lek. Piotr Chmura

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

lek. Piotr Chmura

Post autor: Baby » 08 gru 2011, 09:38

Hej kochani mam pytanie czy ktoś z Was zna może lek. Piotra Chmurę i może coś o nim powiedzieć, czy to dobry specjalista itp. Mam u niego wizytę w poradni za tydzień i chciałabym się co nieco dowiedzieć.

Dziękuje za opinie
Ostatnio zmieniony 16 lut 2013, 11:02 przez Baby, łącznie zmieniany 2 razy.

lila
Początkujący ✽✽
Posty: 213
Rejestracja: 02 mar 2005, 09:39
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa

Re: lek. Piotr Chmura

Post autor: lila » 14 sty 2012, 22:06

I jak wrażenia po wizycię????? Ja teraz szukam lekarza w MSWiA...
Wszyscy maja bloga....mam i ja www.matkawariatka.blogspot.pl

Mercaptopurinum 75mg, metypred 32mg, salofalk 500mg 2x3, wapno

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni...

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

:)

Post autor: Baby » 15 sty 2012, 00:56

Ja jednak pozostaje wierna pani profesor :) Z tego co się orientuje ludzie chwalą sobie dr Łodygę, dr Krawczyńską, dr Kaniewską - ale ona na razie nie przyjmuje, dr Pawlik, dr Baczewską i dr Degowską, no i oczywiście panią profesor. Zdania są podzielone ale wg mnie wynika to z tego, że każdy ma swój ulubiony typ lekarza i kierują się tym przy jego ocenie. Jedni wolą dobrego specjaliste który od razu przepisuje leki przy zaostrzeniu, inni osobę która wpierw zrobi szereg badań, jeszcze inni człowieka miłego, ciepłego z którym mogą porozmawiać a unikają osób opryskliwych, zimnych, które nie chcą słuchać niezależnie od tego jakimi cudownymi specjalistami i fachowcami są. Ja powiem jedno - najważniejsze mieć lekarza, który zna naszą historię choroby od początku i prowadzi leczenie oraz jest zawsze dla pacjenta dostępny jak nie w poradni to na oddziale. Buziaki
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Dzięciolinka
Początkujący ✽✽
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2012, 22:37
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Tłuszcz
Kontakt:

Re: lek. Piotr Chmura

Post autor: Dzięciolinka » 15 lut 2013, 16:55

JA nie polecam dr. Łodygi !! Prowadził mnie kilka razy w MSWiA i jedyną pozytywną cechą jego jest to że jest miły:/ ale nic więcej..

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: lek. Piotr Chmura

Post autor: Baby » 15 lut 2013, 23:49

Ja także będę broniła dr. Łodygi naprawdę to dobry, miły człowiek ale przed wszystkim świetny fachowiec. Ostatnio byłam u niego jako pacjent na wizycie ponadplanowej, opowiedziałam mu co i jak, dałam wypisy i aktualne wyniki badań a on jeszcze skonsultował się telefonicznie z lekarzem prowadzącym mnie w poradni w sprawie dalszego leczenia. Chciał dokladnie zapoznać sie z moim przypadkiem bo wcześniej nie mial okazji, zamiast dać mi leki które mogłyby mi zaszkodzić. Bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy za co mu dziękuje.
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Dzięciolinka
Początkujący ✽✽
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2012, 22:37
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Tłuszcz
Kontakt:

Re: lek. Piotr Chmura

Post autor: Dzięciolinka » 16 lut 2013, 02:18

no to w Takim razie miałyście szczęście dziewczyny :) Albo ja jestem jakaś nieuleczalna i mam uraz bo jeszcze żaden lekarz nie wprowadził mnie w remisje :)

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: lek. Piotr Chmura

Post autor: Baby » 16 lut 2013, 10:20

Dzięciolinka, nie wiem jak długo chorujesz i jaki jest przebieg choroby ale ja mam zaostrzenie od 2 lat i 2 miesięcy, przeszłam leczenie immunosupresją, antybiotykami, stale przez ten czas przyjmuje sterydy i masę innych leków a także 2 razy w tym czasie miałam operację - remisji jak nie miałam tak nie mam. Winą nie obarczam lekarzy którzy mnie leczą i walczą o moje zdrowie lecz te nieludzkie przepisy wg których nie należy mi sie refundacja na leki jakie zażywam, leczenie biologiczne i inne mozliwości z których lekarze nie mogą skorzystać. Poza tym widocznie jestem skomplikowanym i trudnym przypadkiem ale dzięki lekarzom z MSW którzy podjęli sie leczenia mojej osoby (wcześniej byłam zbywana przez innych), pomagają mi, walczą o moje zdrowie, nadal żyję, chodze i mam nadzieje na remisję. Pamiętaj że lekarz to też człowiek - jeśli robi coś nie tak, krzyczy na Ciebie, jest opryskliwy, stosuje leczenie które Ci nie pomaga - bądź z nim szczera powiedz mu o tym. Jeśli Ci nie odpowiada i nie dojdziecie do porozumienia możesz go zmienić na innego. Ja nie raz z niektórymi odbywałam trudniejszą rozmowę i nadal się lubimy ;)

Dzięciolinka
Początkujący ✽✽
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2012, 22:37
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Tłuszcz
Kontakt:

Re: lek. Piotr Chmura

Post autor: Dzięciolinka » 16 lut 2013, 10:27

Fakt, może nie jestem najłatwiejszym przypadkiem i inaczej bym patrzyła gdybym miała mniejszą styczność z lekarzami... albo gdyby wpędzili mnie w remisje. To jest forum, więc każdy może wyrazić swoje zdanie.Tak w ramach troski o innych pacjentów:) a wybór już należy do nich. Nie chodzi mi o to że są Ci lekarze są złymi ludźmi. NAjważniejsze aby leczyli..każdy ma inny charakter i podejście do pacjenta. CO do leczenia to nie mają zbyt dużego pola do popisu a każdy skomplikowany przypadek konsultują między sobą...

Dr. Stępień nie jest złym lekarzem, nie skrzywidziła mnie jakoś specjalnie ale ciężko się z nią skontaktować dlatego nie polecam jej- jak ktoś chce z nią pogadać, zapytać się o coś, poradzić.
Dr. Łodyga jest dla mnie zwykłym przeciętnym lekarzem. Namawiał mnie przez długi czas na udział w badaniu naukowym. Z wielką łaską zaprosił mnie do gabinetu ( a może ja sama wprosiłam się ?? )( zawsze rozmwia sie z nim na korytarzu ) i z wielką łaską odpowiedział na moje pytania po czym powiedział że musi iść bo zaraz ma samolot do londynu... To jest taki jeden przykład, jak olewa pacjenta. POzatym lerzałam u niego kilka razy na oddziale pod jego opieką raz 2 miesiące) i nie odniosłam pozytywnego wrażenia.

pozwolę sobie jeszcze skrytykować dr. Powalskiego ( prowadzi pacjentów na IIp. ) Jest totalnie do dupy. Osądza pacjenta o rzeczy które nie robią, wyśmiewa ich, jest mało komunikatywny. DLa mnie nie jest lekrzem tylko wredym konowałem ! Powinnam złożyć na niego skargę.....

i żeby nie było że jestem taka zła:P
z MSWiA polecam gorąco dr. Pawik, nie jest zbyt miła ale konkretna babka. Prof Rydzewska również jest bardzo OK ale ciężko się do niej dostać. Bardzo chwale doktora Chmurę ( do niego nie trzeba długo czekać) ;))

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: lek. Piotr Chmura

Post autor: Baby » 16 lut 2013, 11:02

Proponuje więc przenieść uwagi o lekarzach z MSW do tego wątku viewtopic.php?p=331318#331318. Tutaj piszemy o dr Chmurze :)
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
emalkadream
Początkujący ✽✽
Posty: 247
Rejestracja: 07 sie 2013, 19:39
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: lek. Piotr Chmura

Post autor: emalkadream » 21 sie 2013, 18:19

dr Chmura robił moją kolonoskopie, miły człowiek, rozładowywał atmosferę, po badaniu wyjaśnił opis odpowiedział na moje pytanie.
Miły człowiek.
Cytując obyty.z.cu: lepiej już było, żeby tylko nie było gorzej..

Lekkie załamanie psychy...
____________________________________

Asamax 500 2x3szt
Aza 75mg

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”