dr Głowacki - kolonoskopia, diagnoza - północne Mazowsze

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kamzzz1
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2016, 10:51
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

dr Głowacki - kolonoskopia, diagnoza - północne Mazowsze

Post autor: kamzzz1 » 15 gru 2016, 12:23

Poradnik: jak zdiagnozować i rozpocząć leczenie CU w tydzień - wypróbowany na sobie.

U mnie sprawa wyglądała następująco (napiszę w punktach, żeby było czytelniej):
1) Pierwsze niepokojące objawy kwiecień/maj, wizyta u lekarza rodzinnego, skierowanie do gastrologa - terminy na NFZ - bez komentarza...
2) Wizyta prywatna u proktologa w LuxMedzie w Warszawie - badanie per rectum - diagnoza coś się dzieje złego, konieczna kolonoskopia.
3) Zrażony terminem wizyty na NFZ do gastrologa, dowiaduję się o termin w LuxMedzie - 3 miesiące - słabo...

I teraz punkt od którego powinienem zacząć:

- Dowiaduję się pocztą pantoflową, że w okolicach Płocka przyjmuje w swojej mini-klinice dr Głowacki (http://www.endochirurgia.pl/).
- Dzwonię w poniedziałek, mówię jaka sprawa i dr mówi, żebym przyjechał w sobotę po południu na kolonoskopię, w piątek po pracy zaczął brać leki przeczyszczające do soboty do około 12 (dostałem receptę od gastrologa w LuxMedzie).
- Kolonoskopia bez znieczulenia ale kompletnie nic nieprzyjemnego nie czułem i nie żałuję.
Już przy kolonoskopii stwierdził, że to na 90% CU bo widział to tysiąc razy, pobrał wycinki.
Chwycił za telefon i zadzwonił do szpitala w Sierpcu gdzie jest ordynatorem na chirurgii, że wieczorem przyjedzie pacjent z prawdopodobnym NZJ. Przebadali, podali leki, 2 dni i ostre objawy przeszły.
Po dwóch tygodniach wynik histopatologii - rzut CU.
Koszt kolonoskopii - około 500 zł - nie pamiętam dokładnej kwoty.

A na marginesie to niesamowicie przyjemny człowiek z ogromnym poczuciem humoru. Później jeszcze telefonicznie prosił o przesłanie mailem wyników badań z krwi po miesiącu od rozpoczęcia stosowania Asamaxu, żeby sprawdzić czy nic się nie dzieje - no poczułem się jak w "Na dobre i na złe".

Awatar użytkownika
Bizonik
Moderator
Posty: 984
Rejestracja: 30 mar 2016, 14:17
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: dr Głowacki - kolonoskopia, diagnoza - północne Mazowsze

Post autor: Bizonik » 15 gru 2016, 19:39

Niesamowicie sympatyczny lekarz, bardzo zaangażowany w leczenie pacjentów
Najlepszy gust muzyczny i koloryt w Kwietniu 2016
Jeden z najlepszych gustów muzycznych w lipcu, sierpniu i październiku 2016

Moja pasja moją pracą, moja praca moją pasją:)
http://blog.aquamagic.nazwa.pl

Www.wedkarskiemazowsze.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”