dr Michalska w Krakowie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mati
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2007, 13:03
Choroba: CD u rodzica
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

dr Michalska w Krakowie

Post autor: Mati » 05 sie 2007, 18:27

Skorzystałam z sugestji danuty i udaliśmy się do dr med Ireny Ciecko-Michalskiej -spec gastroenterolog - adres i komórka nadal aktualne tj ul Gabr Zapolskiej 42 klatka D- Kraków W poniedziałki i piątki od godz 16-17 tel kom 503577488
Pani doktor przesympatyczna, przyjęła nas bez zbędnego czekania, podała wielecennych wskazówek, a co najważniejsze kazała zmniejszyć dawki leków,twierdząc że w tej chwili to "strzelamy z armaty do komara" szczególnie z tymi sterydami.
Jest to lekarz a gatunku tych, którzy lecza także duszę - optymizm, wiara i nadzieja to uczucia z którymi opuszczaliśmy jej gabinet . Osobiście polecam

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Posty: 4331
Rejestracja: 06 lis 2003, 15:04
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno

Re: dr Michalska w Krakowie

Post autor: -Ania- » 08 sie 2007, 15:22

kilka razy tu pisałam o niej.
Moim zdaniem - Pani doktor jest bardzo miła dopóki się jej za to płaci.
Natomiast jak ja byłam w zaostrzeniu i zostałam skierowana ze szpitala w J-nie do niej na oddział - jako do mego lekarza gastroenterologa, to mimo zaostrzenia nie przyjęła mnie. A miejsca na oddziale były. Pare dni później odratowali mnie w Ligocie.

Sugeruje naprawdę na nią uważać.
Nie wszystko złoto, co się świeci.

pozdrawiam
ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Lucy94
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 06 lis 2013, 20:53
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: dr Michalska w Krakowie

Post autor: Lucy94 » 06 lis 2013, 21:22

Do Pani doktor Michalskiej chodziłam przez bardzo długi okres czasu i mogę powiedzieć, ze byłam zadowolona. Jednak ostatnio bardzo się zawiodłam.
Miałam zaostrzenie i czułam się na prawdę bardzo źle. Dzwoniłam do niej i prosiłam aby udzieliła mi rady co powinnam zrobić, jak przyjmować leki itp. Jednak Pani doktor nie odpowiedziała mi na żadne pytanie.
Zmieniłam lekarza bo moim zdaniem, lekarz to osoba która zna każdego swojego pacjenta ( tego który jest u niej od dłuższego czasu) i jest w stanie pomóc w ciężkiej sytuacji.
Dodam, że przez telefon była bardzo nie miła i wręcz nakrzyczała na mnie.
BRAK PROFESJONALIZMU !
Lat 19.
Chorobę stwierdzono 08.12.2012 r.
Dzienna dawka leków:
Asamax 500 2x3, Encorton 30 mg, Azathioprine 50 mg x2, Acidum Folicum Richter 15 mg x1, wlewka Cordydron 100 x1, wlewka Salofalk x1

jedza94
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2017, 16:56
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: kraków

Re: dr Michalska w Krakowie

Post autor: jedza94 » 19 sty 2017, 17:27

Lucy94 pisze:Do Pani doktor Michalskiej chodziłam przez bardzo długi okres czasu i mogę powiedzieć, ze byłam zadowolona. Jednak ostatnio bardzo się zawiodłam.
Miałam zaostrzenie i czułam się na prawdę bardzo źle. Dzwoniłam do niej i prosiłam aby udzieliła mi rady co powinnam zrobić, jak przyjmować leki itp. Jednak Pani doktor nie odpowiedziała mi na żadne pytanie.
Zmieniłam lekarza bo moim zdaniem, lekarz to osoba która zna każdego swojego pacjenta ( tego który jest u niej od dłuższego czasu) i jest w stanie pomóc w ciężkiej sytuacji.
Dodam, że przez telefon była bardzo nie miła i wręcz nakrzyczała na mnie.
BRAK PROFESJONALIZMU !
Mnie Pani doktor także nie pomogła , a chodziłam do niej prywatnie

Awatar użytkownika
ImmuraN
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2018, 19:57
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków

Re: dr Michalska w Krakowie

Post autor: ImmuraN » 28 sty 2018, 10:40

Raczej odradzałbym panią dr. Michalską. Jej metody na CD są nieskuteczne Poza tym jest krzykliwa i za bardzo okazuje to że ona wie lepiej... To ona przypisała mi metronidazol który rozstroił mój organizm. O dobrego gastrologa ciężko To musi być pasjonat który interesuje sie CD , CU

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”