dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
basiakrk
Debiutant ✽
Posty: 32
Rejestracja: 30 paź 2007, 17:04
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

Post autor: basiakrk » 30 paź 2007, 23:15

Piszcie o waszych doświadczeniach z proktologami; jest już widzę lista gastro, zróbmy proktolo;
Ja się leczę w narutowiczu; tam jest 3 lekarzy: wałęga, Nowakowski (?) i Korczyński. Ten ostatni będzie mi robił rekto wkrótce; czy on jest dobry? zawsze przy wizycie był b. nieprzyjemny, jest arogancki i wykazuje zerowe zrozumienie czy empatie.... ostatnio sama mu podałam, które leki powinnam dostać; nie wiem: ufać czy nie? Nowakowski - czy jakoś tak - bardzo sympatyczny,życzliwy, tworzy miłą atmosfere, doceniam jego uczciwość, potrafił się przyznać,, że czegoś nie wie, ale że tego samego nie wiedział podczas 2 wizyt, znaczy, że się nie douczył; wiec cienko to widze; wałęgi nie znam, tyle co z widzenia - mruk :/
Wiecie coś o proktolu w żeromskim???
basia
listopadówka 2009 :)))))

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

Post autor: Marky » 31 paź 2007, 02:10

Witaj Basiu,

Jeśli chodzi o proktologa, to szczerze polecam Dr Piotra Richtera z I Katedry Chirurgii CMUJ, niestety nie wiem gdzie przyjmuje prywatnie a tym bardziej w ramach NFZ. Mam za to koleżankę która się u niego leczy, więc jeśli się odezwiesz do mnie na priv'a :wink: to przekaże Ci namiary do niej :)

Przejścia z tą częścią naszego układu miałem na samym początku choroby czyli jakieś 5 lat temu i już wtedy Dr Richter zrobił na mnie dobre wrażenie, a myślę że od tego czasu znacznie poszerzył swoją wiedzę i doświadczenie. Przy okazji jest miły i widać że zależy mu na tym by pomóc, przynajmniej ja takie odniosłem wrażenie :szczesliwy:

Odnośnie Narutowicza, to również miałem okazje go "wizytować" podczas operacji, lecz tym razem skupiono się na wyższej partii mojego przewodu, która akurat wymagała łatania :roll:
Osobiście dobrze wspominam lekarzy pracujących na tym oddziale i ich wiedzę na temat NZJ. Nie leczyłem się wtedy proktologicznie, bo nie miałem takiej potrzeby ale jakieś spostrzeżenia nt. lekarzy jak najbardziej sobie wyrobiłem. Jeśli Ci w czymś pomogą proszę o kontakt :wink:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Awatar użytkownika
benia79
Debiutant ✽
Posty: 44
Rejestracja: 26 paź 2007, 21:59
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olkusz

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

Post autor: benia79 » 28 lis 2007, 11:41

Marky pisze:polecam Dr Piotra Richtera z I Katedry Chirurgii CMUJ,
Czy ktos ma może priv namiary na tego doktora? Jeśli tak to bardzo proszę o podanie na forum. A może macie doświadczenia z nim związane, piszcie. Szukam dobrego proktologa w Krakowie albo z drugiej strony -w Katowicach.
Do tej pory powtarza się nazwisko Richter z Krakowa i Śliwiński oraz Rymarczyk z Katowic.
Potrzebuję pilnie opinii i prywatnych namiarów. :idea:

basiakrk
Debiutant ✽
Posty: 32
Rejestracja: 30 paź 2007, 17:04
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

Post autor: basiakrk » 28 lis 2007, 11:54

Richter przyjmuje na kopernika; tel do niego 604 076 286;
maila teraz nie pamietam, ale da sie znalezc w necie
basia
listopadówka 2009 :)))))

Ela
Początkujący ✽✽
Posty: 279
Rejestracja: 21 kwie 2003, 21:05
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

Post autor: Ela » 28 lis 2007, 18:12

Dr Richter przyjmuje prywatnie w Centrum Popiela: http://www.popiela.pl
CU, j-pouch

Awatar użytkownika
benia79
Debiutant ✽
Posty: 44
Rejestracja: 26 paź 2007, 21:59
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olkusz

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

Post autor: benia79 » 29 lis 2007, 15:11

wielkie dzięki za szybką odpowiedź :lol:

Agula84
Aktywny ✽✽✽
Posty: 873
Rejestracja: 20 lip 2010, 21:59
Choroba: IBS
województwo: małopolskie
Lokalizacja: małopolska

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

Post autor: Agula84 » 28 lip 2013, 22:22

odświeżam temat :) byłąm ostatnio u doktora biesiady w evicie. mistrzostwo świata :) wybadal mnie, co prawda nie mam do konca zaufania do tego, co mi przepisal, ale przynajmniej wiem co mi jest :) polecam
Agula 84 :)

A87
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2016, 20:26
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Goczałkowice-Zdrój

Re: dobry proktolog w Krakowie - NFZ lub priv

Post autor: A87 » 26 lut 2016, 20:40

Witajcie! :) Byłam operowana przez prof. Richtera w szpitalu na Narutowicza, muszę się z nim pilnie skontaktować, jednak nr. kom. który od niego otrzymałam kilka lat temu, utraciłam razem z wszelkimi danymi na mojej świętej pamięci komórce :neutral:.
Jeśli posiadacie tel lub email do profesora, bardzo proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”