prof Bartnik

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
annazak
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2006, 19:22
Choroba: nie ustalono
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stowarzyszenia CU i CD

Post autor: annazak » 07 wrz 2006, 19:49

Drodzy,
usłyszałam o tej fundacji dziś na polsacie. crohna rozpoznano u mnie w 2000r. to był koszmar! nikomu nie polecam szpitala na szaserów w wawie! nie znają się no chyba że nauczyli się na mnie ale wątpie. wychodząc ze szpitala ważyłam 39kg przy 170cm i brałam dziennie 35szt tabletek. rok później przez przypadek znalazłam świetnego specjalistę właśnie od Crohna :arrow: dr.prof WITOLD BARTNIK!!! :arrow: przyjmuje w wawie tel do fundacji gastroendokrynologii 22 825 62 99. dziś biorę dwa leki, koszt miesięczny 150pln i nie mam powrotu choroby od 5 lat! badania świetne, ważę 55kg i nie pamiętam że jestem chora! profesor należy do fundacji crohna w kanadzie na bierząco ma info o wszystkim co nowe i co przydatne :!:
przerwijcie ból istnieją naprawdę świetni specjaliści którym nie trzeba płacić łapówek i których interesuje nasz los!!! :idea: wiem że trudno w to uwierzyć ale tak jest! wrazie pytań pls na mail.

Misia

Re: prof Bartnik

Post autor: Misia » 07 wrz 2006, 19:52

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: prof Bartnik

Post autor: Mamcia » 07 wrz 2006, 19:55

Profesora Bartnika wszyscy tu znają i wiemy, że w naszych chorobach jest Guru. Masz szczęście, że masz długą remisję, bierzesz pp mesalazynę i azatioprynę. Niestety nie wszyscy reagują na ten sposób leczenia. Zapraszamy do J-elity. W towarzystwie zawsze raźniej.
Mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: prof Bartnik

Post autor: alate » 17 lut 2015, 14:38

Mamcia pisze:Profesora Bartnika wszyscy tu znają i wiemy, że w naszych chorobach jest Guru
wpis sprzed prawie 9 lat, szkoda, że od tego czasu nikt na jego temat się już nie wypowiadał
chyba się Pan Profesor nieco popsuł ostatnio
http://www.znanylekarz.pl/witod-bartnik ... g/warszawa

jak widać po tych opiniach, wiedza to nie wszystko
Crohn ? Z tym da się żyć !

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”