorota :wink:

Olimpijka

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: Olimpijka » 02 kwie 2010, 18:15

monika84 pisze:Ostra, czasem wręcz niemiła.
Swieta prawda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”