Dr Baczewska MSW?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Piciu
Znawca ❃❃
Posty: 2059
Rejestracja: 02 wrz 2006, 02:13
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: Piciu » 03 kwie 2010, 18:48

Miałem styczność z panią dr. Baczewską. Jest faktycznie specyficzna.
Polubiłem ją od pierwszego spotkania. Przede wszystkim trzeba ją dokładnie słuchać, bo dwa razy nie lubi się powtarzać.
monika84 pisze:Ostra, czasem wręcz niemiła.
- to chyba takie pierwsze wrażenie.

Kamil P
Debiutant ✽
Posty: 28
Rejestracja: 21 lut 2006, 19:21
Choroba: CD
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: Kamil P » 06 kwie 2010, 12:11

Piciu pisze: Przede wszystkim trzeba ją dokładnie słuchać, bo dwa razy nie lubi się powtarzać.
Za drugim razem wysyła do laryngologa ;)

Olimpijka

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: Olimpijka » 24 maja 2010, 23:34

Za mna druga wizyta u Pani doktor i musze przyznac, ze jestem pozytywnie zaskoczona. Dr Baczewska byla bardzo mila tym razem, zaniepokojona pacjentka, ktora sie nie zjawila na wizycie i naprawde zrobila na mnie ogromne wrazenie.

Awatar użytkownika
Missgrey
Początkujący ✽✽
Posty: 124
Rejestracja: 02 kwie 2010, 21:39
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Sulejówek

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: Missgrey » 15 cze 2010, 09:45

Dr Baczewska ma dwie małe słabości, które zresztą dobrze widać: są to buty i oryginalna biżuteria. Wystarczy Ją skomplementować z powodu jednego albo drugiego a rozpływa się jak masło na słońcu! Natomiast jako lekarz jest wręcz zachłanna, nie byłam jej pacjentką, ba, ostatnio leżałam na 3 piętrze a ona jest na 2 i tylko wpadała do nas przy okazji dużych obchodów, a okazywało się, że zna wszystkie przypadki nie gorzej niż lekarz prowadzący.
OT: współczuję wszystkim, którzy wpadną w łapki skądinąd bardzo miłego i przystojnego dr. Lipińskiego! Tak rozbiegany, że nad niczym nie panuje.

Olimpijka

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: Olimpijka » 15 cze 2010, 11:00

Missgrey pisze:Dr Baczewska ma dwie małe słabości, które zresztą dobrze widać: są to buty i oryginalna biżuteria. Wystarczy Ją skomplementować z powodu jednego albo drugiego a rozpływa się jak masło na słońcu!
Bizuterie zauwazylam i nawet ostatnio sie przygladalam, bo miala przepiekna bransoletke :tak:
Mam nadzieje, ze na kolejnej wizycie tez bedzie tak milo jak na poprzedniej :twisted:

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃
Posty: 1414
Rejestracja: 24 mar 2010, 19:44
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: mgiełkaa » 15 cze 2010, 16:22

Powiedzcie mi proszę czy moja Mama będzie mogła leczyć się w MSWiA?
Ja jestem pacjentką od marca tego roku,byłam na oddziale raz na żelazo,moim lekarzem jest P.Dr.Stępniak.Gorąco namawiam Mamę żeby zaczęła tam się leczyć gdyż w MSWiA moim zdaniem w Warszawie są najlepsi specjaliści.Ma skierowanie do gastrologa do Poradni z rozpoznaniem:zespół jelita drażliwego.Do tej pory właściwie nie leczyła się tylko płaciła za patrzenie w oczy w prywatnych gabinetach gdzie nawet usg nie było.Teraz ma nowe wyniki kolonoskopii(wykazały,że jest ok) jest po przebytym Escherichia Coli i nie wie jakie leki brać(np.Enterol bierze od paru lat i powiedziano jej na oddziale,że tym zaburzyła sobie florę bakteryjną?.Jak myślicie Pani Marta zapisze na kiedyś tam?
Wzrost 167cm, waga 64kg, ASAMAX 500mg 3x2tabl. AZATHIOPRINE 75mg

Leczenie: MSWiA Warszawa

Awatar użytkownika
biedronka24
Aktywny ✽✽✽
Posty: 663
Rejestracja: 09 wrz 2007, 21:02
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: podlaskie
Lokalizacja: białystok

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: biedronka24 » 16 cze 2010, 19:00

mgiełka - zespół jelita drażłiwego to chyba w zwykłej gastrologicznej poradni trzeba się zapisać, a nie w tej poradni chorób jelit. Poradnia gastro też jest w msw, tylko rejstracja w budynku polikliniki z tego co pamiętam No i zrobił się OT :twisted:
Salofalk 500 2 x 3 tabl., Contracid 40 mg, Telfexo 180, Cortare 250, Oxodil, Ventolin.

eMJot
Początkujący ✽✽
Posty: 59
Rejestracja: 10 lip 2006, 12:57
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Elbląg/Olsztyn

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: eMJot » 19 maja 2011, 20:51

Czy ktoś orientuje się, czy dr Baczewska-Mazurkiewicz przyjmuje prywatnie? Jakieś namiary chętnie pozyskam...

Ukłony,

MJ

kamilk
Debiutant ✽
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2010, 09:59
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: kamilk » 02 lis 2011, 22:01

Spółdzielnia Profesorów i Docentów
ul. Waliców 20
22 620 10 17
22 624 65 05

Marchewkowe_pole
Debiutant ✽
Posty: 34
Rejestracja: 28 sie 2013, 10:10
Choroba: CD
województwo: podlaskie
Lokalizacja: Suwałki

Re: Dr Baczewska MSW?

Post autor: Marchewkowe_pole » 28 paź 2015, 12:06

heja jakis innym numer do dr Baczewskiej niz 5081246 i do sekr gasto jest dostępony? od tygodnie nie moge sie z nią skontaktowac a panie z sekretariatu gastro oczywiscie nie maja na nic czasu by przekazac info.... bede wdzieczna sprawa pilna
"Jeśli wierzysz w cuda - musisz wierzyć, że się uda!!"

Mikołaj, 56cm. 4470g. 10/10 - 11.08.2016 urodzony przez cc.

Salofalk 2x1 AZA 2x1, metronidazol 3x1
11 lat walki z Crohnem, leczenie biologiczne w 2010 i 2012, przebyta operacja w 2009, przetoki okołoodbytnicze2011/ 2012, obecnie zaostrzenie po cc.

Bitwę wygrałam wojna trwa! SPARTA!!!
FU*CK OF CROHN!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”