Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maciej
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2014, 14:29
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Post autor: Maciej » 17 lip 2015, 18:27

Cześć, ja trochę z innej beczki, ale mam pytanie jak dostać się do poradni gastrologicznej w szpitalu MSWIA.. Przeprowadziłem się własnie do Warszawy, mam skierowanie, zadzwoniłem i pani w rejestracji szybko mnie skwitowała, że wizyty na 2017..
Czerwiec 2014- diagnoza: choroba Crohna: jelito kręte, kątnica, zastawka Bauhina, dystalny odcinek odbytnicy

Aza 2x1 / Pentasa 2x2 / Entocort 1x3 / + Modulen

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Post autor: Mamcia » 17 lip 2015, 19:26

Bo to nie w rejestracji tylko w sekretariacie oddziału gastroenterologi, co było opisywane na forum wielokrotnie. Czy termin krótszy, tego nie wiem.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
biedronka24
Aktywny ✽✽✽
Posty: 663
Rejestracja: 09 wrz 2007, 21:02
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: podlaskie
Lokalizacja: białystok

Re: Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Post autor: biedronka24 » 17 lip 2015, 21:52

Poradnia Chorób Jelit MSWiA ul. Wołoska 0225081240

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Posty: 1053
Rejestracja: 16 lut 2008, 18:49
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Post autor: kasia38 » 17 lip 2015, 23:42

Maciej, zapisywałam się w środę na 22 grudnia, ale leczę się tam od lat, dla nowych pacjentów może dłuższe terminy, nie wiem. Pewnie też zależy do którego lekarza.
Jeśli masz CD to chyba do poradni chorób jelit a nie gastrologicznej....
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

MowMiZoska
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2015, 19:03
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Post autor: MowMiZoska » 11 sie 2015, 20:14

Mamcia pisze:Prof. Rydzewska, konsultant krajowy, Kierownik Kliniki od czasu kiedy pełni funkcję wicedyrektora szpital MSW nie przyjmuje w poradni chorób jelit w szpitalu MSW. W poradni przyjmuję współpracownicy i uczniowie.
Wielokrotnie pisałam, że nie każdy chory musi być leczony przez profesorów, bo ich nie starcza. W Poznaniu jest naprawdę wielu specjalistów od NZJ u osób dorosłych i żadko jest potrzeba aby jeździć do Warszawy.

Mamciu napisałam do Ciebie maila z pilną sprawą, nie wiem czy go otrzymałaś. Właśnie w sprawie specjalistów z Warszawy.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Post autor: Mamcia » 11 sie 2015, 22:48

Dziś nic nie przyszło. Nie ma też nic w spamie. Do mnie można zadzwonić, a telefon można odszukać.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

MowMiZoska
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2015, 19:03
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Post autor: MowMiZoska » 12 sie 2015, 10:18

Mamcia pisze:Dziś nic nie przyszło. Nie ma też nic w spamie. Do mnie można zadzwonić, a telefon można odszukać.
Nie wiem co się dzieje kiedy próbuję wysłać maila wyskakuje mi błąd, a kiedy klikam w wiadomość prywatną jest napisane, że ta opcja została wyłączona przez użytkownika. Przeszukałam bardzo dużo postów i nie mogę znaleźć do Pani numeru/ maila.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Prof. Rydzewska i lekarze MSWiA

Post autor: Mamcia » 12 sie 2015, 21:09

bo mila do mnie nie wysyła się z forum.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”