Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anisr
Początkujący ✽✽
Posty: 104
Rejestracja: 10 lip 2006, 22:36
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: anisr » 18 kwie 2008, 14:09

Witajcie, jutro stawiamy sie na oddziale...Olga ma mieć dentysometrię w poniedziałek a kolonoskopię w środę.Ech, denerwuję się:(((A może ktos z małych forumowiczów będzie- jest teraz na odziale V w Prokocimiu?
Pozdrawiam Ania
------------------------------------------------------------------
Olga 9 lat, 136 cm, 27 kg, obecnie 3*0,5 g salofalk, czopki salofalk 1*0,25, dicoflor, Clinutren junior w trakcie diagnozy i zmiany leczenia

Deniro_RS

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Deniro_RS » 18 kwie 2008, 15:54

My jak się uda doczekać spokojnie terminu stawiamy się na oddział 5 maja. :wink: Poczekajmy moze ktoś jeszcze się odezwie :roll: i nie denerwuj się grunt to konkretne badania diagnoza i leczenie. :roll:

Awatar użytkownika
anisr
Początkujący ✽✽
Posty: 104
Rejestracja: 10 lip 2006, 22:36
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: anisr » 18 kwie 2008, 17:44

No, mam nadzieję wobec tego że sie nie spotkamy;). Diagnozę to my juz niby mamy....zdaniem lekarki to Crohn a badania maja tylko ja w tym upewnić i utwierdzi ć że trzeba właczyc sterydy- a ja bym tak chciała tego uniknąć
Pozdrawiam Ania
------------------------------------------------------------------
Olga 9 lat, 136 cm, 27 kg, obecnie 3*0,5 g salofalk, czopki salofalk 1*0,25, dicoflor, Clinutren junior w trakcie diagnozy i zmiany leczenia

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Posty: 584
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Artur rodzic » 18 kwie 2008, 20:06

Myślę, że wcześniej czy później nie uda wam się uniknąć sterydów - adasiowi udało się ich uniknąć w 2006 roku wtedy dano nam wybór albo sterydy albo leczenie żywieniowe i zdecydowaliśmy się wtedy na pozostanie na 6 tygodni w szpitalu z sondą, według mnie dało to wtedy niezłe wyniki. Pod koniec ubiegłego roku niestety już się nie udało Adaś miał wstawiony Entocort bierze go od 6 miesięcy, teraz powoli wychodzimy z niego, jednak według mnie nie przyniusł zadowalających rezultatów. Zaczynamy powoli znowu myśleć o leczeniu żywieniowym - jak nie pomoźe to przynajmniej nie ma skutków ubocznych - jednak teraz myślę, że w wakacje chciałbym to załatwić w domu, ale nie wiem czy mi się to uda - ale jak do tej pory jeszcze nie próbowałem nic załatwiać.
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

Awatar użytkownika
anisr
Początkujący ✽✽
Posty: 104
Rejestracja: 10 lip 2006, 22:36
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: anisr » 24 kwie 2008, 17:39

Wróciłyśmy:) Kolonoskopia i gastroskopia potwierdziły Crohna niestety:(. Sam szpitak ok, widać że wysoki poziom, ale raczej wolałabym nie wracać tam...Na razie leczenie bez zmian, czekam na hist-pat, dzieki wszytskim za informacje:)
Pozdrawiam Ania
------------------------------------------------------------------
Olga 9 lat, 136 cm, 27 kg, obecnie 3*0,5 g salofalk, czopki salofalk 1*0,25, dicoflor, Clinutren junior w trakcie diagnozy i zmiany leczenia

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Szaraja » 24 kwie 2008, 21:08

Witaj Ansir, cieszę się, że są jakies wieści od Was, choć chciałoby sie, zeby były lepsze. Mam nadzieję, że uda sie ustawić leczenie dla Twojej córexczki i wszytsko bedzie ok.
Pozdrawiam
Marlena
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
anisr
Początkujący ✽✽
Posty: 104
Rejestracja: 10 lip 2006, 22:36
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: anisr » 24 kwie 2008, 22:07

Szaraja jeszcze raz dzięki za dobrą radę co do lekarza :) Pozdrawiam :) :przytul:
Pozdrawiam Ania
------------------------------------------------------------------
Olga 9 lat, 136 cm, 27 kg, obecnie 3*0,5 g salofalk, czopki salofalk 1*0,25, dicoflor, Clinutren junior w trakcie diagnozy i zmiany leczenia

Deniro_RS

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: Deniro_RS » 25 kwie 2008, 07:47

Pomalutku i wszystko jakoś się poukłada i wróci do normalności :spoko: :przytul: a wspomnę tylko ze 23 kwietnia byłem w Zabrzu na klinice serca z pacjentem u Religi i z deczka się nudziłem kilka godzin. Mogliśmy się spotkać i obgadać to i owo na żywo :hyhy:

Awatar użytkownika
anisr
Początkujący ✽✽
Posty: 104
Rejestracja: 10 lip 2006, 22:36
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: anisr » 25 kwie 2008, 12:09

No moglibysmy....gdybysmy nie były wtedy w Krakowie :D ale polecamy sie na przyszłość - daj znac przy kolejnym pobycie w Zabrzu.Pozdrawiam :)
Pozdrawiam Ania
------------------------------------------------------------------
Olga 9 lat, 136 cm, 27 kg, obecnie 3*0,5 g salofalk, czopki salofalk 1*0,25, dicoflor, Clinutren junior w trakcie diagnozy i zmiany leczenia

kasiaz
Początkujący ✽✽
Posty: 115
Rejestracja: 02 paź 2006, 11:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin

Re: Pacjenci z Prokocimia - Szpital Dziecięcy w Krakowie

Post autor: kasiaz » 01 kwie 2011, 11:49

dawno nikt tu nie zaglądał ......- ja zatrzymuje się w hotelu Prokocim - do 10 minut spacerkiem od szpitala ( cena za noc 80 zł) warunki takie sobie ale przy krótkim pobycie 3-4 dni można się przyzwyczaić. O hotelowym szpityalu słyszałam na oddziale straszne rzeczy - większoć rodziców zatrzymuje sie na kwaterach prywatnych - tel można dostac od rodziców którzy aktualnie sa na oddziale i niektóre pielegniarki też moga fo udostepnić ( podobno b. blisko szpitala ) .
co sądzicie o sali biologicznej?

[ Dodano: 24-05-2011 ]
szkoda , że nikt tu nie zagląda - ale muszę napisać bo nie wytrzymam - przyjechałam do prokocimia na kolejną dawkę remicade - i oczywiście na wejściu niespodzianka sala biologiczna niedostępna bo - zaglądam i widze 1 dziecko na moje pytanie dlaczego nie możemy być na sali - odpowiedź "milutkiego" pesronelu " BO NIE - A SKORO MÓWIMY NIE TO ZNACZY NIE" - koszmar tu jest coraz gorzej- napiszcie co sądzicie o tym oddziale i personelu - ja i mój syn mamy ulubione pielęgniarki, które sa naprawdę świenymi fachowcami, zawsze miłe i uśmiechnięte - ale niektóe nie pwinny pracować na oddziale z dziećmi. I jeszcze jedna dygresja ........... czystość......o........ - ponieważ sala biologiczna nie była nam dana ( BO NIE) trafiliśmy na zykłaą salę - na początku umyłam szafkę - papier po tym zabiegu był czarny i lepiący, łóżko ( oparcie) również czarne, pogłoga lepiąca - super warunki dla chorych dzieciaków - a pani salowa ze stoickim spokojem myje korytarz czarnym mopem, raz po raz zanurzając go w wiadrze z ciemną cieczą - jednym słowem SYF ............. - no troszkę mi lepiej..... pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”