Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Szaraja » 09 paź 2007, 18:51

Prosze o kontakt rodziców dzieci, które są leczone w szpitalu klinicznym na oddz. V.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Posty: 584
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Artur rodzic » 09 paź 2007, 20:14

Byłem na tym oddziale z synem ostatnio przez 2 tygodnie na przełomie września i października. W razie potrzeby proszę o kontakt na e-mail. Pozdrawiam

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Szaraja » 25 paź 2007, 18:02

Ponownie ponawiam prośbe o kontakt Rodziców dzieci leczonych w prokocimiu- niestety musimy coś zrobić.
pozdrawiam
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Posty: 584
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Artur rodzic » 25 paź 2007, 20:45

Sądzę że naprawdę trzeba coś zrobić, nie wiem co dzieje się tam w tej chwili ale nie sądzę żeby coś zmieniło się od 1 października a to co wtedy tam zastałem nie było budujące dla nas rodziców dzieci tam leczonych.
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

Deniro_RS

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Deniro_RS » 25 paź 2007, 21:21

Artur rodzic pisze:Sądzę że naprawdę trzeba coś zrobić, nie wiem co dzieje się tam w tej chwili ale nie sądzę żeby coś zmieniło się od 1 października a to co wtedy tam zastałem nie było budujące dla nas rodziców dzieci tam leczonych.
Dziś zawiozłem tam syna i skwituję to tak - pi... pi.... pi.... :mad: Jedynie co tam ktoś robi tak jak być powinno to siostra zakonna moze ją znacie :roll:

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Szaraja » 25 paź 2007, 21:47

Dlatego chcemy coś zrobić, dalej czekamy na odzew- na razie jako rodzice dziecki które tam są leczone.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Ela
Początkujący ✽✽
Posty: 279
Rejestracja: 21 kwie 2003, 21:05
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Ela » 25 paź 2007, 22:05

A czy moglibyście, choć w skrócie, napisać o co chodzi?
CU, j-pouch

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Szaraja » 26 paź 2007, 07:50

W skrócie można to okreslić, że przez zmainę zasad pracy lekarzy na oddziale i przychodni jest utrudniony dostęp do lekarza, a dziecko leżące na przełomie tygodnia może być prowadzone prze 2 lekarzy, dłużej niż 3 tygodnie- ma gwarancję, że będzie ich trzech. Dla rodziców jest to koszmar. Uzyskac jakąkolwiek informację graniczy z cudem. a odnosimy wrażenie, ze dzieci są leczone prze rezydentów, oprócz tego jest totalny bałagan- nikt nic nie wie. Są dwie przyczyny takiego stanu rzeczy- zmiana zasad obsady oddziału i przychodni oraz zbyt mała obsada ogólnie jesli chodzi o lekarzy gastroenterologów. W chwili obecnej, aby podjąc jakies działani musimy jako Rodzice zebrać się i coś zrobić. Mam propozycję co, ale to nie na forum. już poszło pismo do ordynatora, ale odpowiedzi nie ma od 2 tygodni.
Reszta informacji dla zainteresowanych na pw, albo maila. W razie czego będzie my równiez innych prosic o pomoc, ale to w dalszej perspektywie jesli sie nic nie zmieni.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Posty: 584
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Artur rodzic » 22 lut 2008, 06:44

Długo mnie tu nie było, ale teraz chciałem się z wami podzielić swoimi refleksjami. W dniu wczorajszym wróciłem z Synem z 3 dniowego pobytu na oddziale, moim zdaniem sytuacja na oddziale w stosunku do tego co działo się tam działo na początku Października ubiegłego roku wróciło do normalności. Wynika mi z tego, że działania podjęte przez rodziców przyniosły pozytywny skutek. Dziękuję wam wszystkim.
PS. Już jesteśmy po Gastroskopii - czekamy na wyniki.
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

Deniro_RS

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Deniro_RS » 22 lut 2008, 07:37

To są bardzo dobre wiesci Artur rodzic :brawo: dziękujemy więc Wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili :flowers:

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Szaraja » 22 lut 2008, 08:04

Pozostaje tylko podziękować panu doc. Fyderkowi za to, że wysłuchał naszych uwag i przynajmniej część znaczącą wprowadził w życie.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
anisr
Początkujący ✽✽
Posty: 104
Rejestracja: 10 lip 2006, 22:36
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: anisr » 02 kwie 2008, 09:46

witam, nie było mnie tu dlugo...niestety teraz znów jestem bo Olga niestety bedzie hospitalizowana własnie w Prokocimiu-koniecznosc powtórzenia badan i wprowadzenia nowego leczenia bo borykamy sie z zaostrzeniem i chyba sterydy wejdą:((( dlatego mam pytanie- jka teraz wyglada sytuacja na oddziale? Czy koło szpitala jest jakis hotel?Jesteśmy z Zabrza więc będziemy potrzebowac lokum. w ogóle wdzieczna będe za wszelkie info na temat tego szpitala- może byc na priv. Dziękuje i pozdrawiam Ania
Pozdrawiam Ania
------------------------------------------------------------------
Olga 9 lat, 136 cm, 27 kg, obecnie 3*0,5 g salofalk, czopki salofalk 1*0,25, dicoflor, Clinutren junior w trakcie diagnozy i zmiany leczenia

Denirowska

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Denirowska » 02 kwie 2008, 10:18

Witam jestem matka 15 latka który choróje na CD hemofilię i byliśmy w poniedziałek w prokocimiu nasz syn miał zostać na odziale ale z przyczyn ze w 7.04 wyjedzam z nim na turnus rehabilitacyjny zmienialam termin pobytu. w szpitalu jest hotel ale jakie są tam teraz ceny niewiem jakis czas temu byłoto dość nawet jak na moja kieszeń drogie ale to moje zdanie może dla innych tanio. co do odzału to róznie zalezy kto leczy twoje dziecko. :roll:

Awatar użytkownika
anisr
Początkujący ✽✽
Posty: 104
Rejestracja: 10 lip 2006, 22:36
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: anisr » 02 kwie 2008, 19:16

Olga leczy sie u dr Sładek i mam nadzieję że ona własnie ja poprowadzi:)Dziękuje za informację, poszukam namiarów na ten hotel:)
Pozdrawiam Ania
------------------------------------------------------------------
Olga 9 lat, 136 cm, 27 kg, obecnie 3*0,5 g salofalk, czopki salofalk 1*0,25, dicoflor, Clinutren junior w trakcie diagnozy i zmiany leczenia

Deniro_RS

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Deniro_RS » 02 kwie 2008, 20:29

Witam Aniu :roll: hotel miesci się w budynku kliniki więc kogo kolwiek zapytasz wszyscy podadzą odpowiedni kierunek i pięterko :roll: Mozesz też spytać pielęgniarek o pokoje gościnne prywatne i jest znacznie taniej :roll: A co do leczenia Olgi to jeśli prowadzi dr. Sładek to nie ma obawy bedzie leczyć dr Sładek :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”