prof. Mach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zuzanka
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 03 mar 2010, 23:24
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

prof. Mach

Post autor: zuzanka » 10 mar 2010, 16:05

Mam pytanie czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat prof. Macha. Mam umówioną u niego wizytę za dwa tygodnie i chciałabym coś więcej wiedzieć na jego temat i czego się spodziewać.

Przepraszam jeżeli już gdzieś był taki temat, ale nie znalazłam dużo wypowiedzi na jego temat.

Pozdrawiam :)

zuzanka
Początkujący ✽✽
Posty: 81
Rejestracja: 03 mar 2010, 23:24
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: prof. Mach

Post autor: zuzanka » 11 mar 2010, 09:42

Chodziło mi o to jakim jest lekarzem, czy łatwo się z nim rozmawia, czy odpowiada na wszystkie pytania itd.

anowi120
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 12 sty 2012, 07:56
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

Re: prof. Mach

Post autor: anowi120 » 18 lis 2012, 09:16

Dr.Bardzo miły,ale spodziwewałam się czegoś więcej.Przyszłam do niego w związku z tym że od 1.5 roku krwawie i leki nic nie pomagają.Doktor nic nowego mi nie powiedział,nie zaproponował żadnych zmian.W sumie kolejna bezsensowna wizyta ....

kafka

Re: prof. Mach

Post autor: kafka » 19 lis 2012, 16:08

No właśnie przyłączę się do tego głosu rozczarowania. U mnie profesor nie widział nawet konieczności zmiany Asamaxu na Pentasę (a lokalizacja zmian to cienkie), na moje pytanie wprost o relację tych dwóch lekarstw odparł, że Asamax też się rozpuszcza w cienkim i nie ma sensu zmieniac (!). Gastrolog, do którego trafiłam potem od razu zmieniła mi go na Pentasę.

Ona
Debiutant ✽
Posty: 23
Rejestracja: 13 wrz 2012, 16:41
Choroba: CD u brata/siostry
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: prof. Mach

Post autor: Ona » 19 lis 2012, 20:20

potwierdzam, że lekarze twierdza, że Asamax i Pentasa to to samo i nie ma sensu zmieniac leku mimo, ze zmiany dotycza jelita cienkiego. Jak wtedy rozmawiac z lekarzem?

Awatar użytkownika
wisnia
Początkujący ✽✽
Posty: 140
Rejestracja: 04 gru 2011, 10:39
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Re: prof. Mach

Post autor: wisnia » 19 lis 2012, 20:45

Ja brałam Asamax przez pół roku ale krew w kale pojawiała się co jakiś czas. Byłam z tym u gastro i zmienił na Salofalk. Powiedział że Asamax rozpuszcza się w jelicie grubym i lepszy jest dla wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, a Salofalk rozpuszcza się w jelicie cienkim. Więc mi powiedział coś innego niż Tobie kafka

kafka

Re: prof. Mach

Post autor: kafka » 19 lis 2012, 21:08

wisnia pisze:Ja brałam Asamax przez pół roku ale krew w kale pojawiała się co jakiś czas. Byłam z tym u gastro i zmienił na Salofalk. Powiedział że Asamax rozpuszcza się w jelicie grubym i lepszy jest dla wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, a Salofalk rozpuszcza się w jelicie cienkim. Więc mi powiedział coś innego niż Tobie kafka
Ja właśnie wiem z poradników co się gdzie rozpuszcza, więc byłam mocno zaskoczona, że tak szacowne grono (na konsultacji oprócz profesora było dwoje innych lekarzy ze Śniadeckich, nie licząc studentów) nie widzi potrzeby zmiany leku. No i następny gastro potwierdził to, co my wiemy. Dziwny jest ten świat...

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”