dr Turlej

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
famona
Początkujący ✽✽
Posty: 121
Rejestracja: 12 maja 2011, 21:44
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa

dr Turlej

Post autor: famona » 13 maja 2013, 14:36

no i stało się... znowu będę miała innego lekarza. Dobrze, że zgubiłam karteczkę z datą następnej wizyty i musiałam zadzwonić, żeby dowiedzieć się co i jak.
Dr Chmura (u którego miałam nadzieję poleczyć się dłuższy czas) już nie przyjmuje w poradni jelitowej w MSWiA. Teraz przejęła mnie Pani dr Turlej (to już mój 5 lekarz w MSWiA).
Czy ktoś jest w stanie mi coś powiedzieć na temat tego lekarza????
Chciałabym w końcu trafić na kogoś, kto mnie poprowadzi dłużej niż pół roku.
"Człowiek nie wybiera sytuacji, ale musi jej sprostać"
A. Szczypiorski

Brawurka

Re: dr Turlej

Post autor: Brawurka » 13 maja 2013, 18:08

Dr Turlej prowadziła mnie już 2 razy na oddziale NZJ. Bardzo miła, rzeczowa i dobra lekarz.
Ja jestem zadowolona z jej opieki i myślę, że w poradni również jest świetnym specjalistą.
Powodzenia.

Piciu
Znawca ❃❃
Posty: 2059
Rejestracja: 02 wrz 2006, 02:13
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: dr Turlej

Post autor: Piciu » 21 maja 2013, 10:22

famona pisze:Chciałabym w końcu trafić na kogoś, kto mnie poprowadzi dłużej niż pół roku.
nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii , lecz generalnie gdy jeździłem planowo do poradni jelit MSW w Warszawie,to zawsze przyjmował mnie inny lekarz.... Lecz może się to wreszcie zmieniło i będziemy pod opieką "stałego" lekarza, czego Tobie oraz nam wszystkim życzę.

Awatar użytkownika
Osóbka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 692
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:28
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wwa

Re: dr Turlej

Post autor: Osóbka » 21 maja 2013, 14:02

Ja zawsze zapisuję się do jednej p. dr. i zawsze trafiam do niej. Może w sekretariacie trzeba po prostu powiedzieć, do kogo chce się być zapisanym i po kłopocie. Inna kwestia, kiedy dany lekarz przestaje przyjmować w Poradni.
Leczenie: CSK MSW

Główką do przodu!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”